Treść opublikowana przez egon@
-
Wyrzuca płyn chłodniczy [FOTO]
Uszczelka pod głowicą: płyn w oleju, olej w płynie, wyrzuca płyn przez zbiorniczek wyrównawczy itp. objawy Najpierw sprawdź ten korek od zbiorniczka.
-
Wyrzuca płyn chłodniczy [FOTO]
Korek powinien upuszczać ciśnienie z układu chłodzenia, jeżeli jest zj**... to bardzo możliwe że płyn powracający będzie szukał ujścia np. w takim miejscu jak u ciebie. A nie masz tam nigdzie pryśnięcia pęknięcia zbiorniczka?
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
Z tym pykaniem przy skręcie to rzeczywiście może być coś z elementami zawieszenia lub saniach a nie z samą pompą.
-
Ubywajacy plyn od wspomagania ?
Witam mi też ubywa po troszku i nigdzie nie ma żadnych plam pod samochodem, czytałem kiedyś żeby sprawdzić osłony gumowe drążków kierowniczych bo tam może się zbierać płyn i nie będzie widać plam pod autem, sam muszę to sprawdzić kto wie ale nie mam za bardzo czasu.
-
ciśniene w układzie chłodzenia i problemy z temperaturą silnika
Czemu do wymiany (dwu miesięczny rozrząd ) po złożeniu głowicy ustawią na nowo i będzie latać.
-
Mikrofon??
Prawdopodobnie mikrofon do zestawu głośnomówiącego, trochę dziwny.
-
słabe grzanie stołka
A jak to w ogóle rozebrać, dużo roboty, robił ktoś?
-
słabe grzanie stołka
Witam mam pytanie, posiadam grzane kubły w swoim avanciku przód i nawet tylna kanapa i mam mały problem, odnośnie grzania przód pasażer, fotel rozgrzewa się b.długo i grzeje tylko po krawędziach bez pleców czy tak powinno być czy coś jest zj**...? Fotel kierowcy za to grzeje po kilku sekundach cały d*pa i plecy.
-
Sprzeglo, AWX, NA AVF
Witam czy może ktoś mi napisać czy sprzęgło i dwumas od avf podejdzie do awx i ile niutonów wytrzymuje sprzęgło ori awx? Będę wymieniał bo się zaczyna ślizgać (280 tys. na budziku) a audiola jest po wirusie i nie wiem co jej zapodać boję się że seria może być za słaba?
-
filtr paliwa! Magiczne zjawisko
A czy wszystkie b6 mają takie nagrzewnice w filtrze paliwa i jak to działa?
-
1.9 AWX A4 B6 chiptuning
Dokładnie tak jak pisze Armistead wal do Spanky-ego napewno zrobi ci dobry program i nie zedrze z ciebie kasy. Polecam konkretny gościu.
-
Wyrzuca płyn-niech ktoś mądry się wypowie--------- ciag dalszy.
Sprawdź czy termostat w ogóle się otwiera bo może jest zjeban.. (mimo że jest nowy).
-
Wyrzuca płyn-niech ktoś mądry się wypowie--------- ciag dalszy.
A przed wymianą termostatu też miałeś takie objawy czy wszystko było ok? Jak przed wymiana była ta sama śpiewka, to obstawiam uszczelkę pod głowicą.
-
Zima + ESP/ASR
A jak dokładnie sprawdzić vagiem czy jest EDS w które opcje trzeba wejść?
-
Zima + ESP/ASR
Też tego nie wiedziałem. Wow mam ASP mam ASP
-
Płukanie układu chłodzenia
Płukałem kiedyś, nie takim ale podobnym środkiem meganke i powiem że za dużo syfu nie wyleciało, więc nie wiem czy opłaca się robić taki zabieg. Taki osad z leciwego auta to chyba ciężko będzie czymkolwiek wypłukać
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
Nie mam fotek ale jak chcesz to mogę zrobić nieźle nawet to wyszło.
-
Akumulator BOSCH
W bezobsługowych bateriach jest tak że jak już jest słaba to wymiana, zwykły można zawsze uzupełnić wodą demineralizowaną i podładować na małym prądzie, ale spróbuj podładować może po prostu jest niedoładowany teraz zimowa pora i spada gęstość elektrolitu. A ile lat ma ta bateria?
-
pocą się światła-co zrobić?
Wiele osób ma z tym problem spróbuj wyjąć lampę i włożyć do wanny z wodą w celu stwierdzenia nieszczelności, będziesz wiedział w którym miejscu kleić, bez rozklejania całej lampy bo nie jest tak łatwo.
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
Fajnie się okleja taką folią ja zamawiałem na alledrogo oklejałem dekory wew. (szczotkowane amelinium). trochę zabawy ale efekt zajefajny. Polecam
-
Czy to już CAN ?
CAN to chyba od b7 w górę. Proszę mnie poprawić...
-
Pompka w baku AWX
Jak to zapali i pojedzie bez podania paliwa na pompki? : Eusathink: to po co ona jest się pytam?
-
Lampy przód polift 2001 soczewka rozklejanie
Dokładnie szukaj ostatnio było chyba do b6
-
Załączająca się kontrolka ESP
Kolega miał tak w a3 dokładnie uszkodzony czujnik pedału hamulca.
-
Czy są tu na forum jacyś użytkownicy QUADÓW?
Sam posiadam chinola 200 oczywiści poprzerabianego bo to co było fabryką już dawno wyjeba... wiadomo chinol (kto ma wiadomo o co chodzi) fajna zabawa jak pojadę na wieś można polatać po lasach ale trzeba uważać bo miałem niemiłą sytuację ze strażą leśną tak jak wspomina grzes1150