Treść opublikowana przez szeryf
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
No tak mi się wydaje. Bo z wyliczeń masz jeszcze spalanie webasta, u Ciebie niby spaliło 2l/100km
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Podłączanie tylnych głośników zasilanych przez wzmacniacz za pomocą przejściówki, które wyjście głośnikowe z radia zamienia na wyjście liniowe jest bez sensu, bo w radiu wzmacniacz wprowadza zakłócenia, które potem wzmacnia wzmacniacz w aucie. Tak jak wspomniał kolega wyżej, trzeba wykorzystać wyjście liniowe z radia, tylko nie wiem czy są takie przejściówki (gniazdo mini iso - 2x chinch wtyk).
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Mi się wydaje że webasto nie wpływa na wynik na FISie, bo FIS pokazuje spalanie silnika, a nie ogólnie samochodu
-
Lampa przednia - luzno lata w poziomie
Hej, lampę wtedy skleiłem i było ok, bez jej rozklejania. Chwilę później zmieniłem na ksenon także nie mam już tego problemu
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
dziadek, a Ty do swojego kupiłeś to dedykowane? bo widziałem wcześniej że pytałeś
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Ja robiłem.
-
Czujniki parkowania przednie wewnetrzne - cykają a nie działają
Witam, ostatnio jak zmieniałem zderzak to zobaczyłem że przednie czujniki nie działają prawidłowo. Czujniki zewnętrzne działają ok. Jeden z czujników wewnętrznych (w ramce rejestracji) w ogóle nie widzi przeszkody, a drugi widzi z przerwami (vcds pokazuje na zmiane 255cm i np. 15cm) i z małym opóźnieniem. Wszystkie czujniki cykają jak się przyłoży ucho. Czy to znaczy że czujniki są do wymiany? Czy może coś z wiązką? Kiedyś słyszałem, że jak czujniki przestają działać to nie cykają. Pozdrawiam
-
B7 Crew
U mnie działa tak, że czasami podczas deszczu przez dłuższy moment wycieraczki się nie włączają, wtedy ręcznie zmieniam czułość, po chwili znowu przestawiam na najmniejszą, a czasami podczas małego deszczu latają jak szalone, i wtedy muszę je wyłączać Nie do końca wiem o co w tym chodzi
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
CANy musisz mieć podłączone żeby radio włączało się z zapłonem, działało podświetlenie i wyswietlało na FIS. CANy z radia powinny być podłączone do licznika. W RNS-D to jest chyba jakoś inaczej rozwiązane, bo pomiędzy radio a auto jest wpięty tuner TMC (czy jakoś tak). Musiałbyś podpytać kogoś, kto zmieniał RNS-D na RNS-E.
-
Listwy Dekory LED
Snorky, pochwal się co zdziałałeś
-
Naprawa zderzaka tył z Oc sprawcy a inne uszkodzenie
Pewnie obetną Ci połowę na malowaniu zderzaka.
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
98 km to za mały dystans żeby mówić o prawdziwym pomiarze. Wystarczy że pistolet Ci inaczej odbije i już masz spore różnice. Sprawdź po przejechaniu całego baku.
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
Na nowym i starym radiu masz opisy wtyczek. Na starym zobacz gdzie jest pin BOSE i K-line, namierz je w kostce (może BOSE nie jest obsadzony, dlatego jest pusty po stronie wtyczki do nowego radia), i zobacz do którego pinu we wtyczce Quadlock idzie kabel i przełóż w odpowiednie miejsce. Pin 16 musisz dołożyć i zmostkować z 15.
-
Dyfuzor na 2 wydechy z sedana do avanta a4 b7
Wydaje mi się że w avancie i sedanie są takie same, numer zaczyna się od 8E0, co sugeruje że nie ma rozróżnienia.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Jak nie miałeś Chorus II+, Concert II+, Symphony II+ to nie masz wzmacniacza z końcówką AF.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Ja też się piszę ale na wersję do B7
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Fido co Ty z tym mieszkaniem w aucie?
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Chyba nie o takie wyciągnięcie chodziło
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Nie wiem czy w kodowaniu coś znajdziesz, może w adaptacjach? Ale warto sprawdzić. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Czyli na FISie też pokazuje U mnie radio się nie włącza samo, jak przed wyłączeniem zapłony wyłączę je ręcznie.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
A podświetlenie działa jak włączysz światła?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Tak
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Pin 15 zostawiasz tak jak jest, do pinu 16 doprowadzasz napięcie z pinu 15.
-
Stłuczka :(
Prawo oczywiście masz, ale tak działają ubezpieczalnie :/ Albo zgodzisz się na minimalną kwotę i naprawisz auto po kosztach, albo oddasz do serwisu, i ubezpieczalnia zapłaci za to kilka razy więcej. Nie ma co liczyć na to, że dostaniesz do ręki tyle, ile byś za to zapłacił w ASO. Poczekaj na wycenę, może tym razem będzie inaczej i będziesz zadowolony Jeśli nie, oddaj do ASO i weź samochód zastępczy żebyś nie musiał pieszo chodzić
-
No response from controller ?
Tuner TMC nie powinien być gdzieś w bagażniku? W avancie był chyba po lewej stronie, a w sedanie?