Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kuba9001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kuba9001

  1. Zdes juz jezdzi jutro zrobię foty narazie to jeszcze nawet żarówki nie zmieniłem od stopu
  2. ja mam u siebie gwint eibacha który właśnie się wylał ale do końca tygodnia powinien wrócić z regeneracji i wraca na auto:banan:
  3. Jak był pod Radomiem to sie obudzilem wstalem szybko i odkrecilem heheh
  4. Aż łezka sie w oku kręci ja tez juz ogarnalem swój tył ale brak czasu na foty
  5. na pewno nie miałem stopu z tej strony bo na fisie wywala mi ale nie chciało mi się zajrzeć dziś ograne bo może i reszta się przepaliła dzięki:wink:
  6. Nie kumam po co zmieniać ten rezystor? Ma świecić jaśniej ? Ciemniej?
  7. Tomek tunel biere jak tylko Marcin furę sprzeda pół roku temu juz umawialem sie na odbiór widocznie musiałem poczekać
  8. no właśnie plan był ze przyjdzie dół i umaluje jak górny na czarno cały bo ten szary do niczego mi nie pasuje ale znowu na czarnym nie widać bardzo żeby ten grill od zwykłego się czymś różnił bo te pionowe żeberka się zlewają
  9. Dzieki Marcino87 ---------- Post dopisany 13-02-2014 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 03:43 ---------- wpadły zegary z rs4 w sumie to narazie tarcze i obudowa z czarnymi ringami a jak bd luźne $$$ na zakodowanie to reszta licznika i nareszcie kolorowy fis okleiłem dekory w czarny polysk ale na wiosnę z malowaniem auta pomaluje tez dekory dla lepszego połysku jest tez klamka US:naughty: ale potrzebny sterownik drzwi w wersji high jakby ktoś coś to pw:wink: jest tez guziczek do otwierania klapy musze tylko podjechac do aso zamowic panel w drzwi kupiłem ostatnio grill dolny od S4 z myślą wpasowania go w dolna kratkę S-line ale jakiś debil wysłał mi górny i teraz się tłumaczy ze innego nie ma i teraz pytanie jak lepiej bd wyglądać na srebrnym mój obecny z s4 pomalowany cały na czarno chrom razem ze środkiem czy czarna ramka i środek ori s4 ? nie mam foto jak to teraz wygląda postaram się pstryknąć ale póki co jak przymierzałem to ten szary środek do niczego nie pasuje chyba ze i dolna kratka była by w ori kolorze i czarna ramka to może wtedy co myślicie jak lepiej ? auto ogólnie jest srebrno czarne i na wiosnę myślę pomalować grile przód listwy drzwi dolne znaczek tył i przód i listwę zderzaka z dyfuzorem s4 w black piano
  10. kuba9001 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z 5 lat temu jak sprzedawałem swoja vectre b bez klimy handlarzom to im taki pomysł podrzuciłem później na allegro już była z klima a co do radomskich komisów się nie wypowiadam bo jak niektórzy wiedzą to na jednym z nich pracuje i wiem jakie samochody się sprowadza i co z nimi robi albo raczej nie robi ale jak czytam dział zakup kontrolowany i posty "znawców" to uśmiech sam się pojawia na twarzy
  11. nie wiem czy dobrze rozumiem czy chodzi CI o to żeby MCE E przerobić tak żeby działał jak F czy poprostu wymianę z E na F jeśli wymiana to spoko ale jeśli chcesz przerabiać coś w nim to taniej wyjdzie raczej kupić z końcówka F
  12. Foty Virusa widziałem te jak i foty od Daniela pomogły podjąć myśle dobra decyzje
  13. jeszcze długa droga zanim wszystko bd na aucie
  14. Jutro zamawiam 100 takie jak Daniela dzieki za link na PW
  15. Ceny te same bo teraz jest na nie promocja
  16. tak obluzował się w kostce bo jest inny pin rozebrałem kostkę i poprawiłem narazie działa ale zanim do tego doszedłem zdążyłem podmienić silniczek na inny , podmienić boczek na inny który u mnie świecił a mój w innym aucie nie i zacząłem szukać przyczyny w kostce
  17. wrzuć zdjęcie jak możesz jak to wygląda u Ciebie
  18. zrobione nie łączył pin 13 zasialnie w 32-pinowej kostce
  19. Panowie macie może jakieś foty jak to wygląda ze zderzakiem s4 w sedanie albo podpowiedzcie które bd lepiej wyglądały jestem za 90 ale czy nie bd za małe ale znowu czy 100 nie bd za duże i jaka jest średnica kielicha montażowego w 1.8T nie mam suwmiarki bo sam bym zmierzył
  20. wewnętrzne narazie świecą jak się spala to kupie
  21. poszedłeś i to grubo zwłaszcza w środku :slina:
  22. Tak mam Bartku z pinu 4 przycisku centralnego zamka
  23. przód 4300k tył 6000k

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.