Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djsuchy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djsuchy

  1. Po pierwsze te felgi są no name = plastelina. To jak na no name sporo one kosztuja...
  2. Ehhh jednak sie zdecyduje na 205/50/17. Widzialem takie nie w A4 a w Volvo S40 i ladnie sie prezentuje. A jesli o marke opon to wybralem Falken Falken FK 452.... ktos uzywal tych opon? Obecnie uzywam Dunlop Sport Maxx i sobie chwale, a slyszalem ze te Falken-y sa jeszcze lepsze...
  3. 15mm to juz allroar i nie ladnie wyglada, chodzi mi o to czy te 225 to tak jak mowia inni naprawde mocno prowadza w koleinach?
  4. 205/50 to jak dla mnie trochę dziwny rozmiar.Kompromis to 215/50/17. Mam taki rozmiar i śmiało mogę polecić Wg kalkulatora to troche masz za duza srednice kola. Bo wg wyliczen 205/50/17 to zamiennik 225/45/17
  5. Mam obecnie autko na felgach Dezent N 16" i oponkach 205/55/16 i juz dzis zaluje ze nie kupilem od razu 17-tek, ale strachu nie ma bo beda sie idealnie na zime nadawaly. I teraz mam delikatny dylemat, czy brac oponki 205/50/17, czy 225/45/17? Chodzi mi zeby jak najwiecej komfortu zachowac, bo 45 w profilu to juz nie za duzo...
  6. No ja juz amorkow zmieniac nie bede bo maja one niewiele ponad miesiac, i taka to moja sytuacja. obecnie sa o jakies 20mm obnizone na seryjnych sprezynach s-line. I nie zauwazylem zadnego bujania. dlatego zastanawiam sie nad tymi sprezynami... Po za tym te Kyb co kupilem to ponoc sa troszke bardziej o skroconym skoku niz te seryjne....
  7. Podlacze sie. Do tej pory mialem amorki pakiet s-line, amorki sachs + sprezyny fabrycznie obnizajace auto o 20mm, przynajmniej z tego co mi wiadomo. Niedawno zalozylem amorki kyb-a, przod ULTRA-SR, tyl EXCEL-G gazowe. I zastanawiam sie na sprezanami jeszcze troche obnizajacymi, a dokladnie o TA-Technix -35mm. Slyszalem ze do 40mm mozna spokojnie na seryjne amorki zakladac, a zalezy mi jeszcze aby choc troche konfortu zachowac. Co myslicie o tych sprezynach?
  8. djsuchy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Troche podłacze sie pod temat. nie wiem co wybrac: 1. KENWOOD KDC-W4044 2. CLARION DCZ209 3. ALPINE 9874 Obecnie mam Pioneer DEH-2900 i powiem szczerze ze padaka pod wzgledem jakosci dzwieku. U mnie jest system BOSE. Bo w takiej mozliwej cenie w granicach 400 zl to zadnego dobrego Alpine nie znajde, no chyba ze sa jakies inne sugestie... ?
  9. Przyjzyj sie dobrze temu kondensatorowi na zdjeciu czy tam nie ma oznaczone. Powiedzialbym ze czerwony jest "+" No wlasnie przygladalem sie i co dziwne nie ma.
  10. podlacze sie do tematu. ktoro to jest + a ktoro - bo nic na tych glosnikach nie jest napisane: http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0709/aaaaa404f.jpg
  11. ja dokreciłem na równo z gumkami A co na to inni?
  12. Tloczki w tylnich zaciskach dokrecales do konca? Bo ja kupilem nowe i jakby pare mm odstaja od powierzchni gumek. A jak zaczne dokrecac to czuje ze jeszcze mozna je dalej wkrecic.
  13. Jak działa to nie ma sensu No a jakie sa objawy awarii tego ?
  14. A do tego warto od razu wymienic N75 na nowy? To tez pada dosc czesto? I czym to sie objawia jak padnie...?
  15. to ja juz nie wiem, kupowac od TT czy ten forge.... A po za bezawaryjnoscia to jakie w tym roznice, no oprocz jeszcze ceny...
  16. hmmmm, ponad 400zl, a gdzies na innym forum przeczylalem ze co jakis czas trzeba go rozbierac i smarowac... a ile w tym prawdy...
  17. nic bardziej mylnego...forge 007 przeżyje 5 twoich silników 1.8T tych seryjnych zaworów padnie ci kupę i ciut ciut A ten Forge tez bedzie plug&play? tak Tylko ciekawe jak z cena i gdzie go mozna dostac w PL...
  18. nic bardziej mylnego...forge 007 przeżyje 5 twoich silników 1.8T tych seryjnych zaworów padnie ci kupę i ciut ciut A ten Forge tez bedzie plug&play? I gdzie go w PL mozna kupic?
  19. A tak przy okazji, po za tym ze jest trwalszy to zastosowanie jego ma jakis wymierny wynik? Bo kupowanie Forge lub cos w tym stytu uwazam za wyzucanie pieniedzy w bloto, w mojej sytuacji.
  20. Sorki za powtorke z rozrywki, ale szukalem i za chiny nie moge znalesc, a wiem ze gdzies tu widzialem... Chodzi o to, czy moge do swojego 1.8T 150km (w przyszlosci lekkie modyfikacje) zalozyc DV od TT225? I czy bedzie to plug&play? I jaki jest nr seryjny takiego DV?
  21. Jakiej wielkosci wejdzie FMIC do mojej A4? Dodam ze zderzak jest S4. Oczywiscie tak zeby belki nie rezac.
  22. djsuchy odpowiedział(a) na rafis temat w Audi A4 B5
    Podlacze sie. Slyszeliscie o takich uszczelkach pod kolektor? Link zaporzyczony z innego forum... http://www.clubtt.pl/forum/topics2/owijanie-kolektora-tasma-termoizolacyjna-pytanie-vt708.htm
  23. Jaka jest roznica w KYB Excel-G a Ultra SR?
  24. Przymierzam sie do wymiany wszystkich amorow, bo juz zaczyna bujac a nierownosci juz zaczynam czuc w zebach. Przod mi wskazalo pow 50% a tyl pow 30% wiec juz nadchodzi ich kres. Co do marki to skolonny jestem na Kayabe, bo sa w miare przystepne cenowo i zbieraja dosyc pozytywne opinie. Ale jaki model wybrac do mojej A4, bo zalezy mi na chociaz niewielkim komforcie a i zakrety przydaloby sie brac pewnie.
  25. To zaloze tez DS-y. W sumie teraz mam Lucas-a, a one nie sa takie zle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.