Treść opublikowana przez Blachu
-
Piłka nożna
Byłoby fajnie
-
Piłka nożna
dobre dobre
-
Piłka nożna
Jakie obstawiacie dziś wyniki w meczach LM?
-
[B6 AVF] by Edyta
Jakieś fajne skórki (fotele+kanapa) i rns-e przydały by się
-
Wahacz przedni dolny L+P
Kolego podaj numer elementu o który Ci chodzi, powinien być na tym zrzucie.
-
[B6 AVF] by Edyta
Te boczne z przodu też?
-
[B6 AVF] by Edyta
No nareszcie Ładna niunia Powodzenia w modach
-
zaślepka oslony silnika srebrna
Podałem dobry numer części cena u gajosa to ok 18 zł jak ostatnio byłem na wymianie w aso to założyli mi jedną zaślepkę, bo jej brakowało oczywiście za free
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Dzięki za odpowiedź To faktycznie, lepiej jak poszukam ori wiązki.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Panowie pytanie odnośnie tych wiązek... "8E0 971 693 B - wiązka tapicerki drzwi dla korb 8E0 971 693 F - wiązka tapicerki drzwi dla elektrycznych szyb (do 30.06.2002) 8E0 971 693 L - wiązka tapicerki drzwi dla elektrycznych szyb (od 01.07.2002)" Są to wiązki od pakietu oświetlenie? Tzn. tych lampek w drzwiach... Jeśli dobrze myślę, to czy można wiązkę z wersji dla korb wykorzystać (ewentualnie przerobić) przy robieniu elektrycznych szyb z tyłu? Czy jest to niemożliwe i muszę kupić wiązkę z końcówką np. "F" ?
-
Wykres po modyfikacjach B6 AWX
A jaki auto ma przebieg, jeśli można spytać? Nie chodzi mi o ten "allegrowy"
-
Taka tam jazda po mieście...
Tylko, jak takiemu "elementowi" coś nie wyjdzie, to kogoś rozwali, zabije itp. I skończy się kozaczenie, szkoda tylko, że ktoś na tym ucierpi Jak chce się popisywać to niech jedzie na jakiś tor... Po za tym to "zamulacza" wyprzedzisz i tyle go widziałeś...
-
zaślepka oslony silnika srebrna
038 103 937 b
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Nie wiesz co to jest? Wpisz w google "roksa" i wybierz pierwszy link
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Ładnie ładnie Reszta dolotu też sztywna?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Najpierw miałem Specyfica, następnie zalałem motul 5w40 x-clean (wiem, że nie jest to x-cess)... I wydaje mi się, że na x-clean silnik pracował ciszej, łagodniej. Ponadto "na górze" tej strony jest info, że x-clean ma lepsze właściwości w niskich temp. niż specyfic, czy x-cess.
-
B6 DIVISION
dobry kaskader:decayed: Fakt, kaskader dobry tylko jak chce się tak "wyżywać" na aucie to niech jedzie na jakiś tor... Jak kiedyś coś mu nie "pyknie" to rozwali kogoś i będzie koniec kozaczenia
-
Piłka nożna
Ekipa Szczęsnego zajmie się ligą po dwumeczu w 1/8 LM
-
[B6 AVF] A4 BY West
Kolego te dwie rzeczy (listwy drzwiowe s4 i lotkę na tylną klapę) znajdziesz na forum w dziale sprzedam Nawet w tej chwili jest coś dostępne Więc tylko brać i rezać
-
Piłka nożna
Co ma wspólnego VdV z czerwienią dla Lewego? Przecież to Kehl odepchnął VdV-a, ten trochę przy aktorzył... IMO słuszna kartka, komentator niemiecki też nie miał wątpliwości... jeszcze Kehl powinien dostać żółtą...
-
B6 DIVISION
Fele zostaną do następnej na 100% Następnej? Czyżby Audi?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zalej płukankę, następnie pełen syntetyk (np. motul).
-
BRAK MOCY Turbina - Zawiesza się......
Kolego poczytaj ten temat: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Laptop z vag-iem, ktoś do pomocy i zrób logi o których mowa w wyżej wymienionym temacie. Później wrzuć je w odpowiedniej formie na forum. Odczytaj też zapisane błędy w sterowniku silnika. Tędy wiedzie najkrótsza droga do rozwiązania Twojego problemu. Jak sam nie poradzisz sobie z vagiem (choć nie jest to trudna zabawa - wiem po sobie), to zapytaj w spotach z Twojego regionu - ktoś na pewno Ci pomoże.
-
Oprawka kierunkowskazu w przedniej lampie
Jeśli chodzi Ci o element nr. 11 z tego zrzutu to jest to nr. 8E0 953 053 W każdego typu lampie (zwykła, xenon, bix) numer jest ten sam
-
pilnie poszukuję oznaczenia zderzaka tył avant oraz dokładki...
Poszycie zderzaka (część górna): 8E9 807 301 J GRU Dokładka: 8E9 807 521 B 7DL