Treść opublikowana przez Wajsik86
-
Odma z sharana podejdzie do a4 b5?
Ta bez separatora jest lepsza bo im mniej połączeń tym mniej wycieków a podłaczenie jest identyczne.Ale mam nadzieje,ze kupujesz nową a nie używaną bo używke masz w samochodzie.A to po latach kontaktu z olejem po prostu się rozszczelnia lub pęka.Nowa w zamienniku to ok 50-70zł za coś przyzwoitego co można założyć i nie pęka
-
Długo kręci gdy zimny, a kąt wtrysku ustawiony na 49-51
jest po prawej stronie silnika jak przed nim staniesz w plastikowym wyjściu z bloku za nim idzie rura odpowietrzenia skrzyni korbowej 4 pinowy.Zrób tak jak Ci pisałem nie musisz na klimatronicu szukac bo komputer i tak będzie oszukany.A wtryski najwyżej sobie potem luzuj bo to więcej roboty niz odpięcie wtyczki:wink:
-
[Audi A4 B5 AJM] Moja wierna suczka... :D
Z rozrządem się nie wypowiadam bo każdy pisze co innego,wymienia sie w zależności kto jakie nerwy ma:decayed: inna jakość jest na pierwszy montaż inna na serwis i inna do ludzi więc teoretycznie pierwszy rozrząd powinien dłużej wytrzymać ale to teoria. Meyle HD jest dobra alternatywą sworzenie czy to w wahaczach czy w lacznikach stabi są większe od ori,to co plastikowe robią metalowe,tuleje wahaczy mają więcej gumy widać,że solidniej wykonane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Filtry możesz jakie chcesz wsadzić,każdy ma jakieś upodobania co do firmy.Mann,Knecht,Purflux,Hengst to z tych lepszych
-
Długo kręci gdy zimny, a kąt wtrysku ustawiony na 49-51
dziwne,że przez noc nie schodzi paliwo.A odkręć rurki na wtryskach i zobacz czy dostaje paliwo od razu czy tak jak piszesz po długim kręceniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to czerwone widziałem z daleka myślałem,że zmiana świateł pomoże ale widze ze błotniki już zniszczył nie wzpominając o zderzakach:grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam to samo w uchwycie na kubku telefon był przykręcony,nie lepiej to zakleić poxipolem i całość czarną strukturą?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uderz do hustlaonline on okleja i robi to carbonem 3d który jest do niego podobny bo ost u ziomka widziałem pseudo carbon na tunelu który nawet podobny do niego nie był a jak powiedział ze zapłacił 400zł to mi sie śmiać chciało:decayed:
-
Pilne:) Muszę wymienić silnik Mam 1.9 tdi AFN mam okazje KUPIĆ 1.9 tdi AHU POMOCY
ale co ona ma w sobie poza wysoką falą?
-
Pilne:) Muszę wymienić silnik Mam 1.9 tdi AFN mam okazje KUPIĆ 1.9 tdi AHU POMOCY
AHH ma tłoczek 11mm i wyższą falę wsadzając taka pompe pod kompa z 1z będziesz miał problem z kątem wtrysku bo będzie się rozjeżdżał i bez korekty programu i tak będzie lipa.Poza tym nic rewelacyjnego w tej pompie nie ma i do tego ma jeszcze kosmiczną cenę
-
[Audi A4 B5 AJM] Moja wierna suczka... :D
Siedze w branży i moge powiedzieć tylko tyle,ze wszystko się psuje oryginały z izraela czy z chin,ina nie z canady tylko z czech.Prawda jest taka,że albo trzeba się znać i życ tym na bieżąco albo zaufać komuś kto ma z tym styczność na co dzień.Ja np nie kupuje do swojego auta lemfiego bo to juz nie to co kiedyś,w zawieszeniu mam duże zaufanie do meyle.Generalnie temat rzeka każdy ma inne doświadczenie i zdanie na ten temat.
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
CASTROL TDA lejesz i masz spokój bo działa jako depresator i ma właściwości smarujące.I nie leje się tej "lepszej" bo na stacjach kontrolują tylko podstawowe paliwa:wink:
-
[Audi A4 B5 AJM] Moja wierna suczka... :D
Myślisz,że audi robi części dla siebie? Dla oryginału produkują podwykonawcy więc po co płacić za kartonik skoro w środku masz dokładnie tą samą część?
-
[ALL B5] Audi S4
eee no bez przesady trzeba troche pojeździć zeby mógł potem muchy wydłubywać z chłodnicy:decayed: frajda z jazdy musi być
-
Wymiana wszystkich płynów przed zimą.
Płyn chłodniczy g12 generalnie każdy spełnia normy.Poszukaj koncentratu maxgear w środku jest to samo co w płynach febiego a cenowo jeden z tańszych na rynku:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Nelson weź pod uwagę,że nie każdy "umie wyrywać zęby" a forum jest po to,żeby się czegoś dowiedzieć.Spuść z kija bo złośliwy strasznie jesteś...
-
[ALL B5] Audi S4
Widać efekt:wink: glorią lecisz czy robiłeś jakiegoś customa?
-
[ALL B5] Audi S4
No lakier ładnie chłopaki ogarneli,nie widac zarysowań, na dwa wiadra myjesz?
-
white a4 b7 2.0T q
ćwiartka?
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Jakie popularne? na ulicy ciężko spotkać te felgi co innego na zlotach. tylko w dare koniecznie rant w poler
-
[ALL B5] Audi S4
ale wazelina:cheesy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byle do 17:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
dobra jest widziałem kilka razy na żywo,mogłaby jeszcze tak lezec jak paszczur:naughty:
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
Ładna,jak się trafi dobry egzemplarz to złego słowa o nim nie można powiedzieć,sam tuv już świadczy o stanie technicznym auta:wink:
-
Pasek rozrządu
Ja bym się bał wracać na takim pasku,ale to już Twoja sprawa.Po co oryginał skoro dla niego robi inna firma która możesz taniej dostać? dayco lub conti zmieścisz się do 100zł z tym,że zdarzyło mi się,że conti nie chciał pasować idealnie na ząbki oba sprawdzone