Treść opublikowana przez egon@
-
Ma ktoś pomysł co to może być? Olej w układzie chłodzenia ?
Albo c**j... splanowana kopuła albo mechanik coś spierdo... przy składaniu, chociaż co tam można spartolić
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
A możesz podesłać linka tych hidow ? Sam jestem zainteresowany kupnem czegoś dobrego.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Też planuje wywalic kata tylko czy kupić zamiennik gruchota czy samemu spawac, mam zniszczone złącze elastyczne będzie do wymiany, panowie co rodzice?
-
Nalot rdzy, co robić?
O to troszkę roboty jest, nie wiem czy sam się za to brać czy oddać komuś kto ogarnia temat, bazę ori mam jak kupowałem samochód była w bagażniku w takiej małej tubce a resztę będę musiał naruch..
-
Nalot rdzy, co robić?
Pytanie do fachowców? Co z tym robić, mam ogniska rdzy na 3 drzwiach, jak to wyczyścić i czym zakonserwować żeby dalej to nie szło?
-
Czy dwururka z A4 B6 2.5TDI quattro podejdzie do A4 B6 1.9TDI?
Cały wydech, łącznie z środkowym pasuję bez jakiegokolwiek, spawania i ucinania.
-
Czy dwururka z A4 B6 2.5TDI quattro podejdzie do A4 B6 1.9TDI?
Z 1.8t ośka podejdzie, sam mam taki zestaw u siebie . Quattro niestety niet.
-
Czy dwururka z A4 B6 2.5TDI quattro podejdzie do A4 B6 1.9TDI?
Nie podejdzie, inny bak w quattro
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
W razie czego zawsze możesz upitolić i wystawić proste rurki
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Kivlov jak ogarniesz temat pochwal się jak ci wyszło?
-
oil catch tank(separator odmy)
Oct nie jest służy do podnoszenia mocy tylko zabezpiecza przed przedstawianie się oleju z odmy do układu dolotowego, który to zakleja między innymi kolektor, klapę gaszącą ogólnie cały egr. A co do podnoszenia mocy to chyba że masz tak zaje.... Kolektor że nic przez niego nie widać to po przeczyszczeniu i założeniu oct moze byś i odczuł różnice.
-
oil catch tank(separator odmy)
Jaką poprawę i jaki producent nie kumam?
-
oil catch tank(separator odmy)
Ja mam założone gdzieś od 2 tygodni, czyściłem cały dolot i egr bo się oliwa lała na złącze elastyczne, otworzę go gdzieś za 2 miesiące i zobaczymy ile tam tego się nazbierało. OCT mam domowej roboty z rury kwas i w środku druciak aluminiowy.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Tak dokładnie, na pierwszy ogień poszedł cały wydech na wszystkie wieszaki i max do przodu tak żeby kominy weszły pod zderzak a później mierzenie, mierzenie i jeszcze raz mierzenie od krawędzi dokładki, końca zderzaka i wysokości (b. dużo zabawy), później odrysowanie od kubka na herbatkę półkul (kubek musi być większy średnicy niż końcówki może być też słoik itp) na końcówki i rzeźbienie najpierw lutownicą później diaxem a na koniec coś takiego Cylinder szlifierski 45mm na wiertarkę Wolfcraft 2038000 Świat Narzędzi - narzędzia, elektronarzędzia ładnie nawet tym szło bez zadr i chyba na tyle z najważniejszych przedsięwzięć. A no i najlepiej samemu tego nie robić bo jest przejebane, wydech jest ciężki w moim przypadku było jeszcze dwóch pomocników i obowiązkowo 3x 4pak, bo kurw... człowieka brała z tym docinaniem dokładki. Pzdr ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- Może troszkę na jałowych obrotach jest świst całkiem przyjemny dla ucha.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Różnicy żadnej jak dla mnie poza fajniejszym wyglądem i paru stówach mniej w kieszeni ale co się nie robi dla Mój wydech pochodzi od dawcy 1.8 t, wszystko pasowało bez żadnego spawania itp. Tylko to wycinanie w dokładce tych otworów MaSaKra ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- To są ori od 1.8t, narazie mnie sie podobają, może kiedyś się pomyśli nad większymi.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Oto zdjęcia, sory za jakość robione wczoraj na szybko z kalkulatora:
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Wreszcie się udało i jestem posiadaczem dwóch kominów z tyłu a lekko nie było, bo nie mialem ori dokladki. Postaram się wrzucić fotki z mojego nowego moda
-
Czy są jacyś mundurowi na forum?
Chodzi dokładnie o policję? Mam parę pytań.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Bartek z tymi dokładkami do avanta wcale nie jest tak łatwo na allegro wychaczyć, jeszcze jak za 50 zł to by było super.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Spidzior daj znać jak ogarniesz temat z dwoma kominami jestem b.ciekawy pzdr
-
Wieża jogobella
I mój też poszło
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Właśnie wycinał ktoś otwory na dwa kominy w zwykłym zderzaku, skompletowałem wszystkie graty od 1.8t i będę montował tylko co z tymi otworami żeby równo wyszło
-
sprzęgło w AVF
Ja bym wymienił kpl bo jak zmienisz samo sprzęgło i za 1000 km zacznie pukać dwumas to znowu koszty z rozpoławianiem, a ile masz przelotu na blacie?
-
Wydech z Audi A4 B6 1.8T podejdzie do A4 B6 2.5TDI?
Temat zamknięty już zakupiłem od 1.8 t.
-
RNS-D czy da radę podłączyć mp3
Dzięki kolego jak będę miał problem z podłączeniem to podbije do Ciebie o pomoc. pzdr