Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AFB] AFB padła hydraulika, wypadły 3 dźwigienki i pastylki, przedmuch przez dolot ...
musiałbyś ze mna na kresce stanąć
-
[B5 AFB] AFB padła hydraulika, wypadły 3 dźwigienki i pastylki, przedmuch przez dolot ...
witam, ciekawy temat sie rozkręcił, ja swoją V6 remontowałem, jakieś 3 lata temu, i jakieś 90tys km temu, wtedy koszta były znacznie wyższe, za same części w serwisie Audi: wałki, hydraulika, odma,uszczelki itd wydałem prawie 5tys, wtedy nie było wyboru zamienników. od zawsze od remontu leje castrola 5/40 505/01, ostatnio padł wtrysk sterujący, wałki są jak nowe, w silniku czysto. takze V6 odwdziecza sie kultura pracy dzwiekiem i elastycznościa, mam program od Rogala zrobiony zaraz po remoncie, wykres w podpisie. dbajmy o naszeV6tki, te nowsze juz sie sypią, niedługo nasze będą doceniane. pozdr
-
[B6 AKE] Brak mocy, mocne drgania, biały dym z wydechu,wyciek oleju z pod wlewu
ja mam ori VCDSa ale troche daleko, nie każdy ma pamięć sterownika silnika wyłacznie EDC 15/16, pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki, MCM drugi porządny, a tak nawiasem porządnie sie nawaliłem
-
SPOTY RADOMSKIE
haha, pewnie Tomek Ja chwilowo śmigam, A6 C5 w tym samym kolorze co moja, a4 poszła jako zastępcze, pozdro
-
[B6 AKE] Brak mocy, mocne drgania, biały dym z wydechu,wyciek oleju z pod wlewu
kolego jaki był przebieg że takie przejscia???? jak wyglądał ten tłok, jakieś szczególne znaki, zmęcznie materiału czy wada materiałowa???
-
[B5 AKN] Dziwny problem i dziwne zjawisko.
kolego, trzaski to odzywaja się hydropopychacze zaworów, zanim olej dojdzie i je wyciszy, polecam wymiane oleju na dobrej jakości może sie uciszą, Castrol lub motul 5/40, pytanie w jakim stanie sa wałki rozrządu???? plama z rury to skraplanie sie pary wodnej jak stoisz rura jest noedogrzana i sioe skrapla tym bardziej że było to wieczorem,. przegoń troche auto potem sprawdź
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
super wynik, gratki, u mnie troche mniej ale równiej, a jak sprawa z kopceniem????
-
SPOTY RADOMSKIE
Być może się pojawę. Niestety mnie nic o tym nie wiadomo. Nawet nie wiem gdzie jest ta Kwiatowa.. ja może bede przelotem kwiatowa jest na glinicach koło koscioła, wjazzd od słowackiego
-
[B5 AJM] Nierówne wolne obroty
witam, jak w temacie, u kumpla w AJM telepie na wolnych, czasami i nie jest to dwumas bo tylko czasami, po zgaszeniu silnika i odpaleniu przestaje, czasem znów sie to pojawia, na VAgu błędów brak, może ktos sie spotkał z takimi objawami. pozdro
-
[B5 AFB] Problem z paliwem w Audi A4 2,5 TDI
najlepiej zalac auto do pełna wtedy pompka w zbiorniku nie musi działać, i nie działa nawet jak jest sparawna,. trzeba zalać filtr paliwa ręcznie od góry, a potem robić tak jak jest w temacie na forum odpowietrzanie, 2.5 v6 to jest tak udane że nawet jak przelewy sa nieszczelne to potrafi się zapowietrzyć,. podczas krecenia wymagane jest poluzowanie chociaż jednego wtrysku, przy starszych silnikach wtryski otwieraja się przy nizszym cisnieniu i pompa jest w stanie nawet zapowietrzony układ otworzyć, niestety pprzy 2.5, 235 barów nie da rady przepchac powietrzem, a jak powietrze w ukłądzie sie spręża to po przestaniu krecenia wszystko sie wraca,. zakładam że założona pompa paliwa jest ok i wszystko sprawna, po podpieciu vaga wszystko sie okaże, powodzenia
-
[B5 AKN] Montaż bose do avanta
czesc, ja miałem wszystko od tych samych roczników wiec wtyczki pasowały, miałem jedynie problem z prądem na wzmacniacz do BOSE, ale jak już wczesniej pisałem znalazłem co i jak,. o jakiej wtyczce do radia mówisz, zrób fote i pokaż, mam starą wiązkę od Nokii ale wtyczki miałem takie same, wiec może pomoge, pokaz tez na fotkach gdzie ci te kostki nie pasują, pozdro
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
witam, tak z nowości skończył sie alternator, szczotki i pierścienie, także rozbieranie przodu było nieuchronne przy okazjii czekania na naprawiony alternator wymontowana została turbinka i wyczyszczone kierowniczki, teraz ładuje od samego dołu i nic sie nie przycina, a logi książkowe,. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, Wuju fajny zlocik , pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
siema udanego tygodnia dla wszystkich życzę, pozdro 4 ALL
-
[ALL B5] Upgrade hamulców B6 do B5
B6 ma alu zwrotnicę i duzo wiekszy rozstaw srub mocujacych , jarzma wiec sa inne, zaciski takie same. a jezeli sie nie mylę to przy 288 sa na 100% ATE, przy 280 nie zawsze,
-
[ALL B5] Upgrade hamulców B6 do B5
czesc tarcze beda pasowały, zaciski też musisz jedynie jarzma od b5 288mm kupić bo b6 ma inny rozstaw mocowania, jarzma dostaniesz na kazdym szrocie za parę złotych, wez razem ze srubami io gumkami, pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
O, fajne to to. Będziemy upalać w piątek. Tomek najbardziej lubi upalać pożyczone
-
Wąskie e30
Wuju, kiedy sie pokażesz, ???? mam tu tez kilku bmw maniaków :gwizdanie:??
-
SPOTY RADOMSKIE
siema braciszek sprzedaje fazerka 1000, ogłoszenie w dziale sprzedam, polecam, rozeslijcie info dalej, pozdro a to cudo miałem przyjemność malować, lakier 4ro warstwowy, dopiero po dwóch piwach udało nam sie kolor dobrać
-
SPOTY RADOMSKIE
siema dzis na chwilke przesiadłem sie na dwa kóła, a mianowcie na fazera 1000, 140PS, ze swiateł z moja masą naprawde daje radę, bylismy na motoserce, w Radomiu, maszyn kupe, a i przejazdzka do Białobrzegów tez niczego sobie. pozdro
-
[B6 BDG] Jaki wtrysk do Audi A4 2.5TDi Avant 120kW (163KM) Euro4 2004r
za duzo podaje to znaczy ile??? co vag pokazał???
- SPOTY RADOMSKIE
-
[INNE] Oma mcm'a.
i tak trzymać, drugiej takiej niema
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, pozdro 4 ALL