Treść opublikowana przez egon@
-
Xenony lamp przednich
Dokładnie tak jak wyżej, na aledrogo są zestawy hidów z can bus które nie wywalają błędu spalonej żarówki sam takie użytkuję. Pzdr
-
Kłopot z klimą cos wyleciało ze sprezarki
Tydzień temu przerabialem to samo, znalazłem tą część na dolnej osłonie to jest tarcza os sprzęgła zrywnego klimatyzacji, na szczęście wszystkie elementy leżały na osłonie więc złożyłem wszystko do kupy i klima działa, ten element nakłada się na gumowe sprzeglo koła pasowego klimatyzacji i przykreca się śruba bodajże 6 lub 8.
-
Polecane opony letnie
Ja mogę polecić z budżetowych w tym rozmiarze Viking Protech HP. Grupa Continental, 5 lat gwarancji. Dużo mięsa, nie są jakoś specjalnie głośne. W weekend szykuje się traska 700km, więc będę mógł powiedzieć jak zachowuje się przy większych prędkościach niż 100km/h ;] Jak te vikingi się sprawują? Głośne są?
-
Co to za część,! znalezisko?
Co to za element znaleziony na dolnej osłonie silnika?
-
Naprawa po wymianie springów
Nie, tyłu nie mieniałem, może w tym tygodniu ruszę, tylko boję się że siądzie gorzej niż przód i będę musiał z powrotem przerzucać bo będzie wyglądało z d*py . Tył została ori sprężyna 1BA, przód usiadł 2,7cm
-
Naprawa po wymianie springów
Robiłem, wieczorem wstawię. ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- Robiłem, wieczorem wstawię. Proszę obiecane fotki: opona zima 205/55/16 zobaczymy jak będzie na 17-tce lato.
-
Naprawa po wymianie springów
Wytłumaczy mi ktoś przypadłość mojego auta, w sobotę wymieniałem sprężyny z przodu (było 1ba) na springi eibach pro kit i wszystko ładnie pięknie przód lekko kucną (tylko światła muszę podnieść bo teraz świecą po samej ziemi) i ku mojemu zdziwieniu stukanie w zawieszeniu ucichło, przed wymianą na ori sprężynach przejeżdżając przez poprzeczne nierówności, coś pukało i mnie wk***i... teraz puki co błoga cisza. Ma ktoś realne wytłumaczenie co mogło zaistnieć po obniżeniu przodu i taką reakcję na plus?
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Ja również poproszę info na pw.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie a czy stosował ktoś springi Vogtland?Sprężyny sportowe Vogtland Audi A4 B6/7 sedan HIT (3898851159) - m.allegro.pl
-
Pytanie o opony Norweskie firmy viking
OK. czekam
-
Pytanie o opony Norweskie firmy viking
m0nter jak zarzucisz na felgi to daj proszę znać jak wrażenia i warunki jezdne bo też mam zamiar kupić tylko jeszcze się zastanawiam.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Pany czy kiera multi obsługuje rns-d czy lipa?
-
Pytanie o opony Norweskie firmy viking
Czy ktoś stosował opony norweskie firmy viking link 4x NOWE LETNIE 225/45R17 VIKING gr.CONTINENTAL HIT (3929706698) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Przymierzam się zakupić coś na lato co o tym sądzicie, cena stosunkowo niska?
-
Mniejsza moc po wymianie oringów pompowtryskiwaczy :-/
Podepnij kabelek moze cos wyjdzie.
-
Czy ten EGR podlega już czyszczeniu? Czy one tak się brudzą?
Zainstaluj sobie oct i nie będzie problemu co do zabrudzonego egr to norma w tdi a nie żadne kończące się turbo, u mnie wyglądało to bardzo podobnie do tego ściekający olej popsuł mi złącze elastyczne na wydechu, po wymianie złącza i założeniu oct egr już nie cieknie i nie psuję złącza.
-
Bardzo proszę logi do oceny AWX?
OK dzięki, zrobie tak jak mówisz, co do auta to wszystko ok pięknie lata po twoim koksie, zrobiłem logi ,,systematycznie''tak żeby sprawdzić czy nic złego się nie dzieję.
-
Bardzo proszę logi do oceny AWX?
Spanky jakie kroki pasowało by podjąć z tą synchronizacją? Czy może lepiej nic nie przestawiać?
-
Bardzo proszę logi do oceny AWX?
Dynamiczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Normalne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Program do renault
Jakby kosztował trochę mniej to napewno bym kupił a tak nie zabardzo opyla mi się.
-
Program do renault
Tak właśnie podejrzewałem że może być lipa za te pieniądze, dzięki że mnie uprzedzileś.
-
Program do renault
Witam czy tym programem z linku DDT 2000 INTERFEJS RENAULT DACIA NISSAN CLIP CAN? (3758769490) - m.allegro.pl polacze się z renault megane 98r? Może ktoś ma taki program i kabel?
-
Samodzielna diagnoza .uszkodzony akumulator czy alternator? Zrób to sam!
Panowie a co jeśli aku po podłączeniu pod prostownik od razu gazuje? Cele wszystkie pełne w spoczynku pokazuje 12,6v auto długo kręci żeby zapalić , niepokoi mnie tak szybkie gazowanie 5 sekund i gotuje? Czyżby bateria trup ma 3 lata yuasa 74ah.
-
Po odpięciu aku nie działa szyberdach
U mnie też nie działa podswietlenie na przycisk działa tylko na otwartych drzwiach lub jak kluczyk w stacje przekrecony i przy otwieraniu lub zamykaniu na centrale co jest grane może moduł komfortu die lasuje ?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Panowie a jak się ma do tego KIERA MULTIi będzie obslugiwalo
-
Błędy komputera, samochód się nie odpala
Trzeba podłączyć pod vaga na pewno rozświetli sprawę a tak to chu... wie.