Treść opublikowana przez kudalty66
-
1.9 tdi, 105 BXE, wpadanie w tryb awaryjny, dziwne objawy
witajcie jak w temacie, pacjent golf 5, wpada w awaryjny, błąd przeładowanie turbo,. niestety sztanga chdzi gładko w nastawach podstawowych, zastanawia mnie EGR, w nastawach podstawowych prze EGR ON silnik gaśnie, tak jakby przepływ egra był zapchany bądź zawór uszkodzony??? co o tym myslicie, chwiowo nie mam jak zrobić dynamicznych logów, jakie statyczne wam pokazac??? dzięki
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
wiazke od zderzaka mam z czujnikami, ale tej drugiej kostki niestety nie,., cóz 5 dych, warto spróbować,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
ale wydaje mi sie że czegos mi jeszcze brakuje, gdzie oryginalnie jest głosnik???
-
SPOTY RADOMSKIE
siema panowie, kiedy spot??? pozdr
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
nie spodziewałem sie że to takie tanie,. dzięki
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
cięzko kupic w dobrych pieniądzach i w dobrym stanie
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
fajnie to teraz wygląda, niestety listwy od ski towar deficytowy,. pozdr
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
cześć chrzest syna, więc spraw troche na głowie:drunk: auto śmiga, co tu pisać, olej od wymiany do wymiany i takie tam, fordy st 220 objechane,. przyjechał do mnie ten gość z tego forda felgi malować, zdziwił sie że to byłem ja, dieslem:wink: aaaaaa 312 ferodo z przodu sie kończą, nie wiem czy do końca klocków wytrzymają,. jakiś wahacz do wymiany po zimie, ciągle modułu od PDC szukam, aaa no i moje v6 to jakieś popsute, jak żonka ostatnio smigała tydzień, bo ja mam Bandita 600 pożyczonego, to na kompie miałem 7.4 na klimie,. potem żona wsiada do astry 1.4 i mówi mi że coś ta astra się popsuła, bo nie przyśpiesza i nie hamuje, Atrur jaki model masz tych sprężyn u siebie???, nowe fele jaki rozmiar i et??
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur no i wycieraczki z przodu masz takie jak ja hehe, tej tylnej nie założyłem, chyba że silnik kupie co parkuje z drugiej strony,
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
tzn... pochwal się ???? aaaaaa no i hamulce też zacne, foty tego pokaż,.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur, no wreszcie, temat zacny, autko też, i jak każde v6 cieszy mordę i się nie psuje,. nie miałem pojecia że masz takie fotele, hehe rób kreski od razu ci się lepiej zrobi, szkoda że wtyski robiłeś mogłeś od AKE wrzucić przed programem,.
-
SPOTY RADOMSKIE
kolega blacharz u mnie to robi, dzwoń
-
Spalanie i niezawodność silnika 2.5 TDI V6
2.0 tdi tez potrafi portfel oczyscić, pozdr ja mam 2.5 tdi 6 lat, jeździ , pali ok 8 litrów, trasa PL-UK 6.3-6-5,. wałki robiłem, turbo też, wtryski wymieniłem na inne jak padł sterujacy, reszta lata. auto po programie od 5 lat.
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, będzie dzis ktoś pod obi???? ja bede wracał z pracy moturem, to przejade obok,. pozdr
-
cykanie z okolic walka...
zmień olej na nowy, na jakim jeździsz???? skoro cichnie to hydraulika sie napełnia, ale może warto by było zobaczyć w jakim jest stanie,,
-
cykanie z okolic walka...
zobaczysz czy wszystko na miejscu, jak wyglądaja krzywki i wałki,.
-
cykanie z okolic walka...
hydroregulacja dobiega końca, dekiel w górę i zobaczyć co i jak,.
-
przymula powyżej 3 tyś i błąd stały 542 i sporadycznie 550.
błąd ABS wywala bo ma błędy w silniku,. wtrysk sterujący do sprawdzenia rezystorem, mam miec ok 100 ohm, prawie napewno do wymiany,. sterujący jest na 3cim cylindrze, ostatni po lewej przy grodzi, stojac przy chłodnicy,. trzeba kupic taki sam jak jest, nie tylko z oznaczeniami 059130202 i literka na końcu prawdopodobnie E, ale i numer bosch ma byc taki sam,. jak sterujący bedzie działał kąt wtrysku do sprawdzenia ewentualnie do regulacjii, termostat musi byc ok, żeby 80stopni minąć,. przy okazji sprawdzisz stan wałków, do wymiany wtrysku nowe podkłądki medziane obowiazkowo, pod wtrysk i przelewy,. ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- teraz dopisałeś, skasuj te błędy czy wracają skoro wtrysk podaje wartości, nie do końca padniety, padał po rozgrzaniu na late powinno być 2 stopnie
-
Gumki wtryskiwaczy w pokrywie zaworów 2.5 tdi
ciekawy patent, ciekawe jak wyglada sprawa z montażem i usunieciem starych gumek,.
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
te różowe to 17tki?? jakie opony?? ten wymiar to od rantu błotnika do ziemi???
-
[c5 2.5 tdi 99r] pompa paliwa wstępna?
napisz do arturro, on ma namiary na porzadną firme od vp44 co do pierwszych objawów padniętej pompki w baku, jak jest wiecej niz 3/4 pompka nie działa,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Raczej na słabszy.. ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Jedyne 7.000,- PLN jaki słabszy, przeciez 6ootki są na poczatek, nie mów że kupujesz Simsona, hehe jak bedziesz moturem, to i ja pozycze od szfagra i podjadę dwoma kółkami,. pozdr
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
co to za springi??? namiary na sprzedawcę, ile w dół??? czekam na foty jak bedzie nisko,.
-
Co trzeba wymienić powyżej 200tyś km
jakiej mocy masz ten silnik??? czy on juz jest na kołach zebatych, czy tez ma problemy z łańcuchem??? co do oleju w skrzyni to ZF mówi o 80 tys, poszukaj na stronie ZF,.
-
SPOTY RADOMSKIE
siema bedzie ktoś jutro na spocie??? bedę na mieście po 20, przejadę zobaczę,. pozdro