Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egon@

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez egon@

  1. egon@ odpowiedział(a) na siemasz007 temat w Audi A4 B6
    Kolego a dużo jest z tym roboty żeby to ogarnąć jakie przeróbki?
  2. Są i tacy co jeżdżą na OO mając PD. Ja bym się nie odważył
  3. W mojej reni nie było sam wymieniałem sprzęgło to wiem ale rocznik 1998 1.9 dti F9Q a w twojej 2002 może już jest.
  4. Nagwintuj to twarda szpila na klej (tylko dobry najlepiej kopalnianą pastę) będzie trzymać bez zdejmowania czapy.
  5. A może uszczelka pod głowicą?
  6. Delikatnie przyspieszać i można jeszcze troszkę poganiać.
  7. Sprzęgło się kończy miesiąc temu to przerabiałem, po wymianie razem z dwumasem wszystko ok i 2000 pln mniej. pzdr
  8. Dokładnie szmaciane lepiej tłumią wszelkie szumy. Co do obklejania błotem nie ma tragedii. Mój 2002 przód i tył szmaciaki.
  9. Robiłem to ze lata temu w jeepie cherokee 4.0 zasada działania broka ta sama kolega jeździ po dziś dzień, także operacja udana.
  10. Wymienialem kiedyś brok, przed wymianą musisz spuscic płyn i go wyrwać np przez przebicie go srubokretem i wyszarpaniem moze nie być łatwo, zależy od dostępu pozniej czyscisz otwór papierem sciernym z rdzy i wszelkiego syfu i nabijasz młotkiem nowy brok rownomiernie i delikatnie żeby nie pogiac kapselka to chyba tyle powodzenia.
  11. Moja odp. jest oparta na własnym doświadczeniu i użytkowanie tego modelu samochodu, a co do fizyki kwantowej to ciekawe co ty masz do powiedzenia.
  12. Byłem użytkownikiem megane prawdopodobnie z tym samym silnikiem co twoje kongo 1.9 dti 98 konny i 100 tys. Tym nalatalem na mobil 1 10w40 żaden tam syntetyk,wymiana co 10 tys. obowiązkowa, teraz jest w posiadaniu mojej matuli i dalej bije kilometry. Wedłuk mnie po co przeplacac na syntetyk ale wybór należy do ciebie pozdrawiam.
  13. Jak będziesz często grzal tzn. Przekraczając kluczyk po dwa trzy razy i dopiero rozruch to napewno skrocisz żywotność świec, takie zabiegi jak ktoś wyzej pisał to można stosować od minus dwudziestu stopni.
  14. Pewnie pompa się już kończy.
  15. Ja też tak wymieniałem i nic nie ustawiałem jeżdżę i jest ok. Nic nie ściąg nie tnie opon.
  16. Sprawdź miernikiem aku. jaki jest prąd na wyłączonym silniku, później odpal samochód i jeszcze raz sprawdź na odpalonym silniku, powinno być max 14,50-14,80 volta nie więcej.
  17. egon@ odpowiedział(a) na marico temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie tak jak kolega wyżej.
  18. Jeżeli wciskasz gaz obroty idą w górę a prędkość się nie zmienia lub zmienia sie powoli w stosunku do obrotomierza to wtedy masz oznaki poślizgu sprzęgla a jak ci bierze pedał sprzęgła na dole czy na górze?
  19. Podlacz vag będziesz wiedział
  20. Dokładnie 100% sprzeglo ma poślizg, wymiana na nowy kpl.
  21. Dokładnie awx ma 5 skrzynie także musi mieć od avf całość a co za tym idzie mocniejsze sprzeglo
  22. Kupuj śmiało 1.9 pd to bardzo dobre jednostki, polecam awx lub avf 130 kucy jest już czym pojechać do tego jakiś programik i jest banan. Pozdrawiam
  23. Chlapac coś tam bedzie bo wiadomo ciśnienie w skrzyni korbowej, ale nie na tyle żeby wywalilo cały olej, jak będziesz jechał po trasie to musisz zerknac ze dwa razy jak tam sytuacja sie ma.
  24. Najlepiej napisz do TOM77 b.dobre ceny ma, a jak nie to poszukaj w dziale sprzedam jakiejś używki.
  25. Chyba między chłodnicą a zderzakiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.