Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aron21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aron21

  1. Spoko jestem dostępny
  2. Ja bym chciał. zrobisz mi w czynie społecznym? W zamian oferuje reklamę twoich usług i będziesz mógł zrobić zdjęcia jak zrobisz ładnie. ;-) Bedziemy rozmawiac w temacie, tylko musze najpierw zderzaki pomalować. Bidzio1 Haha zdjęcia i reklama mówisz kusząco Cwiara ogólnie to też się zajmuje malowaniem także jak coś to możemy coś podziałać za jednym zamachem
  3. Koledzy jakby ktoś potrzebował zrobić w swoim aucie dobrą polerkę to śmiało pisać na priv Efekty mojej pracy udostępniam na Face jak i jest już dział stworzony na forum : https://www.facebook.com/arkadiusz.trocha/media_set?set=a.808701675828377.1073741827.100000656555202&type=1
  4. Wstawiam poglądowe zdjęcia dotyczące polerki : Polerka Lamp Audi A6 : Polerka Auta Srebrnego Przed : Po Polerce : Ciemne Kolory - Czarny Golf 4 Przed polerką : Po zabiegu : Doszły dzisiaj nowe zdjęcia Opla Astry I . Co do efektu sami możecie stwierdzić https://www.facebook.com/arkadiusz.trocha/media_set?set=a.808701675828377.1073741827.100000656555202&type=1
  5. Siema . Tak jak w temacie zajmuję się polerowaniem/kosmetyką lakierów samochodowych i nie tylko . Polerowanie 3 Etapowe Środki znanych i cenionych firm : 3M , Farecla , Brayt Cena zależna od wielkości auta . Cennnik : Polerowanie Lamp - od 30zł za sztukę Polerowanie Auta - od 250zł Malowanie elementu - od 250zł Zapraszam
  6. Aron21 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Hiszpanie grają gorzej niż polacy .... Nieobecni na boisku a pomarańczowi mają wielki pokaz oczywiście brawa dla nich bo akcje mają widowiskowe Gdzie ta TIKI-TAKA
  7. Skąd wiedziałeś ?
  8. Kolego a zobacz czy na umowie jest paragraf że kupujący zapoznał się z faktycznym stanem auta i wie o wszystkich jego wadach . Jeżeli tak to niech oddaje sprawę do sądu choć i tak nic nie zdziała bo skąd wiesz że przez jego złe użytkowanie auta silnik się całkiem nie spier.... i teraz myśli że trafił na naiwnego co się wystraszy . Powiedz mu niech spierd... widziały gały co brały . A jakby przyjechał ponownie to wyciągnij dyktafon i powiedz że oddajesz sprawę do sądu o wyłudzenie pieniędzy Tacy ludzie są niepoważni ....
  9. Mieszka ktoś za granicą ( ma firmę / lub poprostu pracuję ) Niemcy/Holandia/Anglia i ma możliwości załatwienia pracy. Z zawodu jestem lakiernikiem samochodowym z 5 letnim stażem i ogólnie szukam pracy w tym zawodzie lecz ofert jak na lekarstwo . W marcu byłem w niemczech około miesiąca i pracowałem przy Ogrodach . Ogólnie podjął bym się chyba każdej roboty z racji iż sytuacja finansowa wygląda już cienko . Język - Angielski - Dobry Niemiecki - Słaby Jest ktoś w stanie pomóc ?? Lub nakierować na jakieś odpowiednie firmy ??
  10. Powiem wam tak pracowałem w n (ncplus) ponad 1.5 roku i znam wszystkie ich zagrywki. ZAWSZE ale to ZAWSZE składajcie wypowiedzenie jak wam się umowa kończy( max 30dni przed końcem jej trwania ) albo w punkcie albo pocztą ( choć lepiej w punkcie bo macie pewność że dostaną a nie przepadnie ) i nigdy nie zgadzajcie się po 1 telefonie od konsultanta na przedłużenie umowy bo wtedy dzwonią Ci co mają h*j...we oferty lepiej poczekać do ostatnich dni końca umowy i samemu zadzwonić jeżeli by nie dzwonili ( choć napewno przed końcem będą tarabanić ) i wtedy wytrgować ofertę dla siebie . Dobrze też zapoznać się z ofertą dla nowego klienta bo w 95% przypadkach nowy klient ma lepsze warunki niż stary .
