Treść opublikowana przez worm87
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
1. Jaki jest numer Ferodo DS Performance na tarcze 312mm? Najbliższy jest FDS1629, ale to chyba na 320mm? 2. Jakie numery są stosowane do 288mm na tył? Ferodo pokazuje, że tarcze DDF1423 i klocki do tego FDB1636? Z drugiej strony na aukcjach klocki FDB1636 są podawane z tarczami DDF1306 (286mm) Niestety chyba DDF1423 nie są zbyt popularne bo ciężko na alledrogo je znaleźć (OZ i Brembo już są łatwiej dostępne). 3. Robię teraz swap z 288/245 na 312/288, zastanawiam się gdzie mogę znaleźć jakie przewody kupić? Pierwszy strzał to taki, ale nie jestem pewny czy to będzie pasować - Przewody hamulcowe HEL Audi A4 Avant Quattro 2001- (3970020585) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jeśli kupiłem zaciski na tył z przewodami to jest sens je wymieniać?
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
Wątek tylnej wycieraczki znalazłem, że też wcześniej na niego nie trafiłem Co do zabezpieczeń to broń Boże żebyś mi swoje podawał Ale zaczynam się tematem mocno interesować i może byś podrzucił na co warto zwrócić uwagę, gdzie o tym poczytać?
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
Masz na myśli jakieś customowe zabezpieczenia? Co to daje? Wcześniej o tym nie słyszałem.
-
Hak holowniczy dorabianie klucza
Aż do belki nie zaglądałem. Myślę, że jak dużo krzykną to jeszcze warto się będzie przejść po "specach" od zamków, ten kluczyk na skomplikowany nie wygląda jakoś mocno, więc powinni dać radę. Poza tym jeżdżę już dwa lata i narazie nie miałem potrzeby zdejmowania haka, więc niech jeździ dalej. Kluczykiem zacząłem się interesować, żeby kiedyś razie czego mieć go pod ręką.
-
Hak holowniczy dorabianie klucza
Wydawało mi się, że haki do Audi były firmy THULE, ale widocznie się pomyliłem. Grzebałem w etce i już myślałem, że to nie jest hak audi, bo ten z kategorii Akcesoriów ma całkiem inny numer niż mój. Moja kula ma numer 8E0 800 495 C. Ale jednak był w dziale nadwozia W katalogu był też adres do nich, napisałem e-mail, ciekawe jaką krzykną cenę, podejrzewam, że może być ciekawie.
-
Hak holowniczy dorabianie klucza
Siema Mam hak holowniczy orginalny firmy THULE w swojej B7 Avant. Niestety nie mam do niego żadnego kluczyka. Jak kupowałem furkę prawie dwa lata temu to zapomniałem o to całkiem zapytać Orientujecie się czy można taki kluczyk dorobić gdzieś?
-
Karty ratownicze
Rozmawiałem z tym ziomkiem, który jest strażakiem. Mówił, że faktycznie może się to przydać jak taki strażak nie zna się kompletnie na samochodach albo jest to jakiś nowy wynalazek motoryzacji z kosmosu. Generalnie samochody są bardzo podobne, więc wystarczy mieć trochę pojęcia i bez problemu można wszystko zlokalizować samemu. Czyli wniosek: nie ma sensu
-
Karty ratownicze
Też na początku miałem takie podejście, jeszcze tego nie zweryfikowałem ale będę się widział w weekend z kumplem z SGSP i dowiem się czy to ma jakiś większy sens.
-
Karty ratownicze
Panowie i Panie Dowiedziałem się ostatnio o ciekawej rzeczy i uważam, że warto zainteresować się tematem. Polecam gorąco lekturę: O akcji „Karty ratownicze” | Karty ratownicze
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Dobrze gada dać mu wódki
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Sposoby z sekwencjami ruchów nie zawsze działają. Ale do kodowania pilota speca nie trzeba, każdy z VAGiem zrobi to w 5 min.
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Co masz na myśli mówiąc problem tkwi w policzkach?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Jest na górze element tego plastiku który trzeba przesunąć i kostka bardzo łatwo wskakuje do środka słupka. Może w święta będę robił drugie lusterko fotochromowe zewnęrzne to porobię parę zdjęć.
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Gdzie Ty znalazłeś takie ceny? Samo webasto używane w dobrym stanie Thermo Top C to koszt przynajmniej 1300PLN, a sterowanie tel to jeszcze raz taka cena. ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ---------- To co pokazałeś to też nie jest standardowa obsługa Webasto tylko GSM Control Compact ale jest to ciekawe rozwiążanie i warto się zastanowić nad tym zwłaszcza dlatego że wychodzi sporo taniej niż TC3
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Nie mam porównania co do konkurencyjnego modelu na poziomie np TTC, ale wydaje mi się, że Webasto można dorwać w lepszej cenie. Jak mi się udało dowiedzieć do TTC nie potrzeba dodatkowego modułu IPCU, żeby wpiąć się w klimatronik.
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Fajnie opisane, trafiłem na to już wcześniej. Szkoda że nie ma więcej charakterystki poszczególnych modeli. A nie trafiliście gdzieś na porównanie Webasto Thermo Top z Eberspacher? Z mojego rozeznania wynika, że jeśli chodzi o Webasto to najlepiej pasujący dla mnie model to Thermo Top C (wersja 5kW) lub Thermo Top Evo. Jakieś porównywalne modele firmy Eberspacher?
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Shit Nie wiedziałem, że jest taki wybór tego. Myślałem, że będzie łatwiej się zdecydować.
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
A właśnie, ma ktoś jakieś doświadczenia z EBERSPACHER? Bo jak patrzę to też mają bogatą ofertę i na allegro sporo się tego kręci, ale ceny często widzę nawet wyższe.
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Kolego a do 2.0 TDI B7 gdzieś nie masz?
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Artur w tej cenie mówisz o samym piecu, tak?
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Podrzucicie gdzie można zapytać o kupno i ew montaż ogrzewania postojowego? Najlepiej okolice Warszawa lub Lublin.
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Devastation coś więcej o tym zestawie? Kkam mówimy o diesel-u?
-
Montaż i działanie czujnika jakości powietrza klimatronic
Jak to u was działa w praktyce. Łapie tylko spaliny czy jeszcze jakieś inne syfy też się zdarza?
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Widzisz o tym nie słyszałem. Dobry myk. A powiedz każdy może zadzwonić?
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
To chyba to: Ogrzewanie postojowe - Webasto Thermo Top W jaki sposób to integruje się z panelem klimatronika, jak podnosisz temp to uruchamia Ci się webasto? A z działaniem jak fabryczne, grzeje wnętrze i silnik? ---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- Z tego co się rozglądam to 3k trzeba szykować przynajmniej na coś takiego. Mam rację?