Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 APS] by czorny
Trzeba 19 założyć
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Ma zostać europa
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Mega fajnie siadło to koło,nie spodziewałem się nawet ta opona i wysokość jest ok,ale jak zejdziesz jeszcze to pewnie bedzie tylko lepiej:naughty: brakuje mi tylko dressingu na oponach a tak to bajka:jerk:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dzięki chłopaki co drugi tydzień o tej godzinie latam niestachowska ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- znalezione jeszcze w sieci
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Nooo na to czekałem:naughty: mega wyszło:wink: cos tam z et bedziesz działał czy zostaje jak jest?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Pare strzałów z Antoninka,szału nie ma ale przynajmniej widać jak aktualnie wyglądają wysokości
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś tam sie działo ale szału nie było. Kilka ciekawych projektów było
-
[B5 APS] by czorny
Dobry hamulec będzie jaki płyn lejesz?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobrze wygląda przód też,ja bym nic nie wypychał
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie mowię żeby porównywać ale znalazłem kilka 1.9 które maja ciekawy dźwięk,wiadomo ze do 3litrow mu nie dorówna ale dźwięk tez spoko
-
[B5 APS] by czorny
Pięknie siadlo szybko nie polatasz już
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja ostatnio przeglądałem co można wsadzić do diesla i dochodze do wniosku ze coś tam trzeba dołożyć bo przy przelocie na ost wydechu chodzi jak traktor chociaż nie jest to jeszcze uciążliwe na trasie.Chodzi mi tu o poprawe dźwięku i rm motors daje ciekawe propozycje w miejsce seryjnych puszek. Zresztą wpisz sobie 3.0 tdi sound na yt pierwszy filmik mi mózg zlasował szukałem dalej i podmieniając wydechy można coś podobnego osiągnąć w skromnym 1.9:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
jaki chcesz wydech zrobić? jakieś customowe tłumiki?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ładnie usiadła,kolor pasuje do budy:wink:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
No różnica na pewno będzie na plus,masz jakiegoś loga doładowania ?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
strasznie późno turbo wstaje,moc jest za to fajnie wysoko:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
oponą jak dojedzie do końca:decayed:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Hmm to teraz juz nie wiem juz miałem brać sam przedliftowy przód i malować a tu taka zagrycha teraz ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 10:31 ---------- Raz na jakiś czas piana musi być
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Nie jesteście jedyni z tym lakierem:decayed: no brakuje mu troche więcej glebuszki ale o tym wiesz to chyba nie trzeba sie o to martwić
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak posadzisz to cos sie jeszcze schowa minimalnie koło,dobrze wygląda ale efekt będzie dopiero po ogarnięciu,działaj działaj:naughty:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
aj dobrze wyszło,podobywuje mi sie:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
Moze byc
-
Czyszczenie odprysków asfaltu?
I na plastiki uważaj bo niektóre sie gryzą
-
[B5 APS] by czorny
Wszystko ma z napisami cultstyle
-
Czyszczenie odprysków asfaltu?
Środki typu tar&glue bardzo dobrze sobie radza. Trzeba tylko to robic z głowa,zostawienie do wyschnięcia albo jeszcze lepiej na słońcu to nie jest dobry pomysł. Warto tez uważać na plastiki.