Treść opublikowana przez egon@
-
Zatrzaśnięty kluczyk
Mi po wymianie baterii również rozkodował się centralny, ale na szczęście mam ori zamki także udało się otworzyć ręcznie. A jeżeli chodzi o zakodowanie to u mnie pomogło przekręcenie kluczyka w poz. na zapłon i przytrzymanie na pilocie guzika kłódki ok 5 s.
-
Porownanie Vag-com rozne wersje
Ja ma Polski vag i lipa bo nie ma opcji skan
-
[All B6] Zdarte przyciski świateł klimy i szyb
Było szukaj.
-
Ku przestrodze koledzy- tyczy sie tych co maja problemy elektryczne i nie tylko
o kur... idę sam sprawdzę
-
ringi led b6?
Bawaryjską marką będzie zalatywało z twojej b6-ki.
-
Pomocy, problem, z paskiem
Witam, od kilku dni martwi mnie niepokojący dźwięk z okolicy alternatora lub napinacza hydraulicznego? po odpaleniu słychać jakieś dziwne szuranie, tak jakby pasek o coś ocierał, dosłownie dosyć głośno słyszalne, najgorzej jest rano jak silnik zimny, później troszkę ucicha ale nadal drażniące, po polaniu paska wodą szuranie ustępuje ale nie na długo, gdzie mogę szukać przyczyny? sprzęgło alternatora, pasek a może napinacz hydrauliczny (chociaż jest nowy). Te objawy pojawiły się po wymianie kpl. rozrządu płynów i napinacza hydraulicznego po 2 tygodniach od wymiany. Sprawdzałem też sprzęgło alternatora po włożeniu cienkiego śrubokręta, łopatki wirnika kręcą się w jedną stronę, oraz podczas gaszenia silnika wirnik nie zatrzymuję się od razu, tylko kręci się przez ok 2 s. Proszę o pomoc?? pzdr.
-
Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?
Wir już zrobiony, wszystko ok. dzięki za pomoc temat zamknięty...
-
dziwne zachowanie
Kolego a nie zawieszają ci się przypadkiem szczotki albo bendix, spróbuj stuknąć w rozrusznik gdy nie będzie chciał zaskoczyć i będziesz wiedział o co kaman.
-
Zapala się kontrolka
Dokładnie vag powinien rozjaśnić temat
-
Jak rozpoznać czy do wymiany>>??
Lepiej wymienić komplet (sprzęgło + dwumas) przy takim przebiegu na pewno jest już zmęczone, jedna robota, jeden koszt usługi i problem zgłowy.
-
Dziwne metaliczne stuki podczas jazdy ale tylko jak samochód jest na biegu jałowym lś
Raczej dwumas
-
Ciężki drugi bieg po wymianie skrzyni
Kolego inviz myślę że twoim problemem (nie wchodzącym 2 biegiem) jest to że masz zalaną złym olejem skrzynię i dlatego dzieje się tak (gęsty olej) po rozgrzaniu olej robi się rzadszy i problem znika ja u siebie miałem tak samo.
-
Metaliczny dzwięk silnika 1.9 TDI
Dokładnie raczej dwumas
-
Dolalem 1L zwyklej wody do ukladu chlodzenia. Wymieniac caly plyn?
Nie zaszkodzi ale idzie zimaaaaaaaa
-
Szumienie podczas jazdy
Ja obstawiał bym na łożysko koła a przy skrętach lewo, prawo nie buczy głośniej? u mnie buczy z tym że z tyłu przedział 70-90 km/h na razie jeżdżę ale trzeba będzie wymienić
-
Zabezpieczenie auta - odcięcie zapłonu / paliwa
Dokładnie napisz jak to wygląda z tym gps?
-
Zabezpieczenie auta - odcięcie zapłonu / paliwa
Ciekawy temat a może by tak jakiś ukryty wyłącznik (przerwa) na obiegu do pompy paliwa tylko ciekawe czy nie wywali błędu? I co na to pompki w razie nie załączenia pstryczka?
-
Rozrusznik - Problem?
Kolego miałem podobny problem w megane dti po przekręcreniu kluczyka kontrolki wszystkie się świeciły a rozrusznik ani drgną pomagało stuknięcie w obudowę wtedy zaskakiwał. Po wyjęciu i rozkręceniu okazało się że skończyły się szczotki na komutatorze, zapodane zostały nowe rozrusznik kręcił jak głupi. pzdr
-
Wymiana świec żarowych w 1.9
Lepiej odkręcać na ciepłym silniku nie za gorącym ale nigdy nie na zimnym.
-
Olej w dolocie co i jak ?
Chyba między odmą a wężem do turbo musisz poszukać jest dużo o tym dobry patent tylko nie na zimę.
-
Co to za element ZDJECIE!
Dokładnie odpowietrzenie komory korbowej silnika, olej często wydostaje się w postaci mgiełki sprawdź opaskę i przewód.
-
Problem z odkręceniem kół
Dobre uderzenie czołowy lub podgrzewanie śruby na bank puści.
-
Głośniki przerywają.
Miałem ten sam problem, rozebrałem boczki, powypinałem kostki, wycjągnołem kable z drzwi z gumowej osłony do samego słupka i moim oczom ukazał się przerwany kabel, zarobiłem zaizolowałem i złożyłem wszystko z powrotem problem z głowy.
-
Szum po wciśnięciu pedału sprzęgła czy już do wymiany ?
Dokładnie diesel także do pb będziesz miał taniej.
-
Szum po wciśnięciu pedału sprzęgła czy już do wymiany ?
Nie wiem ile w audi ale miałem megankę 1.9 dti za kompletne sprzęgło i robociznę płaciłem 700 zł 400 sprzęgło 300 robota tak to wyglądało