Treść opublikowana przez egon@
-
Jaki silnik i co z egr
Po wymianie na przelot Gruchota żadne kołysanie nie występuje Bzduraaa.
-
Brak kompresji, silnik nie działa
Dokładnie kup używkę w dobrym stanie a i daj znać jak tam po wymianie pzdr.
-
co to za klekot ?
Trochę więcej info. Kiedy to się dzieje na ciepłym zimnym, na jałowych obrotach czy podczas jazdy też?
-
Jaki wydech do A4 B6 1.9TDI?
Tak wydech od 1.8t pasuje p&p oczywiście jak jest bez quattro bo są inne gięcia rur.
-
Koło dwumasowe
Tak jest koło dwumasowe.
-
Dziwna sytuacja z EGR w A4 B6 1.9TDI
Przy gaszeniu będzie się trząsł wkurwiaj... to jest.
-
Jakie grupy w silniku sdi
Ok dzięki spanky.
-
podswietlenie dolne
Według mnie to już robienie choinki a nie gustownego stylu, ale jak to mówią o gustach się nie gada.
-
Jakie grupy w silniku sdi
Witam podpowiedzcie jakie grupy zalogowac w seacie cordoba 1.9 sdi żeby ocenić stan silnika, auto ma problem jak zimny przerywa i szarpie jak ciepły wszystko ok pali od strzała nie kopci. Czy to będą te same grupy jak w tdi oczywiście bez 011? Proszę o przeniesienie w odpowiedni dział bo się zajeba...
-
Obracające się wskazówki zegarów przy uruchomieniu zapłonu, GDZIE???, JAK???
Temat był już poruszany ale niestety umarło.
-
Polecane opony letnie
Tez jestem zainteresowany tym profilem (oczywiście lato) co polecacie?
-
Co lepsze RNS-d czy BNS
BNS czyta audio i mp3.
-
Guma (uszczelka) na dachu wychodzi - czym ją przymocować ?
Silikon raczej się nie sprawdzi, tak jak pisałem klej do uszczelek, w sieci jest mnóstwo tego typu produktów.
-
wymiana skrzyni na 6 cio biegowa
Większe sprzęgło w avf 6 240mm awx 5 228mm i oczywiście dwumas też jest inny pół roku temu przerabiałem tema u siebie.
-
Guma (uszczelka) na dachu wychodzi - czym ją przymocować ?
Ja bym dał jakiś dobry klej do uszczelek, tylko przed dobrze wyczyścić i odtłuścić żeby było ok. pzdr
-
benzyna wojskowa
Kolejowymi? to nie te czasy. nie te czasy ? tzn ? myślisz że terminale przeładunkowe orleny czy lotosy itd autocysternami ładują zbiorniki które mają po 5tyś m3. moja firma zaopatruje się w ON , które się dostarcza cysternami kolejowymi. Więc nie rozumiem komentarzy typu czołgami itp .. Ale rozmawiamy o wojsku a nie twojej firmie i uwierz że tak jest.
-
benzyna wojskowa
Kolejowymi? to nie te czasy.
-
Problem z oświetleniem wnętrza diody smd
Nic nie da, styki są ok bo jak zaplon jest przekrecony to za każdym razem mogę włączyć problem się zaczyna w momencie wyjecia kluczyków i próby zapalenia któregoś ze światełek, gdy tylko przekrece zaplon lub zapale podsufitka świeci w 100% Moze odłączenie aku na chwilę by pomogło co myślicie?
-
Dolot z kwasówki w silniku wolnossącym
Mógłbym zrobić i kolektor ale seryjny ma zmienną geometrię więc wole tego nie ruszać Nie wiem dlaczego to auto ma tylko 130KM skoro ma zmienne fazy rozrządu + kolektora dolotowego:facepalm: Oto trzeba by zapytać inżynierów audi, a jeżeli chodzi o zmienne fazy to przodownikiem w temacie jest Japonia może dlatego.
-
Problem z oświetleniem wnętrza diody smd
Witam, mam problem odnośnie oświetlenia wnętrza w avancie, pół roku temu pokusiłem się i zamontowałem całe oświetlenie wewnątrz (cała podsufitka, schowek, drzwi pod spodem) w diody smd z alledrogo, zajefajnie to wygląda w nocy ale od jakiegoś czasu mam problem a mianowicie gdy chcę zapalić światełka w podsufitce na postoju świecą ale może w 10%, gdy przekręcę zapłon lub samochód pracuje wszystko pięknie wygląda i świeci pełną mocą , tak samo jak otwieram drzwi na postoju czy otwieram zdalnie z centralnego wszystko ok problem tylko z oświetleniem podsufitki i tylko jak sam włączam oświetlenie na wyłączonym zapłonie , podświetlenie drzwi i schowka działają poprawnie, zrobiło się tak od niedawna gdzie może być pies pogrzebany?
-
Dolot z kwasówki w silniku wolnossącym
Na takim kolektorze mocy raczej nie odczujesz w silniku wolnossącym. Ale za to może fajnie to wyglądać po otwarciu machy.
-
Skrzynia z peugeota podejdzie do Xary help
Zamykam temat, skrzynia zamowiona pasuje od 306 oczywiscie o tym samym kodzie. Dzieks MAT1000 za podpowiedzi.
-
Skrzynia z peugeota podejdzie do Xary help
Dziś mam nadzieję że wyjmę skrzynie i zobaczę jakie ma oznaczenia, tylko czy będą takie same czy mogą się różnić np końcówką kodu? (Dla przykładu XUD9, na XUD8)
-
Skrzynia z peugeota podejdzie do Xary help
Witam, może ktoś się spotkał z albo posiada takie pojazdy i ma wiedzę na temat, czy skrzynia z 406 albo partnera, berlingo podejdzie do citroena xary 1.9d z 2001 roku niestety synchronizatory się wysypały i strasznie zgrzyta. Szukałem info na różnych forach ale nie mam pewności niektórzy piszą że tak inni że nie podejdzie MOŻE TU ZNAJDĘ POMOC.
-
kąt synchronizacji wałka rozrządu
Powinno być 0.0