  11. Ja masz AC to sprawca Ci nie potrzebny bo zlikwidujesz szkodę ze swojej polisy. Tylko że jeżeli to mała szkoda to bezsensu brać to z własnego AC bo więcej nie raz na tym można stracić płacąc więcej przy następnym ubezpieczeniu AC
  12. O to samo miałem pytać
  13. no niestety tyle waży a nie tak jak na internecie można wyczytać że po 1490 - 1540 KG waży A6 C5 . Podczas jazdy czuć że się ciągnie trochę kilogramów
  14. Reggi dywaniki mam pod spodem welurowe ori Audi tylko mi ich szkoda brudzić :-D . Masa wlasna w dowodzie 1720kg poprzednia A4 wazyla 1380 i miala 140km . A jak sie mierzylem z kumpla ibiza 90km to dopiero go wyprzedzilem przy 180
  15. czerwone jest piękne :wink: Narazie tylko jedno zdjęcie widać
  16. Ciekawe jak tam silnik Czy udało się wyciągnąć bita czy poszedł w spalanie
  17. Nie no tragedii nie ma fakt fajnie się zbiera od 0 tak samo na trasie 120-190 jest moment i do tego spalanie bajka Miałem trasę 900KM i jak jechałem do 150km/h to spalanie wyszlo 7l/100 a jak już wracałem to średnia 170km/h raptem 8l/100KM ( Trase pokonałem w 6h )
  18. Jako że moja była A4 poszła pod młotek :cry: http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/a4-b5-afn-redavant-aron21-sprzedane-267948/ A że jako fanatyk AUDI pozostałem przy marce postanowiłem się pochwalić nowym nabytkiem . Wybór padł na A6 C5 Wersja BLACK SHADOW Rok 2002(LIFT) 1.9 TDI 131Km - :facepalm: MAŁOOOOO Wyposażenie : Bixenon 4xEl.Szybki El./Podgrzewane lusterka 2DIN Fotele kubełkowe ( elektryczne lędzwia , oraz regulacja góra/dół ) Podgrzewane Fotele Climatronic 2 Strefowy Pełny FIS Skrzynia DQS manual 6 Biegów Halogeny przednie 6xAirBAG Kierwonica S-line Gałka S-Line Podłokietnik Zmieniarka 12 CD ( Radio + Zmieniarka w bagażniku ) Koła BORBET 16" zawiecha 1BE GPS na dachu Hamulce 320 przód Rozpórka Górna PLANY Pakiet oświetlenia LED - Dzięki Bidzio1 MOC MOC MOC - Przy tej masie 131KM to o wiele za mało Koła 18" Navigation Plus DX Zderzak Przód/tył RS6 ?? Fotele w skórze/Alkantara ?? Xenon w Halogeny To by było narazie chyba tyle . Na chwile obecną powymieniane wszystkie filtry + Olej MOTUL 8100 5W/40 Komentarze oraz możliwe dodatkowe mody mile widziane
  19. Lampy polifty na przód i będzie GIT
  20. Fakt ostatnio przez moja miescine jechała BMW M6 i też byl to JOKER
  21. hahah nie no na żywo lepiej to wygląda :decayed:
  22. Aron21 odpowiedział(a) na goldi temat w Dolnośląskie
    Ile by wyszło za Audi A6 C5 Avant bez podsufitki ?? Interesuje mnie termin w połowie kwietnia
  23. No nieźle tylko tak mi się wydaję że szymenia S6 do tych 220 zbiera się lepiej
  24. haha dla pocieszenia kaju https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1796515_650688301664041_347063138_n.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.