Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Mam te radyjko. Możesz ustawić tak że bedzie Ci grał sam przód lub sam tył. Lub też lewa albo prawa strona. Możesz bawić się też basem, tonami średnimi i wysokimi. Więc możliwości jest wiele. Ogólnie aby pogrzebać w tych funkcjach naciskasz przycisk "TONE" (raz lub kilkukrotnie, w zależności co chcesz ustawić). Prawe pokrętło służy do regulacji.
  2. Widzę że cały czas do przodu dobra robota
  3. Dopiero teraz zobaczyłem ten temat... Może w przyszłości się do was dołączę jak będziecie znów coś organizować Ghost1717: możesz napisać coś więcej o swojej furce, tzn. silniku, mocy itp?? Swap u Nosba?
  4. Więc krótko mówiąc warto zrobić płukankę silnika przed wymianą oleju...?? Czy mogą wystąpić jakieś nieporządane skutki? Rok temu po zakupie auta zalałem full syntetyk motul specyfic 505.01 5w40 (poprzedni właściciel jezdził na półsyntetyku castrola)... Czy przy następnej wymianie zostać przy tym motulu, czy jest może jakiś lepszy olej spośród wymienionych w pierwszym poście dla mojego silnika, 1.9 tdi awx pd ??
  5. Ładny czarnuch Zewnętrznie i wewnątrz jest bardzo podobny do mojego sedana - poza kilkoma szczegółami:wink: Powodzenia w modzeniu
  6. Myślę że ten typ tak ma, choć mogę się mylić... Mam B6 w sedanie, aktywny tył, radio symphony 2 i tył gra dużo ciszej od przodu. Fader i balance mam ustawione na 0. Taka mała rada... Poszukaj wzmaka i suba bose, zamontuj to zamiast tego co masz aktualnie - różnica będzie duża. Lub kompletne bose jeśli masz więcej pln-ów...
  7. Jak brakuje mocy i jest czarny dym za autem to pewnie masz nieszczelność w dolocie... Miałem też taki problem jakiś czas temu, do tego auto wpadało mi w tryb awaryjny. Jednak by mieć 100% pewność dobrze byłoby zrobić komplet logów... Na początek szukaj dziury w dolocie.
  8. Obecnie posiadam tylko wzmak bose i zamontuję go na zwykłe głośniki, sub. Później (w przyszłym roku) raczej skompletuję cały zestaw (głośniki, wiązka itp) - oczywistym jest że kompletne bose będzie lepiej grać niż np. wzmak bose + zwykłe głośniki.
  9. Siedzę z tyłu w foteliku :polew: Oczywiście to był "joke" Jak wzmak trafi na pokład to przekonam się się na własnym uchu jak to gra
  10. Też jestem tego ciekawy ponoć już sam wzmak BOSE robi robotę Ja zmieniłem sam wzmachol na Bose i powiem że jestem mega zadowolony:banan: A możesz zobrazować jak gra tył względem przodu na wzmaku bose? Chodzi mi głównie o głośność, bo bas jest pewnie głębszy. Bo na zwykłym przód jest dużo głośniejszy od tyłu... ---------- Post dopisany at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ---------- Jak nie będzie miała B6 bose to zawsze możesz doreżać
  11. Spróbuj może NXT Tech Wax 2.0 od megsa... Używam go od roku i jak dla mnie rewelka. Chyba ktoś doradzi coś lepszego...
  12. Zajrzyj do działu "Diagnostyka VAG", w odpowiednim temacie zobaczysz jak robić logi i które. Zrób je i wstaw na forum - wówczas będzie można ocenić kondycję Twojego auta. A co do kopcenia to przyczyn może być kilka, np. nieszczelny dolot, lejące wtryski, jednak w tym przypadku będzie pewnie tak że przy spokojnej dłuższej jeździe w wydechu gromadzi się nagar, który jest "wyrzucany" z niego przy wysokich obrotach (tak ogólnie mówiąc). Tak jak mówiłem wcześniej - komplet logów rozwieje wątpliwości.
  13. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    wczoraj tez zniszczył Zniszczył, ale system wypadek przy pracy i tyle. Zimny prysznic sie przyda.
  14. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    tak trzymać ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę. Kibic Bayernu?? Dobrze myślę? od urodzenia To tak jak ja, no prawie Jutro kolejna wygrana w LM Pozdr
  15. Też jestem tego ciekawy ponoć już sam wzmak BOSE robi robotę
  16. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    tak trzymać ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę. Kibic Bayernu?? Dobrze myślę?
  17. Jeśli się nie mylę to od 2003 roku zastąpili go napinaczem mechanicznym, dużo tańszym...
  18. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern jak narazie niszczy wszystkich
  19. Jeśli chodzi koszt to w maju bieżącego roku wymieniałem rozrząd w ASO VW. Koszty (zestaw naprawczy - 550 zł, pompa wody 200 zł, robocizna prawie 400 zł. Ja wymieniłem jeszcze napinacz hydrauliczny, którego w Twoim roczniku już nie ma, więc masz trochę ponad 400 zł w kieszeni. To tyle jeśli chodzi o koszty. Natomiast jeśli chodzi o dojazd... to nie chcę Cię wprowadzać w błąd, bo nie wiem. Ale ja na Twoim miejscu chyba bym spokojnie jechał zu Hause
  20. Przygotowania do małego rezanka, a właściwie dwóch Obecnie faza kompletowania gratów Tak więc: BOSE (narazie tylko wzmak, ale niebawem zdobędę pewnie cały komplet - podziękowania dla Domin79 ) Elektryczne szyby z tyłu (komplet 4 boczków w całej czarnej skórze już mam - w naprawdę świetnym stanie - podziękowania dla Wojtek_A4 ) Boczki jeszcze nie do końca rozpakowane
  21. "- Sys. Nagł. Bose / Bang & Olufsen" - audio też się zajmują Musisz zapytać się jaki byłby koszt ogarnięcia "kabelków" w Twoim aucie, może nie wyglądałoby to wcale tak strasznie. Możesz również zapytać tutaj w spotach Krakowskich: Małopolskie , czy nie znają jakiegoś speca od audio lub może ktoś z forum z regionu pomógłby Ci to uporządkować
  22. Znalazłem coś takiego: NAVIPOL - Kraków Tel. 501-963-597 Email: [email protected] GG 4473612 Zajmujemy się montażem fabrycznych: - Nawigacji - Systemów MMI 2G/3G - Telefonów bluetooth - Tempomatów - Sys. Nagł. Bose / Bang & Olufsen - Tunerów TV - DVD - AMI/AUX - Kamer Cofania - Tv Free - Kierownic multifunkcyjnych - Sys. Parktronik PDC - Xenonów - Lamp LED - Wgrywamy Polskie Menu - Oprogramowanie do nawigacji - Usługi w zakresie VAG-COM - Oraz wiele ciekawych rozwiązań Szczegóły oraz ceny na aukcjach allegro pod linkiem: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. Szerokość opony mam 225, więc w koleinach trzeba mocniej kiere trzymać, bo trochę nosi autem... Jeśli chodzi o dziury to tragedii nie ma. Ogolnie mimo tych minusów to nie założyłbym mniejszych feli Bo o plusach nie muszę wspominać
  24. Może coś takiego: WĄŻ PRZEWÓD TURBINY AUDI A4 A6 AWX AFV 8E0145834M (2622963020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  25. O uszy mi się obiło, że w bagażniku przy prawym nadkolu pod tapicerką, ale głowy nie daję...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.