Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ty tu nie zagaduj tylko od tygodnia czekam na info kiedy astra ma przyjechac a ty nic sie nie odzywasz ,mam ją dać komuś innemu do roboty czy jak pamietam, odezwe sie wkrótce
  2. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema MCM, małolat niestety nie chciał ciemnego, kupił tego stalowego pazdziocha, pozdr
  3. powiedz coś wiecej, sprawdzałem go na maszynie, cisnienia miał te same co ten wyjety z silnika, tyle że ten co mam po oznaczeniach wychodzi że może byc od AKE pierwszej generacjii a tak nawiasem, ostatnio podłączałem innego AKNa, i miał jeszcze wieksze rozbieżności, dlatego pytam jaki wpływ maja te rozbieżności
  4. gdzieś na forum tez to znalazłem, tylklo teraz nie mogę, byłoby dobrze miec wartości
  5. witam, jak w temacie, wiem że w Engine, grupie 1szej można to zrobić, potrzebuję jakieś wartości z którymi mogę swoje porównać,. I ewentualnie procedurę sprawdzenia. dzieki
  6. witam, jak w temacie, jaki wpływ na pracę silnika, po wymianie sterującego, mam na nim korekcje, na VAgu ok 1.8 mg/suw, wtrysk był kupiony używany, na pozostałych jest ok, około 0.3, 0.2/. dzieki za info
  7. zobacz Vikinga, jak wychodzi cenowo, napewno cie zaskoczy i ceną i jakoscią, przecież to Continental robiony w Norwegii, ja mam takie, duzo lepsze i cichsze od baruma, a napradę super sie trzymaja, i wygladają
  8. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja czasem sie pojawiam, i nawet mam naklejkę klubową, pozdr ale ostatnio zapierol mam, wiec czasu brak, aaaaa, jeszcze mam budowę domu,. nawiasem, czy ktoś ma pojęcie czy ?DSG w golfie ma dwumasa???[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:01_________________________________________________ bo kazdy pasjonat motoryzacji musi miec choc raz BMW bo to jednak najlepsze auta RWD , podobno trzeba miec jeszcze przynajmniej raz alfe od dawna smigam czasem brata starym scorpio, 2.0 dohc, też bokiem lata, nie chce ktos, za tysiaka???
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    \ z tego co wiem , to wtedy 3 litrówki tak wychodziły, już kilka takich widziałem
  10. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kiedy moge oblookać, bo jestem zainteresowany ?? mcm ty i kombi nie wierzę cos mi sie pomyliło, z kolorem skóry, ale to dlatego że ostatnio taka samą w beżowej miałem,. oto i ona: http://moto.allegro.pl/bmw-330-182ps-xenon-skora-zadbana-serwisowana-i1753935827.html cena poza komisem nizsza
  11. potem błędy, i będziemy myśleć, teraz to wróżenie z fusów,. może kąt wtrysku jest nie taki, jak być powinien,.
  12. sam sobie odpowiedziales, skoro sam sie wlacza, padł czujnik za to odpowiedzialny, i rozładował baterię,.
  13. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    gdzie robiles jak mozna spytać u znajomych kudłatego Tomek jak cenowo to wyszło, bo nawet nie rozmawiałem od wczoraj z nim??? o.k.??[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:56_________________________________________________a tak nawiasem , brat ma do sprzedania E46 kombi, 2003. 3.0 D, 184 konie, manual, srebrny, Xenon, beżowa skóra przebieg, ok 160 tys, widziałem go jak przyjechał z holandii, godny polecenia, cena ok 26 tys
  14. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema może ktos coś potrzebuje http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215302.msg2549285#msg2549285[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 08:02_________________________________________________aaa, no i druga sprawa, juz mam cały wybierak do tego golfika DSG, ale niestety od Gti, tearz potrzebna gałka zmiany biegów od GTI, bo niepasuje ta zwykła, niestety tak to jest z kupowaniem na allegro, sprzedający włascicielowi tego golfa powiedział że numery pasują a jak przysłał to było ze zdartymi naklejkami, skrzynia chodzi, ale gałki niema, nowa w ASO 900 zeta,. pozdr
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak chcesz ja sprawdzic, jak wyjeta z auta to nie za bardzo sie da, tak na ''oko''??
  16. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak, ma być pozytywnie dziś uzyskałem informacje że moja pompa była od środka podrdzewiała...że to od paliwa może być a gdzie najcześciej tankujesz??, w sumie rdza to od wody, a woda bierze sie z róznych przyczyn,. z paliwa też, filtr, skraplanie, jazda na rezerwie,.
  17. Ja miesiąc po kupnie mojego V6 usłyszałem hałasy z głowic, łatwo nie było, wymieniłem całą hudraulikę, wałki, turbo, uszczelki itd, kosztowało to prawie 4 lata temu chyba ponad 6 tys, wszystko na ORi częściach, używanych nie było, bądź bardzo drogie, teraz to bym sprawnego silnika szukał bądź całego angola, silnik wyłacznie bym brał po uprzednim odpaleniu i posłuchaniu. od remontu przejechałem 100 tys km, od 3 lat ma chipa od rogala na 182 konie, jezdże na EDGe 5/40 i oleju nie bierze, przez ten czas padł wtrysk sterujący, podczas wymiany Wałki wyglądają jak nowe. także ja bym mojego V6 na żadne 1.9 nie zamienił, pali mi w ruchu mieszanym 8 litrów, a na światłach się nie ociągam także kolego , nie remontuj szukaj całego pewnego motoru, a części ze swojego sprzedasz i jakoś to wyjdzie kosztowo pozdr
  18. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak, ma być pozytywnie
  19. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    od poczatku mam, to moe chcesz fazerka 1000, 140 kucy kupic, w sam raz na nauke jazdy z moja masa ponizej 3 sekund do 100,
  20. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema szukam jakiegoś częściarza w radomiu co ma nowe auta porozbierane, poszukuję, całej dzwigni zmiany biegów do Golfa 5 DSG, 2005 rok pomózcie może ktos gdzieś widział./ pozdr
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wiem wiem, j już żałuję, nastepnym razem powiem trtansportowcom, że ich tiry muszą byc podrapane, ja mam spota [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 00:11_________________________________________________MCM, co tam u Ciebie, omega śmiga jeszcze???
  22. aaa, no widzisz jeszcze mam fakture zakupu, kupione w anglii na zamówienie. KYB 353016, dałem za nie 100 funtów za dwa, wtedy w polsce wołali ok 500 zeta za sztukę, daj znać jak sprawdzisz teraz cene,.
  23. kolego tak naprawdę, to żebys miał równo to trzeba gwint zakładać i ustawiać, przecież to zalezy choćby od ilości paliwa w baku, poszukaj na forum jakie ktoś zakładał spreżyny i jak stoi wtedy, zalezy od silnika wersjii itd,. mój kumpel, kupił z allegro jakies tansze spręzyny do A6 c5, miało byc równo, a tu tył siadł aż za nisko a przód jest tak samo jak na zwykłych,.
  24. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czesc, spoko niema problemu, strażak??? hm, teraz już tak ale w służbie cywilnej zaczynam 16go wtedy sie zacznie " wywiady, konferencje" , spoko bede miał tak luźny grafik że z branży nie wypadam,.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 10:33_________________________________________________a i jeszcze to, jak ktos cos potrzebuje http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215302.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.