Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egon@

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez egon@

  1. Witam mam pytanie, czy wydech z 1.8t (ośka) od środkowego do końca, podejdzie do 2.5tdi (ośka) czy mają takie same średnice rur czy może węższe? Czy może jakieś inne wyciszenie bebechów??? Chcę kupić na swap od 1.8t
  2. nie, właśnie to jest manual A licznik czasem nie był od automatu? Znasz historię auta?
  3. Kolego a tą a3 masz może w automacie?
  4. Witam ma okazję kupić tanio RNS-D (posiadam Symphony II), czy jest możliwość podłączenia pod to urządzenia które będzie mi odtwarzać mp3 czy raczej ciężki temat i lepiej dołożyć i kupić RNS-E? I czy ciężko jest podłączyć RNS-D nie znam się na tym kompletnie, co jest dodatkowo potrzebne żeby działa navi? Proszę o pomoc?
  5. Witam ma okazję kupić tanio RNS-D (posiadam Symphony II), czy jest możliwość podłączenia pod to urządzenia które będzie mi odtwarzać mp3 czy raczej ciężki temat i lepiej dołożyć i kupić RNS-E? I czy ciężko jest podłączyć RNS-D nie znam się na tym kompletnie, co jest dodatkowo potrzebne żeby działa navi? Proszę o pomoc?
  6. egon@ odpowiedział(a) na Areka4s4 temat w 2.0TDI
    To nie jest dwumasa 1000%
  7. Brawo teraz to już na pewno nie zapierd... :grin:
  8. egon@ odpowiedział(a) na Areka4s4 temat w 2.0TDI
    Dużo jest napisane na ten temat ale nikt nie potrafi dokładnie zdiagnozować o co kaman, u mnie jest identyczny dźwięk już b.długo i wszystko jest ok. pzdr
  9. Nie tylko, można ją jeszcze wykorzystać jako bandę na torze gokartowym hehe
  10. Ja bym nie ryzykował, wymień od razu, jak ci strzeli przy dużej prędkości to dopiero będzie. Tym bardziej że stan naszych dróg jest masakryczny.
  11. Paliwo jest na pewno bo przed pompą mam założony zaworek zwrotny, już kiedyś tak zrobiłem dla pewności, co do imo to nie wiem, koleś odłączył, skasował moją kieszeń i do tej pory było dobrze ale kto wie.
  12. Tak przewody są przezroczyste widać takie b.małe (jakby bąbelki gazu w browarku), ale tak było zawsze i było ok problem z takim rozruchem zaczął się od nie dawna, pompa jest sucha nigdy i nigdzie nie było żadnych wycieków. ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- Może to wina rozrusznika bo zaczął coś szwankować i nie ma uderzenia a to chyba podstawa sam już nie wiem.
  13. Tak jak wyżej dolej ON i można śmigać. pzdr
  14. No właśnie mój VAG nie łączy się z Francuzem (a gość z allegro pisał że będzie działał też na żabojadach), co do imo to go nie ma bo został zdjęty poprzedniej zimy, przez mrozy się coś zjebało i musiałem wybecelować 500 pln za zdjęcie . Będę pewnie musiał pojechać do jakiegoś mechaniora co ma wyższej klasy urządzenie diagnostyczne i wtedy może coś wyjdzie.
  15. Witam mam problem z R megane 1.9 dti. pompa vp 37 a mianowicie silnik przy pierwszym uruchomieniu kręci i nie chce odpalić, nawet 10s i nic, wystarczy przerwać wycofać kluczyk i ponownie przekręcić, auto zapala wtedy od strzała, (nie zawsze tak się dzieje) coraz częściej zdarza się to nawet jak silnik jest ciepły, zapala dopiero po drugim przekręceniu kluczyka. Do tego jak silnik pracuje na jałowych obrotach, nie równo pracuje nie widać tego na obrotomierzu, ale chodzi nierówno jak stary autobus leyland. Panowie jak myślicie, czy powyższe objawy wskazują na zanieczyszczony nastawnik a może kąt wtrysku????? Auto w czasie jazdy zachowuje się b. dobrze nie traci mocy???
  16. Tak ale nie chodzi mi konkretnie o tą felgę z linku, ta fotka to tylko wzór s line 9 ramiennej feli jakia mnie interesuje. Numer ori salonowych felg srebrnych. ---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- Dzięki wielkie A-rek pzdr.
  17. Może ktoś sobie robił mostek żeby mieć włącznik z funkcją AUTO?
  18. Jak w temacie czy zna ktoś numer koloru felg s line takie jak wychodziły ori z salonu? (zdjęcie przykładowe wzoru felgi).
  19. A nie lepiej sobie to samemu zrobić, na forum jest fotostory, ja dokładnie tydzień temu z tym walczyłem i wyszło ok. Potrzebne narzędzia: wiertarka, wiertło 4, wkręt lub śrubka też 4, klej ja użyłem cyjanopanu, 3 browary Teraz nie ma siły żeby się urwał Pzdr.
  20. Kolego Perezo żadne filtry , pseudo boxy, i strumiennica nic ci nie dadzą, jeżeli chcesz bawić się w podnoszenie mocy to musisz kupić coś doładowanego z wolnossaka za dużo nie wyciągniesz do tego zajebi... koszty. pzdr.
  21. Sprawdź wiązkę kabli tak jak pisał kamil031 często się przerywają.
  22. Moja wyznaczyła mi pory kiedy forum a kiedy czas z nią, obiecała że pokryje koszty nowych aluskow na lato więc muszę się trzyma wyznaczonego czasu.
  23. Fis

    egon@ odpowiedział(a) na yokel temat w Elektryka i Oświetlenie
    Trzeba Vag podłączyć to coś będzie wiadomo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.