Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egon@

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez egon@

  1. Albo c**j... splanowana kopuła albo mechanik coś spierdo... przy składaniu, chociaż co tam można spartolić
  2. A możesz podesłać linka tych hidow ? Sam jestem zainteresowany kupnem czegoś dobrego.
  3. Też planuje wywalic kata tylko czy kupić zamiennik gruchota czy samemu spawac, mam zniszczone złącze elastyczne będzie do wymiany, panowie co rodzice?
  4. O to troszkę roboty jest, nie wiem czy sam się za to brać czy oddać komuś kto ogarnia temat, bazę ori mam jak kupowałem samochód była w bagażniku w takiej małej tubce a resztę będę musiał naruch..
  5. Pytanie do fachowców? Co z tym robić, mam ogniska rdzy na 3 drzwiach, jak to wyczyścić i czym zakonserwować żeby dalej to nie szło?
  6. Cały wydech, łącznie z środkowym pasuję bez jakiegokolwiek, spawania i ucinania.
  7. Z 1.8t ośka podejdzie, sam mam taki zestaw u siebie . Quattro niestety niet.
  8. Nie podejdzie, inny bak w quattro
  9. W razie czego zawsze możesz upitolić i wystawić proste rurki
  10. Kivlov jak ogarniesz temat pochwal się jak ci wyszło?
  11. Oct nie jest służy do podnoszenia mocy tylko zabezpiecza przed przedstawianie się oleju z odmy do układu dolotowego, który to zakleja między innymi kolektor, klapę gaszącą ogólnie cały egr. A co do podnoszenia mocy to chyba że masz tak zaje.... Kolektor że nic przez niego nie widać to po przeczyszczeniu i założeniu oct moze byś i odczuł różnice.
  12. Jaką poprawę i jaki producent nie kumam?
  13. Ja mam założone gdzieś od 2 tygodni, czyściłem cały dolot i egr bo się oliwa lała na złącze elastyczne, otworzę go gdzieś za 2 miesiące i zobaczymy ile tam tego się nazbierało. OCT mam domowej roboty z rury kwas i w środku druciak aluminiowy.
  14. Tak dokładnie, na pierwszy ogień poszedł cały wydech na wszystkie wieszaki i max do przodu tak żeby kominy weszły pod zderzak a później mierzenie, mierzenie i jeszcze raz mierzenie od krawędzi dokładki, końca zderzaka i wysokości (b. dużo zabawy), później odrysowanie od kubka na herbatkę półkul (kubek musi być większy średnicy niż końcówki może być też słoik itp) na końcówki i rzeźbienie najpierw lutownicą później diaxem a na koniec coś takiego Cylinder szlifierski 45mm na wiertarkę Wolfcraft 2038000 Świat Narzędzi - narzędzia, elektronarzędzia ładnie nawet tym szło bez zadr i chyba na tyle z najważniejszych przedsięwzięć. A no i najlepiej samemu tego nie robić bo jest przejebane, wydech jest ciężki w moim przypadku było jeszcze dwóch pomocników i obowiązkowo 3x 4pak, bo kurw... człowieka brała z tym docinaniem dokładki. Pzdr ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- Może troszkę na jałowych obrotach jest świst całkiem przyjemny dla ucha.
  15. Różnicy żadnej jak dla mnie poza fajniejszym wyglądem i paru stówach mniej w kieszeni ale co się nie robi dla Mój wydech pochodzi od dawcy 1.8 t, wszystko pasowało bez żadnego spawania itp. Tylko to wycinanie w dokładce tych otworów MaSaKra ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- To są ori od 1.8t, narazie mnie sie podobają, może kiedyś się pomyśli nad większymi.
  16. Oto zdjęcia, sory za jakość robione wczoraj na szybko z kalkulatora:
  17. Wreszcie się udało i jestem posiadaczem dwóch kominów z tyłu a lekko nie było, bo nie mialem ori dokladki. Postaram się wrzucić fotki z mojego nowego moda
  18. Chodzi dokładnie o policję? Mam parę pytań.
  19. Bartek z tymi dokładkami do avanta wcale nie jest tak łatwo na allegro wychaczyć, jeszcze jak za 50 zł to by było super.
  20. Spidzior daj znać jak ogarniesz temat z dwoma kominami jestem b.ciekawy pzdr
  21. I mój też poszło
  22. Właśnie wycinał ktoś otwory na dwa kominy w zwykłym zderzaku, skompletowałem wszystkie graty od 1.8t i będę montował tylko co z tymi otworami żeby równo wyszło
  23. egon@ odpowiedział(a) na arielloA4b6/b7 temat w Audi A4 B6
    Ja bym wymienił kpl bo jak zmienisz samo sprzęgło i za 1000 km zacznie pukać dwumas to znowu koszty z rozpoławianiem, a ile masz przelotu na blacie?
  24. Temat zamknięty już zakupiłem od 1.8 t.
  25. Dzięki kolego jak będę miał problem z podłączeniem to podbije do Ciebie o pomoc. pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.