Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egon@

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez egon@

  1. Uszczelka pod głowicą: płyn w oleju, olej w płynie, wyrzuca płyn przez zbiorniczek wyrównawczy itp. objawy Najpierw sprawdź ten korek od zbiorniczka.
  2. Korek powinien upuszczać ciśnienie z układu chłodzenia, jeżeli jest zj**... to bardzo możliwe że płyn powracający będzie szukał ujścia np. w takim miejscu jak u ciebie. A nie masz tam nigdzie pryśnięcia pęknięcia zbiorniczka?
  3. Z tym pykaniem przy skręcie to rzeczywiście może być coś z elementami zawieszenia lub saniach a nie z samą pompą.
  4. Witam mi też ubywa po troszku i nigdzie nie ma żadnych plam pod samochodem, czytałem kiedyś żeby sprawdzić osłony gumowe drążków kierowniczych bo tam może się zbierać płyn i nie będzie widać plam pod autem, sam muszę to sprawdzić kto wie ale nie mam za bardzo czasu.
  5. Czemu do wymiany (dwu miesięczny rozrząd ) po złożeniu głowicy ustawią na nowo i będzie latać.
  6. egon@ odpowiedział(a) na roverck temat w Nadwozie i Wnętrze
    Prawdopodobnie mikrofon do zestawu głośnomówiącego, trochę dziwny.
  7. A jak to w ogóle rozebrać, dużo roboty, robił ktoś?
  8. Witam mam pytanie, posiadam grzane kubły w swoim avanciku przód i nawet tylna kanapa i mam mały problem, odnośnie grzania przód pasażer, fotel rozgrzewa się b.długo i grzeje tylko po krawędziach bez pleców czy tak powinno być czy coś jest zj**...? Fotel kierowcy za to grzeje po kilku sekundach cały d*pa i plecy.
  9. Witam czy może ktoś mi napisać czy sprzęgło i dwumas od avf podejdzie do awx i ile niutonów wytrzymuje sprzęgło ori awx? Będę wymieniał bo się zaczyna ślizgać (280 tys. na budziku) a audiola jest po wirusie i nie wiem co jej zapodać boję się że seria może być za słaba?
  10. A czy wszystkie b6 mają takie nagrzewnice w filtrze paliwa i jak to działa?
  11. Dokładnie tak jak pisze Armistead wal do Spanky-ego napewno zrobi ci dobry program i nie zedrze z ciebie kasy. Polecam konkretny gościu.
  12. Sprawdź czy termostat w ogóle się otwiera bo może jest zjeban.. (mimo że jest nowy).
  13. A przed wymianą termostatu też miałeś takie objawy czy wszystko było ok? Jak przed wymiana była ta sama śpiewka, to obstawiam uszczelkę pod głowicą.
  14. egon@ odpowiedział(a) na Nicco temat w Układ Jezdny
    A jak dokładnie sprawdzić vagiem czy jest EDS w które opcje trzeba wejść?
  15. egon@ odpowiedział(a) na Nicco temat w Układ Jezdny
    Też tego nie wiedziałem. Wow mam ASP mam ASP
  16. egon@ odpowiedział(a) na alf temat w Audi A4 B5
    Płukałem kiedyś, nie takim ale podobnym środkiem meganke i powiem że za dużo syfu nie wyleciało, więc nie wiem czy opłaca się robić taki zabieg. Taki osad z leciwego auta to chyba ciężko będzie czymkolwiek wypłukać
  17. Nie mam fotek ale jak chcesz to mogę zrobić nieźle nawet to wyszło.
  18. W bezobsługowych bateriach jest tak że jak już jest słaba to wymiana, zwykły można zawsze uzupełnić wodą demineralizowaną i podładować na małym prądzie, ale spróbuj podładować może po prostu jest niedoładowany teraz zimowa pora i spada gęstość elektrolitu. A ile lat ma ta bateria?
  19. Wiele osób ma z tym problem spróbuj wyjąć lampę i włożyć do wanny z wodą w celu stwierdzenia nieszczelności, będziesz wiedział w którym miejscu kleić, bez rozklejania całej lampy bo nie jest tak łatwo.
  20. Fajnie się okleja taką folią ja zamawiałem na alledrogo oklejałem dekory wew. (szczotkowane amelinium). trochę zabawy ale efekt zajefajny. Polecam
  21. CAN to chyba od b7 w górę. Proszę mnie poprawić...
  22. Jak to zapali i pojedzie bez podania paliwa na pompki? : Eusathink: to po co ona jest się pytam?
  23. Dokładnie szukaj ostatnio było chyba do b6
  24. Kolega miał tak w a3 dokładnie uszkodzony czujnik pedału hamulca.
  25. Sam posiadam chinola 200 oczywiści poprzerabianego bo to co było fabryką już dawno wyjeba... wiadomo chinol (kto ma wiadomo o co chodzi) fajna zabawa jak pojadę na wieś można polatać po lasach ale trzeba uważać bo miałem niemiłą sytuację ze strażą leśną tak jak wspomina grzes1150

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.