Treść opublikowana przez kuba9001
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
ledy od Tomnika
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Zdes juz jezdzi jutro zrobię foty narazie to jeszcze nawet żarówki nie zmieniłem od stopu
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
ja mam u siebie gwint eibacha który właśnie się wylał ale do końca tygodnia powinien wrócić z regeneracji i wraca na auto:banan:
-
[B6 AWX] Work in progress...
Jak był pod Radomiem to sie obudzilem wstalem szybko i odkrecilem heheh
-
[B6 AWX] Work in progress...
Aż łezka sie w oku kręci ja tez juz ogarnalem swój tył ale brak czasu na foty
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
na pewno nie miałem stopu z tej strony bo na fisie wywala mi ale nie chciało mi się zajrzeć dziś ograne bo może i reszta się przepaliła dzięki:wink:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Nie kumam po co zmieniać ten rezystor? Ma świecić jaśniej ? Ciemniej?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Tomek tunel biere jak tylko Marcin furę sprzeda pół roku temu juz umawialem sie na odbiór widocznie musiałem poczekać
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
no właśnie plan był ze przyjdzie dół i umaluje jak górny na czarno cały bo ten szary do niczego mi nie pasuje ale znowu na czarnym nie widać bardzo żeby ten grill od zwykłego się czymś różnił bo te pionowe żeberka się zlewają
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Dzieki Marcino87 ---------- Post dopisany 13-02-2014 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 03:43 ---------- wpadły zegary z rs4 w sumie to narazie tarcze i obudowa z czarnymi ringami a jak bd luźne $$$ na zakodowanie to reszta licznika i nareszcie kolorowy fis okleiłem dekory w czarny polysk ale na wiosnę z malowaniem auta pomaluje tez dekory dla lepszego połysku jest tez klamka US:naughty: ale potrzebny sterownik drzwi w wersji high jakby ktoś coś to pw:wink: jest tez guziczek do otwierania klapy musze tylko podjechac do aso zamowic panel w drzwi kupiłem ostatnio grill dolny od S4 z myślą wpasowania go w dolna kratkę S-line ale jakiś debil wysłał mi górny i teraz się tłumaczy ze innego nie ma i teraz pytanie jak lepiej bd wyglądać na srebrnym mój obecny z s4 pomalowany cały na czarno chrom razem ze środkiem czy czarna ramka i środek ori s4 ? nie mam foto jak to teraz wygląda postaram się pstryknąć ale póki co jak przymierzałem to ten szary środek do niczego nie pasuje chyba ze i dolna kratka była by w ori kolorze i czarna ramka to może wtedy co myślicie jak lepiej ? auto ogólnie jest srebrno czarne i na wiosnę myślę pomalować grile przód listwy drzwi dolne znaczek tył i przód i listwę zderzaka z dyfuzorem s4 w black piano
-
SPOTY RADOMSKIE
z 5 lat temu jak sprzedawałem swoja vectre b bez klimy handlarzom to im taki pomysł podrzuciłem później na allegro już była z klima a co do radomskich komisów się nie wypowiadam bo jak niektórzy wiedzą to na jednym z nich pracuje i wiem jakie samochody się sprowadza i co z nimi robi albo raczej nie robi ale jak czytam dział zakup kontrolowany i posty "znawców" to uśmiech sam się pojawia na twarzy
-
MCE z końcówką E - przerobienie
nie wiem czy dobrze rozumiem czy chodzi CI o to żeby MCE E przerobić tak żeby działał jak F czy poprostu wymianę z E na F jeśli wymiana to spoko ale jeśli chcesz przerabiać coś w nim to taniej wyjdzie raczej kupić z końcówka F
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Foty Virusa widziałem te jak i foty od Daniela pomogły podjąć myśle dobra decyzje
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
jeszcze długa droga zanim wszystko bd na aucie
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Jutro zamawiam 100 takie jak Daniela dzieki za link na PW
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Ceny te same bo teraz jest na nie promocja
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
tak obluzował się w kostce bo jest inny pin rozebrałem kostkę i poprawiłem narazie działa ale zanim do tego doszedłem zdążyłem podmienić silniczek na inny , podmienić boczek na inny który u mnie świecił a mój w innym aucie nie i zacząłem szukać przyczyny w kostce
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
ok
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
wrzuć zdjęcie jak możesz jak to wygląda u Ciebie
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
zrobione nie łączył pin 13 zasialnie w 32-pinowej kostce
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Panowie macie może jakieś foty jak to wygląda ze zderzakiem s4 w sedanie albo podpowiedzcie które bd lepiej wyglądały jestem za 90 ale czy nie bd za małe ale znowu czy 100 nie bd za duże i jaka jest średnica kielicha montażowego w 1.8T nie mam suwmiarki bo sam bym zmierzył
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
wewnętrzne narazie świecą jak się spala to kupie
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
poszedłeś i to grubo zwłaszcza w środku :slina:
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Tak mam Bartku z pinu 4 przycisku centralnego zamka
-
Montaż LED zamiast postojówek
przód 4300k tył 6000k