Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
żonatych??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja byda
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
:polew::polew::polew: Przód Myślę że nie powinno pękać, zwłaszcza że ja nie miałem jeszcze nigdy niebieskich hebli jak coniektórzy
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
288 wentylowany nawiercany. O ile pamietam to hart a klocek zwykla remsa. To rozwiazanie przejsciowe ale szkoda mi bylo inwestowac w cos lepszego jakosciowo bo chce i tak wieksze
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
b5 i tak zostaje
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
można na serii ---------- Post dopisany 06-02-2014 at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 10:20 ---------- Od wtorku zagościł nowy członek rodziny. Kilka fotek na szybko Tak naprawdę dopiero jak zaprkowałem koło B5 to dało się zobaczyć jak duże to jest auto. Tak tego nie czuć ani nie widać ---------- Post dopisany 11-03-2014 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 09:50 ---------- Żeby nie było że nic się nie dzieje: uchwyt pod navi/tel Kompleksowość rozwiązania polega na tym iż mogę pod jedno ramie zakładać "holder" na tablet lub mały na telefon a szyba nigdy więcej nie będzie zagracona. Dostęp do wszystkiego jest Dzisiaj wpadła ori roleta tylnej szyby no i podświetlane tylne słupeczki Niestety muszą poczekać na "dzień elektryka" bo na razie kable wpuszczone pod kanapę. Wpadł też cupholder ale nie zrobiłem foto. Do zrobienia pozostało: - tarcze przednie - czekają na montaż - Zbiornik spryskiwaczy z czujnikiem - czeka na montaż - Uszy w bagaju - też leżą - założyć dystanse na tył, które wcześniej muszą odwiedzić tokarza ---------- Post dopisany 13-03-2014 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 20:03 ---------- Dzisiaj wpadły heble i przy okazji rozbebeszyłem nadkole by wpakować zbiorniczek z czujnikiem P.S. Arturo wiem szału nie ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman jeśli masz geburtstag to najlepszego!! Ja jutro będę ale chyba dopiero na kebsa bo muszę reanimować licznik w nubirze Patrycji mamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dla poszukiwaczy B6 w fajnej opcji - A4 B6 Avant 1.8T BEX quattro 2004 • .: AUDI KLUB POLSKA :. •
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ok 19 srebrny allroad w chorzowie batorym sh blaty i klubowe ramki
-
wysoka temperatura
a ten czujnik temp na tylnej grodzi jak w 1.8 też masz??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na spota wpadaj - zapraszamy - ale szans na sprawdzenie i podpięcie kompa raczej nie ma (osoba z kompem wpada średnio raz na kwartał) a była tydzień temu :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
si
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie akurat nie z tego powodu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1. Wstałem 2. Pojechałem "byłemu" szefowi powiedzieć że jego oferta pracy jest beznadziejna i nie mam ochoty z nim współpracować (ale mi ulżyło i czuję się wolny ) 3. Zakończyłem okres rumakowania po krawężnikach - pakiet zima w piwnicy 4. Odkryłem dlaczego bije mi tarcza przód - jest jakiś mega kamień w klocku i tarcza jest do wy......a, ale tym się nie martwie bo od jesieni komplet leży w piwnicy 5. jako że dystans mi nie chce wejść na piastę to idzie do turka. Może ktoś podrzuci jakieś ciekawe 10mm do a4b5? 6. Wyrezałem sobie uchwyt pod telefon/navi/telewizor (niepotrzebne skreślić wedle uznania) w końcu coś widzę przez szybę 7. idę popracować coś sobie może
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Kuzwa wyglada to twoje toczydlo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć, mozna malowac koles pochytał 2 sezony temu mi komplet 13'' wyglądało przyzwoicie i cena tez była w normie :eusathink: Wygrzebałem jeszcze u wujka google takie namiary: Piotr Herych Katowice ul. Oswobodzenia 50 Ojcu robił 15" 3 sezon bez rys i odprysków ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- chodziło mi o felga design w zabrzu*
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może tak: Audi 80 Klub Polska :: [80 All]Rezanie wyłącznika ABS
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czytnik Nawigacji Audi Navigation A4 B6 A6 Navi (3996935938) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przeglądałeś link co Ci podesłałem?? Kiedy będziesz miał garaż na chodzi bo mam sprawę ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak pisał arturo były bez esp. Każde Q ma EDS (i wyłącznik ABS w tedy) A to Ci się powinno przydać: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/zmiana-abs-abs-eds-1995-1997-a-291561/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: