Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał chyba wziął ta bejce
-
SPOTY RADOMSKIE
a moze i masz racje
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem jaka moc ale tam sa 170 ps [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:35_________________________________________________ale tez 136 ps
-
SPOTY RADOMSKIE
chłopaki z szydłowca biorą z belgi polizyngowe i dobre ceny przez to maja , ale ta troche za tania jest pewnie z trzech złożona [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:26_________________________________________________jedz jedz polatamy bokiem jak bedzie ok
-
SPOTY RADOMSKIE
[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:17_________________________________________________ masz linka do niej
-
SPOTY RADOMSKIE
fajny spocic wszyscy byli jak za dawnych czasów a nawet wiecej - mcm +żona ( ) , ozix + asia , brynia + ukcio , wujo +....nie pamietam imienia , adrian , michał , a tomaszu dał d*py dzisiaj po całosci - pewnie goska mu nie pozwoliła :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Brak mocy na niskich obrotach, a niby wszystko dziala - analiza logów
no to ok , pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
nie jadam trucicieli , ale mecz zajebioza juve vs lech
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak niemiec to by wysłal pare sztuk mój kumpel tak brał i nigdy muki nie było
-
SPOTY RADOMSKIE
w Rosenheim byłem, i w Kolbemoor tam najtansze auta ale ciezko cos wybrać
-
SPOTY RADOMSKIE
w rosenhaim duzo austri same diesle ale za to rudego duzo na autach a z włoch tego nie ma , mój avatar widok na rosenhaim
-
SPOTY RADOMSKIE
zdjecie wyplaszcza ale niezła górka , ale ta astra to nie bawaria
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba nie wychodzi z allegro
-
SPOTY RADOMSKIE
ogladałem ja na necie kiedys stoi juz troche wersja fajna ale nic poza tym http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=134463543&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxPrice=3001&ambitCountry=DE&zipcode=7&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&doorCount=FOUR_OR_FIVE&tabNumber=2
-
SPOTY RADOMSKIE
robisz swap na 2.7 a chooj cię to obchodzi,ale zapytać zawsze mozesz :tongue4: :polew: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:30_________________________________________________a silnik afn czy avg wstawiasz[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:31_________________________________________________pisze szyfrem zeby wujo nie wiedział o co chodzi
-
SPOTY RADOMSKIE
u kogo robiszsprawdz turbinke od razu bo moze ją przynajmniej rozruszaj jak i tak bedzie odkrecona
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nie rozumiem. zrozumiesz kiedyś- SPOTY RADOMSKIE
a co gadają ... jak to co ze to regło to za 25 tys mozna dac i to wszystkie pieniadze [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________ a to teraz astrą pomykasz- F1, Rajdy i Motorsport
:doh1:- F1, Rajdy i Motorsport
małpka sie wywrócila :>- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
majki za piotrkowem jest , a jak wracałem do domu to kumpele sie odezwały ze w archiwum sa i zebym wpadł z kumplami a my sie akurat rozjechalismy ,kurka- SPOTY RADOMSKIE
wpadaj zapraszamy [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 23:04_________________________________________________ trzeba stanowczym być a nie pamposzem - SPOTY RADOMSKIE