Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dokładnie, takie same tylko 17tki, no to się widzieliśmy
  2. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wczoraj staliśmy obok siebie na okulickiego przy głownej, Ty prosto ja w lewo,. ok 16tej[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 13:17_________________________________________________MCM co to za data spotu???, nie będzie mnie, do Poznania na tydzień jadę na szkolenie,. :gwizdanie:
  3. po twoim remoncie polecam wyzytę u jakiegos tunera, ciekawe jak trzyma moc???, no i oczywiscie programik trzeba wgrać.
  4. wszystkie napisy z klapy usunietę, jakieś małe logo się tworzy żebu nudno nie było,.
  5. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    naklejkę z tyłu nadal masz??? rzadko bywam na dłużej, na forum., trzeba się pod fregatą spotkac, wreszcie będzie więcej A4 na spocie A4 :gwizdanie: ja mam taką naklejeczkę, z drugiej strony klubową
  6. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    5.6 sek wrzuć jakieś fotki co byśmy sie na mieście mogli poznawać,.
  7. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema wszystkim, dawno mnie tu nie było, pozdro 4 All, miłego dnia
  8. MCM kiedy program,??? pozdrawiam
  9. czasem rano bulgocze w nagrzewnicy, nie ma teorii kiedy ubywa, poprostu, jade 100 km, i ubywa ok poł litra, jak mniejsze dystanse, to co jakiś czas trzeba dolać i tyle.
  10. witam jak w temacie, gdzies ubywa mi troszkę płynu, szukam i szukam i nie wiem gdzie, pompa wody robiona przy rozrządzie, chce podjechac na tes dwutlenku w płynie,żeby byc pewien czy to aby nie uszczelka, jak to działa, jaka jest wiarygodnosć tego pomiaru???? pozdr
  11. witam jak w temacie, kumpel ma padnięty 2.5 AKN, manual mamy AKE, całe z głowicami, automat, czy sam słupek podejdzie, osprzęt zostaje od AKNa, wtryski i pompa też. chyba ze są inne róznice???
  12. kolego, mi świszcze alternator po regeneracjii, posłuchaj z której strony jest ten dźwięk,. wymiana odmy???? pytanie jak chcesz to robić, najlepiej wyjąć turbine, i odkręcic cały pająk od wtrysków wtedy najłatwiej,., potem odpowietrzanie itd,. przy zakupie trzeba zaopatrzeć sie w oringi do węży olejowych do turbo,,. nowa odma tylko z serwisu, ok 240 zeta, pozdr
  13. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    WUJU całkiem całkiem, pozdro
  14. co to za tłumik, cały czy tylko końcowy???? zmieniła sie elastyczność silnika??? fajnie mruczy jak na TDI
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    może i ja bym dał radę, tylko niewiem kiedy, troche zabiegany jestem,.jak będę miał chwilke się odezwę.
  16. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    podpiąć kompa to i może handlarzre pozwolą, ale na to żeby go zlogować dynamicznie to raczej nie, przecież oni zawsze mają rezerwę w baku, hehe chyba że sama zaintresowana osoba to zrobi podczas testdrive,. na początek weź VIN i sprawdź go w serwisie, ktoś na forum to robi za 50 zeta
  17. mam jeszcze jedno pytanie, ile osób miało w swoich rekach dwumasa???? chodzi o to że luz jaki na nim jest , nie chodzi o luz na obrocie elementów amortyjujacych, tu jest ok, chodzi o luz tej części do której przykręca się docisk z tarczą, jest duży luz na tej centralnej tuleii, dociskając można oprzeć tą część o zęby i w druga strone też, i właśnie ta częśc mając luz powodowała obcieranie docisku o skrzynie, drgania i jej uszkodzenie????
  18. witam jak w temacie, chce założyć prawe duże lusterko od anglika, i nowe niebieskie duże szkło, szukać od Ski??? może ma ktoś namiary na nr części, i koszt???
  19. warsztat, rachunek na montaż tez jest
  20. witam ponownie, producent stwierdził że reklamacja ''bezzasadna'' nie widzi uchybień od normy,. co teraz???dalej z tym fantem,.
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mam ori VCDSa i sie da, jak nikt nie usunął, a jak usunał to znaczy że i tak grzebane, wszsytkie Pdki maja juz taką pamięć, i ostatnie 110tki na pompie, z nowym kompem np AVG w a6 z 2000 roku
  22. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak dla mnie na fotkach zdrowo wygląda, Nom;] tylko naklejka rejestracyjna odpada z szyby;] nie ma cyferki na końcu więc jest zarejestrowana w rmiu od jakos 2005 czy 2006?;] 3 lata temu to z "F"/"G" na końcu dawali kwestia dopytania właściciela, zawsze lepiej od osoby prywatnej kupić niz od handlarza.[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 09:22_________________________________________________przecież to jest PD powinien miec pamieć przebiegu jak nic nie było grzebane
  23. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak dla mnie na fotkach zdrowo wygląda,
  24. czesc, metodą prób i błędów, i Vagowaniem sie udało, wreszcie żyje od dołu, i nie kopci, pozdrawiam
  25. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema, może ktoś ma info odnośnie rozrządu w nissanie Primerze 2.0 Td, 97 R, znaki były, ale sie posypało wszystko, dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.