Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no ciekawe naciot :polew:
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i może dobrze bo ta bluma to obora obciach by było tym jeździć decayed
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to ten koles to nie twój szwagier
  4. no wlasnie chodzi o to ze nie jest to padlo i mi szkoda troche i boje sie ze nie znajde tak udanej silnikowo sztuki jak ten a na rozrzadzie jeszcze moge 60tys zrobic i jestem w rozterce troche
  5. ja mam za 9 paczek golfem ale jeszcze sie nie umowilem
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale mi to zdjęcia żadnej dupki jakiej fajnej ,phi
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a gdziE ? :gwizdanie:
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    takich turbin sie nie regeneruje tylko kupuje uzywki z angoli za 300-500stowek (ahu ,1z ,agr) pozdro
  9. malunek fajery ,gałki i takie tam zeby wygladało ze ma z tych 600tys na 200tys ps kudłaty fajnie pomalował golfine ,wiec juz jest wolniejszy i wezmie sie za twoja "fajere"
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    do wrocka jest 320km to ile ty zamierzasz tam jechac 6 godzin to chyba w dwie strony o tej godzinie jak wyjedziesz to bedziesz na 7 00 tomaszu
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    adres lub telefon może znasz :?: Kontakt Nadarzyn tel. 22 7298950 Disel System Podkowiński Bogdan
  12. fajny komentarz do sprawy szumiego i odwołania mercedesa cytuję "Stary skecz Laskowika i Smolenia mi się przypomniał: - A ja się odwołam! - A to się odwołuj. Przez okno... Tylko uważaj, żebyś nie wypadł.." :polew:
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chesz miec dobrze zrobione to najbliżej w nadarzynie
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale co masz jakies nowe do załozenia -ja bym zrobił tak kupił wtryski od asv maja wiekszy potencjal niz te z afn-a wieksze cisnienia -220/300 a afn 190/300 koszt około 500pln a swoje sprzedal mam goscia od reki bierze za 200pln i masz problem z glowy -regulacja to koszt 200pln no i koncówki nowe to nie mowie , jak cos to napisz na pw lub zadzwon [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:22_________________________________________________http://www.moto.allegro.pl/item1025977918_wtrysk_wtryski_vw_golf_iv_leon_1_9_tdi_110_km_asv.html
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    funny knockout to jest dobre
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobre :polew: ps mialeś wziąć auto na weekend
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jestes juz w krajuco wiecie na temat tych aut [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 12:33_________________________________________________ http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=129414976&__lp=3&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=478236&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false#offerPictures
  18. nie obrażając go to klepie glupoty jak nalezy , skad ludzie biora takie brednie szkoda gadac
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja tez oziu jutro bede mial i tez nordglasa [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:48_________________________________________________majki fajna toyke kpił corolle taa , miał mi opchnąć i się nie odzywa :gwizdanie: ta ty i 1,4 benzyna :polew:
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co masz na mysli z ta szybą
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    już prawie mam na to klienta no chyba ze jakiegos oszoloma znalazles to bierz
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja tez oziu jutro bede mial i tez nordglasa [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:48_________________________________________________majki fajna toyke kpił corolle
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie bierz nikt tego nie chce bo ta benzynka w bezposrednim wtryskiem jest strasznie nie udana
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=129297391&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=22500&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxPrice=4001&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 mi jeszcze takie cos chodzi po glowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.