Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Imo 90mm trochę ginie w zderzaku s4 dałbym coś trochę większego... Buzzer 102 mm
  2. Blachu odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Taki to pożyje Hmm jak dopiero co zacząłem jeździć po Europie...i tragedii nie ma... Zobaczymy jak z biegiem czasu Bedzie...
  3. Jest tak samo twardo, sztywno jak na 1be?
  4. W okolicach to Goodhope... http://www.dyno.pl
  5. Blachu odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6/B7
    Widziałem kiedyś podobny test, tylko że robili go kolesie w stanach i trochę bardziej profesjonalnie (nadmuch na cooler, czujniki temp w wlocie i wylocie rdzenia itd)... Najpierw przetestowali cooler standardowy z polerowanego aluminium, a następnie pomalowali go sprayem w czarny mat... I ten czarny okazał się wydajniejszy - taka ciekawostka
  6. Nie myśl tylko jedź gdzieś do ogarniętego tunera i działajcie. 95% zchipowanych 1.9 tdi ma podobny lub sporo większy przebieg i jeżdżą bez problemu dalej
  7. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Początkowo egr pozostał na miejscu (klapa gasząca jest istotna), a teraz gdy dolot mam z kwasówki, egr zrobił out, a klapa gasząca z 2,5 tdi została wspawana w kolektor ssący.
  8. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wysłałem rok temu tutaj starą tarczę na obicie kevlarem. Koszt to 150 zł + odesłanie. Obecnie cena pewnie podobna. Polecam http://www.sprzegla-regeneracja.pl
  9. AL i BJ mają podobną wydajność, jak nie identyczną (patrząc na ich parametry: dysza, "nosek")... Z tym, że dużo trudniej znaleść niezjeżdżone AL-ki, więc celowałbym w BJ. Powiedz też czemu chcesz robić jakąś turbo - hybrydę? Coś więcej na ten temat napiszesz? Zapodaj gtb1756vk lub gtb2056vzk jeśli masz w planach do 220 PS
  10. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern zlał BVB Oby starczyło pary do końca...bo tu chodzi o LM...
  11. endriuu Jakiś czas temu pisałem w tym temacie, że motul specyfic ma wyższą temp aniżeli valvo synpower extreme mst na podstawie wskazań czujnika temp oleju... Napisałeś wtedy na korzyść motula, że lepiej odbiera ciepło z silnika... Podobną sytuację przestawił C4NC3R i znowu bronisz motula... Tylko, że widzę tu małą sprzeczność... Jak to w końcu jest??
  12. Wrzuć jakiś clip
  13. Będzie git jak dasz jeszcze dół w black Ale pomyśl też nad zrobieniem wnętrza lamp na czarno
  14. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hmm sprawdziłem aukcje na polskich stronach i nie ma tam s4 b7 powyżej 50k zł, natomiast na mobile .de te ceny mieszczą się w zakresie ~ 30-80k zł
  15. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za 50k to już s4 b7
  16. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Świetny artykuł http://weszlo.com/2015/09/01/synu-nie-wzoruj-sie-na-messim-czy-ronaldo-patrz-na-mullera/
  17. ktoś już pisał, zmień olej, czyli od wymiany do wymiany łyknie ze 12 litrów oleju ( dla mnie to masakra... sam dałes 12 kupując auto jako nie uszkodzone prawda ?? więc jak myślisz kto ci teraz da za nie 17...??! nikt nei wezmie pod uwagę co w aucie zrobiłes i ile na to wydałeś ... Nikt też raczej nie będzie pytał ile dał za te auto... hmm kuzyn miał kiedyś taki przypadek - kupił a3 01.r 1.6 za 9k zł nieuszkodzone itp (od takich cen zaczynał się ten rocznik)... założył do tego gaz i po roku czy 1,5 sprzedał za 11,5k zł
  18. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy a jak to sie ma z tym olejem VALVOLINE SYNPOWER XTREME XL-III C3 5W30 ? to jest z norma 504.00 , 507.00 Godny polecenia ? Musze zmienic oliwe w Moim AWX-ie i zawsze lalem Motul-a Specific 504.00-507.00 ale skoro juz od dosc dawna "piszecie" , ze sa lepsze oliwy do naszych traktorow to musze sprobowac zwlaszcza , ze juz 550 tys. km. mam nalatane. jak już to raczej valvoline synpower xtreme mst c3 5w40 z normą 505.01
  19. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mina mówi wszystko
  20. Co do dynometa i pastwienia się nad tym sprzętem przez sagon'a to mam jedno "ale"... Podsyłam temat w którym porównano auto na dynomecie i maha (post nr 5)... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311441-porownanie-hamowni/ Dynomet oszuka, gdy chce tego operator, ale tak jest też na innych hamowniach i tyle...
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogolnie sie pytalem, gdzie miales kogos co skupuje, ale odzewu nie bylo. Sprzedalem nie dawno, zeby do podsufitki dolozyc. Też kilka dni temu pogoniłem kata... Całe 140 zeta A Tobie ile dali jeśli można spytać?
  22. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    KoJ@K to Ty pytałeś kiedyś o skup wysyłkowy katalizatorów??
  23. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile może być warta popielniczka tył w kolorze soul?? Na alledrogo jest parę sztuk, ale dosyć drogie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.