Treść opublikowana przez egon@
-
Który rodzaj półosi? AT czy JX
Wielkie dzięki, jesteś wielki.
-
Który rodzaj półosi? AT czy JX
Jeżeli mógłbyś odczytać to podaje win WAUZZZ8E23A192048
-
Który rodzaj półosi? AT czy JX
Witam, Panowie może ktoś się orientuje w temacie i potrafi rozróżnić rodzaj półosi który idzie do mojego furacza AWX 2002r chodzi o lewą półoś 8E0407271AT czy może 8E0407451JX wiem tylko tyle że jedna jest krótsza od drugiej 0,5 cm?
-
Wibracje na kierownicy, trzepanie na alternatorze i piszczenie wspomagania [B6, AVF]
A to sprzęgiełko nie znajduje się czasem w rolce? Jeśli tak to właśnie tak jak napisałem wyżej, można sprawdzić jego sprawność Dokładnie tak jak napisałes, można jeszcze sprawidzicy w ten sposób że jedna osoba gasi silnik a druga obserwuje wirnik, powinien się jeszcze 1-3 sekund kręcić po zgaszeniu.
-
rzężenie z paska
Wykrecilem u siebie napinacz mając pewnośc że to łożysko na rolce chuczy jednak napinacz jest ok rolka cichutko pracuję, może to kwestia bieżni rolki na kontakcie z paskiem wydaje taki dźwięk, pamiętam jak sprowadzilem swoją od Niemca nie było nic słychać wszystko to zaczęło się po wymianie rozrządu i paska wielorowkowego z napinaczem, wszystko było na ori częściach teraz zamienniki inny materiał i może dlatego tak rzezi.
-
Wibracje na kierownicy, trzepanie na alternatorze i piszczenie wspomagania [B6, AVF]
Lepiej sprawdz sprzegielko na alternatorze bo przy zerwaniu paska osprzętu może go wkrecic w pasek rozrządu a wtedy wiadomo.
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
Pany a w dieslu też to jest możliwe?
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Zobaczysz jak chu.... bedzie wchodzić 2 jak temp. Spadnie na minus.
-
Dziwna narośl na VNT
Dokladnie, bardzo mozliwe jest ze za duzo koksu i niestety temp. Robi swoje. FIZYKI BRACIE NIE OSZUKASZ.
-
Biznestank - III tura czeka na odbiór
Ok. To spoko, w takim razie poprosze i ja 1 sztuke.
-
Biznestank - III tura czeka na odbiór
. Witam a jest mozliwosc wyslania tej karty poczta bo do Rzeszowa mam kawalek?
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Mixol to się dolewało do wsk lub mz, mamy 21 wiek są dużo lepsze oleje.
-
kpl. sprzęgło z AWX do AVF
chyba właśnie tak.
-
kpl. sprzęgło z AWX do AVF
- Dyliżans bogów - prestiżowa Audi A4 - Boże, że nie grzmisz !
Rozumiem że chodzisz i szarpiesz Szarpię właśnie takich ja ty.- Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Poprostu trzeba we własnym zakresie zadba nasze układy zasilania, nigdy nie wiadomo jakie ON zalejemy gdzieś na trasie,ja jestem tego zdania pilnować wymiany filtrów dolewać oleju 2T, wtedy mamy duży % pewności że układ jest dosmarowany i czysty, wnioski wyciągnijcie sami.- Dyliżans bogów - prestiżowa Audi A4 - Boże, że nie grzmisz !
Tylko takie gadanie a nie jeden szarpał by jak jechowy za klamke.- Demontaż tapicerki fotela sport
Tak działałem nie kupowałem mat, zlutowałem starą i na spoiwo zapodałem termo kurcz. Wszystko działa jak należy.- wymiana napinacza
Zrobione nie było tak źle, temat uważam za zamknięty.- wymiana napinacza
Czy jest możliwość odkręcenia napinacza wielorowkowego bez odkręcania wentylatora wisko czy niema takiej możliwości, mama do wymiany ale jak tu odkręcić wisko nie mam klucza do tego, można to jakoś ominąć dorobic klucz?- rzężenie z paska
Może i napinacz ale jak to sprawdzić?- rzężenie z paska
Witam, ma ktoś sposób na rzężenie z paska wielorowkowego, w chłodne poranki po odpaleniu strasznie rzęzi i mnie to wkur... nie wiem czy to wina paska czy może kół pasowych, po polaniu wodą paska następuje cisza w niektórych dieslach po odpaleniu słychać tylko przyjemny klekocik a u mnie niestety nie, miał ktoś podobny problem i go rozwiązał?- Skradzione
Też tak mi się Też obstawiam że jakaś grupa działa i robią robotę jeb... skurwys...- A4B6 Prosze o analize logow A4B6 1.9 tdi 130KM AVF
Może uszczelniacze na Pd albo źle wyregulowane, kto ci zakładał i ustawiał pompowtryskiwacze?- Uszkodzone sprzęgło kompresora klimatyzacji 8E0260805T
Odkrecila ci się tarcza od sprzegła zrywnego kompresora, wystarczy przykrècić srubą chyba M6 i wszystko bangla dalej, proponuje gwint śruby posmarować jakimś klejem bo się odkręci, mi dwa razy odpadło posmarowałem poxipolem i jest spokój. Pzdr. - Dyliżans bogów - prestiżowa Audi A4 - Boże, że nie grzmisz !