Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. No tak mi się wydaje. Bo z wyliczeń masz jeszcze spalanie webasta, u Ciebie niby spaliło 2l/100km
  2. Podłączanie tylnych głośników zasilanych przez wzmacniacz za pomocą przejściówki, które wyjście głośnikowe z radia zamienia na wyjście liniowe jest bez sensu, bo w radiu wzmacniacz wprowadza zakłócenia, które potem wzmacnia wzmacniacz w aucie. Tak jak wspomniał kolega wyżej, trzeba wykorzystać wyjście liniowe z radia, tylko nie wiem czy są takie przejściówki (gniazdo mini iso - 2x chinch wtyk).
  3. Mi się wydaje że webasto nie wpływa na wynik na FISie, bo FIS pokazuje spalanie silnika, a nie ogólnie samochodu
  4. Hej, lampę wtedy skleiłem i było ok, bez jej rozklejania. Chwilę później zmieniłem na ksenon także nie mam już tego problemu
  5. dziadek, a Ty do swojego kupiłeś to dedykowane? bo widziałem wcześniej że pytałeś
  6. szeryf odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Ja robiłem.
  7. Witam, ostatnio jak zmieniałem zderzak to zobaczyłem że przednie czujniki nie działają prawidłowo. Czujniki zewnętrzne działają ok. Jeden z czujników wewnętrznych (w ramce rejestracji) w ogóle nie widzi przeszkody, a drugi widzi z przerwami (vcds pokazuje na zmiane 255cm i np. 15cm) i z małym opóźnieniem. Wszystkie czujniki cykają jak się przyłoży ucho. Czy to znaczy że czujniki są do wymiany? Czy może coś z wiązką? Kiedyś słyszałem, że jak czujniki przestają działać to nie cykają. Pozdrawiam
  8. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie działa tak, że czasami podczas deszczu przez dłuższy moment wycieraczki się nie włączają, wtedy ręcznie zmieniam czułość, po chwili znowu przestawiam na najmniejszą, a czasami podczas małego deszczu latają jak szalone, i wtedy muszę je wyłączać Nie do końca wiem o co w tym chodzi
  9. CANy musisz mieć podłączone żeby radio włączało się z zapłonem, działało podświetlenie i wyswietlało na FIS. CANy z radia powinny być podłączone do licznika. W RNS-D to jest chyba jakoś inaczej rozwiązane, bo pomiędzy radio a auto jest wpięty tuner TMC (czy jakoś tak). Musiałbyś podpytać kogoś, kto zmieniał RNS-D na RNS-E.
  10. szeryf odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Snorky, pochwal się co zdziałałeś
  11. Pewnie obetną Ci połowę na malowaniu zderzaka.
  12. 98 km to za mały dystans żeby mówić o prawdziwym pomiarze. Wystarczy że pistolet Ci inaczej odbije i już masz spore różnice. Sprawdź po przejechaniu całego baku.
  13. Na nowym i starym radiu masz opisy wtyczek. Na starym zobacz gdzie jest pin BOSE i K-line, namierz je w kostce (może BOSE nie jest obsadzony, dlatego jest pusty po stronie wtyczki do nowego radia), i zobacz do którego pinu we wtyczce Quadlock idzie kabel i przełóż w odpowiednie miejsce. Pin 16 musisz dołożyć i zmostkować z 15.
  14. Wydaje mi się że w avancie i sedanie są takie same, numer zaczyna się od 8E0, co sugeruje że nie ma rozróżnienia.
  15. Jak nie miałeś Chorus II+, Concert II+, Symphony II+ to nie masz wzmacniacza z końcówką AF.
  16. Ja też się piszę ale na wersję do B7
  17. Fido co Ty z tym mieszkaniem w aucie?
  18. Chyba nie o takie wyciągnięcie chodziło
  19. Nie wiem czy w kodowaniu coś znajdziesz, może w adaptacjach? Ale warto sprawdzić. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
  20. Czyli na FISie też pokazuje U mnie radio się nie włącza samo, jak przed wyłączeniem zapłony wyłączę je ręcznie.
  21. A podświetlenie działa jak włączysz światła?
  22. Pin 15 zostawiasz tak jak jest, do pinu 16 doprowadzasz napięcie z pinu 15.
  23. Prawo oczywiście masz, ale tak działają ubezpieczalnie :/ Albo zgodzisz się na minimalną kwotę i naprawisz auto po kosztach, albo oddasz do serwisu, i ubezpieczalnia zapłaci za to kilka razy więcej. Nie ma co liczyć na to, że dostaniesz do ręki tyle, ile byś za to zapłacił w ASO. Poczekaj na wycenę, może tym razem będzie inaczej i będziesz zadowolony Jeśli nie, oddaj do ASO i weź samochód zastępczy żebyś nie musiał pieszo chodzić
  24. Tuner TMC nie powinien być gdzieś w bagażniku? W avancie był chyba po lewej stronie, a w sedanie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.