Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egon@

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez egon@

  1. Dokładnie tak jak wyżej, na aledrogo są zestawy hidów z can bus które nie wywalają błędu spalonej żarówki sam takie użytkuję. Pzdr
  2. Tydzień temu przerabialem to samo, znalazłem tą część na dolnej osłonie to jest tarcza os sprzęgła zrywnego klimatyzacji, na szczęście wszystkie elementy leżały na osłonie więc złożyłem wszystko do kupy i klima działa, ten element nakłada się na gumowe sprzeglo koła pasowego klimatyzacji i przykreca się śruba bodajże 6 lub 8.
  3. Ja mogę polecić z budżetowych w tym rozmiarze Viking Protech HP. Grupa Continental, 5 lat gwarancji. Dużo mięsa, nie są jakoś specjalnie głośne. W weekend szykuje się traska 700km, więc będę mógł powiedzieć jak zachowuje się przy większych prędkościach niż 100km/h ;] Jak te vikingi się sprawują? Głośne są?
  4. Co to za element znaleziony na dolnej osłonie silnika?
  5. Nie, tyłu nie mieniałem, może w tym tygodniu ruszę, tylko boję się że siądzie gorzej niż przód i będę musiał z powrotem przerzucać bo będzie wyglądało z d*py . Tył została ori sprężyna 1BA, przód usiadł 2,7cm
  6. Robiłem, wieczorem wstawię. ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- Robiłem, wieczorem wstawię. Proszę obiecane fotki: opona zima 205/55/16 zobaczymy jak będzie na 17-tce lato.
  7. Wytłumaczy mi ktoś przypadłość mojego auta, w sobotę wymieniałem sprężyny z przodu (było 1ba) na springi eibach pro kit i wszystko ładnie pięknie przód lekko kucną (tylko światła muszę podnieść bo teraz świecą po samej ziemi) i ku mojemu zdziwieniu stukanie w zawieszeniu ucichło, przed wymianą na ori sprężynach przejeżdżając przez poprzeczne nierówności, coś pukało i mnie wk***i... teraz puki co błoga cisza. Ma ktoś realne wytłumaczenie co mogło zaistnieć po obniżeniu przodu i taką reakcję na plus?
  8. Ja również poproszę info na pw.
  9. Panowie a czy stosował ktoś springi Vogtland?Sprężyny sportowe Vogtland Audi A4 B6/7 sedan HIT (3898851159) - m.allegro.pl
  10. m0nter jak zarzucisz na felgi to daj proszę znać jak wrażenia i warunki jezdne bo też mam zamiar kupić tylko jeszcze się zastanawiam.
  11. Pany czy kiera multi obsługuje rns-d czy lipa?
  12. Czy ktoś stosował opony norweskie firmy viking link 4x NOWE LETNIE 225/45R17 VIKING gr.CONTINENTAL HIT (3929706698) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Przymierzam się zakupić coś na lato co o tym sądzicie, cena stosunkowo niska?
  13. Podepnij kabelek moze cos wyjdzie.
  14. Zainstaluj sobie oct i nie będzie problemu co do zabrudzonego egr to norma w tdi a nie żadne kończące się turbo, u mnie wyglądało to bardzo podobnie do tego ściekający olej popsuł mi złącze elastyczne na wydechu, po wymianie złącza i założeniu oct egr już nie cieknie i nie psuję złącza.
  15. OK dzięki, zrobie tak jak mówisz, co do auta to wszystko ok pięknie lata po twoim koksie, zrobiłem logi ,,systematycznie''tak żeby sprawdzić czy nic złego się nie dzieję.
  16. Spanky jakie kroki pasowało by podjąć z tą synchronizacją? Czy może lepiej nic nie przestawiać?
  17. Dynamiczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Normalne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  18. Jakby kosztował trochę mniej to napewno bym kupił a tak nie zabardzo opyla mi się.
  19. Tak właśnie podejrzewałem że może być lipa za te pieniądze, dzięki że mnie uprzedzileś.
  20. Witam czy tym programem z linku DDT 2000 INTERFEJS RENAULT DACIA NISSAN CLIP CAN? (3758769490) - m.allegro.pl polacze się z renault megane 98r? Może ktoś ma taki program i kabel?
  21. Panowie a co jeśli aku po podłączeniu pod prostownik od razu gazuje? Cele wszystkie pełne w spoczynku pokazuje 12,6v auto długo kręci żeby zapalić , niepokoi mnie tak szybkie gazowanie 5 sekund i gotuje? Czyżby bateria trup ma 3 lata yuasa 74ah.
  22. U mnie też nie działa podswietlenie na przycisk działa tylko na otwartych drzwiach lub jak kluczyk w stacje przekrecony i przy otwieraniu lub zamykaniu na centrale co jest grane może moduł komfortu die lasuje ?
  23. Panowie a jak się ma do tego KIERA MULTIi będzie obslugiwalo
  24. Trzeba podłączyć pod vaga na pewno rozświetli sprawę a tak to chu... wie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.