Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemox6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Przemox6

  1. Raz na 200 tys wystarczy i przed tym płukanka i świeży dobry olej
  2. Przemox6 odpowiedział(a) na s33d temat w Łódzkie
    TC Performance
  3. Miałem w A3 8L komplet KYB jeździłem 2 lata i żadnych problemów
  4. Ja mam 55L wchodzi 46 i robie ok 300 km
  5. U siebie też tak mam
  6. Największy + w porównaniu do Castroli itp to że Specola raczej nikt nie podrobi. Ale cena/jakość wydaję się bardzo dobra. Mam zalane 5w40 w jednym aucie i myślę czy by u siebie nie zmienić z Fuscha ale to się pomyśli jest czas
  7. Polecam też Specol polski olej o dobrych parametrach.Podejrzewam że lepszy będzie od Castrola i innych.
  8. Jeśli tak to sory a można sprawdzić napinacz logami??
  9. Nie ten temat kolego.
  10. Proponuje Oryginał z ASO dużo osób widzę że się skarży na gorszą prace skrzyni po wymianie oleju na jakiś zamiennik.
  11. Chodzi Ci o modyfikator tarcia CERATEC??
  12. Szczotkowe alu srebrne
  13. Też tak mam 2 kolegów mi mówiło że słyszy ale ja osobiście nic nie słyszę ale podobno minimalny luz jest ale jak go zlikwidować to nie wiem
  14. Mi przy zużytej poduszce lewarek wchodził w wibrację
  15. Zgadzam się u mnie wymieniłem na LM 75w90 i później i tak gnałem do ASO po oryginał bo biegi dzieżko wchodziły
  16. U mnie koncentrat Hepu + woda destylowana
  17. U mnie się okazało że poprzedni właściciel wymienił.
  18. Ja jeżdże na Fuchs 0w40 + Archoil 9100 Tak poza tematem lepiej kupować u sprawdzonych źródeł http://www.automotorblog.com/watch-counterfeit-engine-oil-russia/
  19. Też proponuje grafit
  20. Możesz jeszcze lekko ściemnić przednie szyby
  21. Przemox6 odpowiedział(a) na Przemox6 temat w Audi A4 B6
    Dzięki znalazłem tylko końcówka numeru jest inna nie AD tylko samo A albo B czy to robi jakąś różnice??
  22. Przemox6 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Przymierzam się do wymiany poduszek pod silnik tylko nie wiem jakie kupić chce ORI używkę tylko nie wiem czy mam z czujnikiem czy bez.Proszę o podanie numerów poduch (bo chyba są 2 te gumowo olejowe).
  23. Napinacz kupiłeś ORI za 2400zł czy chinola??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.