Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. No to lipa współczuję Ja swoje szybki na przodzie mam jeszcze ciemne, choć kilka razy było trochę gorąco
  2. To pochwal się ile udało się wykręcić 0-100 i Vmax Nie myślałeś może o hamowni...?
  3. zajrzyj tutaj może...
  4. Możliwości eSki już wstępnie sprawdzone?
  5. Win 7 masz 32, czy 64 bit? Ja mam 32 bit i vag 311.2 działa bez problemu. Do siódemki 64 bit potrzebny jest xpmode...
  6. Witaj. Skasuj te błedy i zobacz czy powrócą. Piszesz że masz problemy z silnikiem... W dziale "Diagnostyka VAG" zajrzyj do wątku "Diagnostyka TDI". Wtedy będziesz wiedział jak zrobić logi, potem wrzuć je na forum. Wówczas można będzie powiedzieć więcej co dolega Twojej Audi.
  7. S4 i jest klimat
  8. Jak chcesz ten wzór to odpuść sobie te z linku który podałeś, ponadto te dekielki nie są od tej felgi... Co do samych felg to racja, jeździ ich po drogach sporo, do tego część w VW. Sam obecnie posiadam takie w swoim czarnuchu i nie narzekam, szczególnie koło fajnie wygląda w czasie jazdy Jednak gdybym myślał o jakiś felgach, to te s-liny bym odpuścił sobie... kupiłbym chyba rotory...
  9. Pasują te z linku: DEKIELKI AUDI A4 A6 A8 TT 8D0 601 165K JAK NOWE ! (2606091915) - motoAllegro Możesz też szukać tańszych, ale o tym numerze: 8D0 601 165K
  10. To są takie lampy jak te w linku: LAMPY DIODOWE AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED WHITE LED (2566157885) - motoAllegro Na allegro są też takie same, tylko w innych wersjach kolorystycznych: białe, czarne i czerwone (te ostatnie ma "laki83").
  11. Zajrzyj do tego tematu: wtryski 205/216/230/260, pompowtryski hybrydowe AL, RACE783 : Oferty specjalne - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
  12. Pierwsze co zrób to wyrzuć te ledy z tyłu wróć do ori lub jeśli chcesz jakieś ledy to takie: LAMPY DIODOWE AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED WHITE LED (2566157885) - motoAllegro Czekamy na więcej fotek, w tym wnętrza
  13. Jest jeszcze tylko "wysuń" trochę końcówki wydechu myślałeś może o ściemie szyb?
  14. Blachu odpowiedział(a) na audifan1 temat w Audi A4/S4 B6
    Napisz może w temacie o zlotach w tych regionach... Tam pewnie szybciej uzyskasz pomoc
  15. Mam pytanie odnośnie siłowników tylnej klapy, z tym że do sedana... Ogólnie chodzi mi o to by klapa sama otwierała się po naciśnięciu guzika na pilocie... W intercars znalazłem siłowniki 650 Nm, będą odpowiednie? Ale pewnie potrzebuję jeszcze cos wiecej...? Nie wiem, może zamek cały? Ale mogę się mylić...
  16. Ta rurka nr 5 to dość duży koszt jak na taki kawałek gumy. Ja swoją wymieniłem w aso, ok 750 zł + robocizna. Widziałem też na allegro za ok 350 zł, niby też nowe. Numery seryjne tej części masz pod tym schematem, do którego link podałem wyżej. Wklej któryś z nich (np. Ten z końcówką "M" i na pewno cos pojawi się).
  17. Posprawdzaj może wszystkie rury, łączenia z tego schematu: Vehicle- spare parts for AUDI Audi A4/S4/Avant quattro 2005 Tak na szybko udało mi się znaleść... Ja niedawno też miałem problem z nieszczelnością w dolocie - miałem 3 cm pęknięcie za rurce zaraz za turbo (na schemacie nr. 5) zauważalne tylko od spodu auta.
  18. Posprawdzaj może wszystkie rury, łączenia z tego schematu: Vehicle- spare parts for AUDI Audi A4/S4/Avant quattro 2005 Tak na szybko udało mi się znaleść... Ja niedawno też miałem problem z nieszczelnością w dolocie - miałem 3 cm pęknięcie za rurce zaraz za turbo (na schemacie nr. 5) zauważalne tylko od spodu auta.
  19. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też miałem z tym mały problem... W końcu wymieniłem tą część w aso - koszt ok 200 zł za tą rurkę, robocizna 50 zł. Nr. tej części to: 8E0145745B. Polecam też Tobie tak zrobić. Używkę na allegro można wyrwać za 100 zł, ale czy warto... Na tym łączeniu, gdzie te "przewody" Ci się rozchodzą są takie metalowe zatrzaski, które najwidoczniej mówią już "dość"... Mówisz o tej rurce od IC aż po to łączenie ? Czy chodzi Ci o to od tego łączenia w stronę przepływomierza ? A nie ma jakiegoś domowego sposobu bo jakoś tym rurkom nawet nowym nie ufam. Może zrobić to z jakiejś kwasówki ? Tak, o tej od IC aż po te łączenie. Zaznaczona na schemacie nr. 10 Vehicle- spare parts for AUDI Audi A4/S4/Avant quattro 2005 U mnie po tej wymianie rurki już się nie rozchodzą. Z kwasówki możesz zrobić pewnie cały dolot (egr-out)
  20. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też miałem z tym mały problem... W końcu wymieniłem tą część w aso - koszt ok 200 zł za tą rurkę, robocizna 50 zł. Nr. tej części to: 8E0145745B. Polecam też Tobie tak zrobić. Używkę na allegro można wyrwać za 100 zł, ale czy warto... Na tym łączeniu, gdzie te "przewody" Ci się rozchodzą są takie metalowe zatrzaski, które najwidoczniej mówią już "dość"...
  21. Witam. Jakiś czas temu (w maju) byłem u nich na wymianie rozrządu do mojego A4 B6 1.9 TDI AWX. Za co zapłaciłem ok 1700 zł (części, w tym napinacz hydrauliczny oraz wykonanie). Wcześniej kupiłem też u nich komplet filtrów i olej silnikowy. I nie mogę powiedzieć nic złego na to ASO. Wszystko było ok. Polecam Choć jeśli ktoś ma lub słyszał negatywne opinie na ich temat, to chętnie posłucham...
  22. Zajrzyj do tego wątku: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Zrób co trzeba (logi) i zamieść je do działu: "Diagnostyka VAG"...
  23. A wyniki wychodziły mniej optymistyczne niż zakładałeś ?? No wiec co zakładać toyo 888 ?? Da się tym na deszczu pykać ?? Przecież to semislick. Ale jakbym sie do licznikowych 100 odbił w około 6.6 - 6.7 s to już jak na 1.9 diesel byłoby znośnie. Pozdr. Na 6.7 s do 100 brakuje chyba Ci trochę koni i Nm... Widziałem w necie A4 B6 avant 1.9 tdi 240 KM z DE i setkę robiła w 6.7 z tego co pamiętam... Ogólnie trzeba przyznać że ładnie latała
  24. nex Właścieciel tego brd sam Cię znalazł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.