Treść opublikowana przez egon@
-
Grill ala S4
Kolego a dużo jest z tym roboty żeby to ogarnąć jakie przeróbki?
-
2.5TDI vs "oranżada" oto jest pytanie ;)
Są i tacy co jeżdżą na OO mając PD. Ja bym się nie odważył
-
Jaki olej do Kangoo 2002r 1.9DTI
W mojej reni nie było sam wymieniałem sprzęgło to wiem ale rocznik 1998 1.9 dti F9Q a w twojej 2002 może już jest.
-
Zerwany gwint w głowicy śruby PD- NAPRAWA ???
Nagwintuj to twarda szpila na klej (tylko dobry najlepiej kopalnianą pastę) będzie trzymać bez zdejmowania czapy.
-
Wyrzuca płyn chłodniczy
A może uszczelka pod głowicą?
-
slizg sprzęgła
Delikatnie przyspieszać i można jeszcze troszkę poganiać.
-
Dziwny objaw przy przyspieszaniu powyżej 4 biegu / 100km/h
Sprzęgło się kończy miesiąc temu to przerabiałem, po wymianie razem z dwumasem wszystko ok i 2000 pln mniej. pzdr
-
a4 b6 jakie ma nadkola przednie plastikowe czy szmaciane
Dokładnie szmaciane lepiej tłumią wszelkie szumy. Co do obklejania błotem nie ma tragedii. Mój 2002 przód i tył szmaciaki.
-
Wyciek płynu z bloku silnika - zaślepka w bloku.
Robiłem to ze lata temu w jeepie cherokee 4.0 zasada działania broka ta sama kolega jeździ po dziś dzień, także operacja udana.
-
Wyciek płynu z bloku silnika - zaślepka w bloku.
Wymienialem kiedyś brok, przed wymianą musisz spuscic płyn i go wyrwać np przez przebicie go srubokretem i wyszarpaniem moze nie być łatwo, zależy od dostępu pozniej czyscisz otwór papierem sciernym z rdzy i wszelkiego syfu i nabijasz młotkiem nowy brok rownomiernie i delikatnie żeby nie pogiac kapselka to chyba tyle powodzenia.
-
Jaki olej do Kangoo 2002r 1.9DTI
Moja odp. jest oparta na własnym doświadczeniu i użytkowanie tego modelu samochodu, a co do fizyki kwantowej to ciekawe co ty masz do powiedzenia.
-
Jaki olej do Kangoo 2002r 1.9DTI
Byłem użytkownikiem megane prawdopodobnie z tym samym silnikiem co twoje kongo 1.9 dti 98 konny i 100 tys. Tym nalatalem na mobil 1 10w40 żaden tam syntetyk,wymiana co 10 tys. obowiązkowa, teraz jest w posiadaniu mojej matuli i dalej bije kilometry. Wedłuk mnie po co przeplacac na syntetyk ale wybór należy do ciebie pozdrawiam.
-
Powód wymiany świec żarowych.
Jak będziesz często grzal tzn. Przekraczając kluczyk po dwa trzy razy i dopiero rozruch to napewno skrocisz żywotność świec, takie zabiegi jak ktoś wyzej pisał to można stosować od minus dwudziestu stopni.
-
wspomaganie kierownicy
Pewnie pompa się już kończy.
-
Wymiana zawieszenia ze sportowego na orginalne.
Ja też tak wymieniałem i nic nie ustawiałem jeżdżę i jest ok. Nic nie ściąg nie tnie opon.
-
problem z podswietleniem led
Sprawdź miernikiem aku. jaki jest prąd na wyłączonym silniku, później odpal samochód i jeszcze raz sprawdź na odpalonym silniku, powinno być max 14,50-14,80 volta nie więcej.
-
lusterka a4 b6
Dokładnie tak jak kolega wyżej.
-
nie mozna osiagnąć predkości na 5 biegu
Jeżeli wciskasz gaz obroty idą w górę a prędkość się nie zmienia lub zmienia sie powoli w stosunku do obrotomierza to wtedy masz oznaki poślizgu sprzęgla a jak ci bierze pedał sprzęgła na dole czy na górze?
-
Nie działa nawiew przedniej szyby
Podlacz vag będziesz wiedział
-
[A4 B5 1.8T] Problem na piątym biegu
Dokładnie 100% sprzeglo ma poślizg, wymiana na nowy kpl.
-
Pompowtryski a pompa paliwowa w TDI
Dokładnie awx ma 5 skrzynie także musi mieć od avf całość a co za tym idzie mocniejsze sprzeglo
-
Pompowtryski a pompa paliwowa w TDI
Kupuj śmiało 1.9 pd to bardzo dobre jednostki, polecam awx lub avf 130 kucy jest już czym pojechać do tego jakiś programik i jest banan. Pozdrawiam
-
Olej i bagnet!
Chlapac coś tam bedzie bo wiadomo ciśnienie w skrzyni korbowej, ale nie na tyle żeby wywalilo cały olej, jak będziesz jechał po trasie to musisz zerknac ze dwa razy jak tam sytuacja sie ma.
-
Rura Intercolera
Najlepiej napisz do TOM77 b.dobre ceny ma, a jak nie to poszukaj w dziale sprzedam jakiejś używki.
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Chyba między chłodnicą a zderzakiem