Treść opublikowana przez kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
No to w Radomiu jest zdecydowanie mniej niż 300 zł. to zależy , nie wszedzie jest mniej ,pojedz na czarna a zobaczysz ile Ci krzykną , wszystko zależy czy jest komora bezpyłowa czy nie, bo utrzymanie takiej w czystosci po prostu kosztuje byłem, widziałem, pracowałem na czarnej, i tam w komorach wcale nie jest czysto :gwizdanie:, a za element 600, to po co przepłacać, skoro w garazu wystarczy posprzatac przed malowaniem i tez jest czysto, zresztą, zadaniem komory jest to żeby nie polerować, a i tak wszyscy polerują. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, ale słodzisz, pozdro
-
MINI Cooper S Cabrio
fajna zabaweczka, w sam raz na zimę
- SPOTY RADOMSKIE
-
Wąskie e30
siema wuju fajna sztuka Ci sie trafiła, zawitaj kiedys i sie pochwal jak bedziesz w radomiu, jak Ty bedziesz tym w zimę jezdził??? chyba cały czas bokiem :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
tez byłem przejazdem, niestety nie było nikogo, pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
witam, po chwili przerwy, byłem pensjonariuszem Szptalu na Józefowie,, ale juz w domku pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, na podnosniku stoi u mechaniora, nowa skrzynka juz w środku, co do oleju o którym wczoraj pisałem, zlałem ten olej co był w tej kupionej skrzyni, i tam jest idealnie przezroczysty olej, bez opiłków itd, jak nowy z bańki, także pojelismy decyzję, że sprawdzamy stan i narazie smigam na tym co był,. jutro odbieram
-
[ALL B5] Jak przywrócić hamulce do dawnej sprawności?
a czym jest BOSCH przeciez to textar tylko ma naklejki Boscha, atextar kiedys był dobry teraz to tylko sie dymi z nich i tyle,,. Uwazam że zbedne jest komentowanie moich klocków REMSA, jezeli nikt na nich nie jezdził, nie kosztowały dużo, dobrze hamuja, a wcale wolno nie jeżdże, i nie brudza kół, co w innych mnie strasznie wkurzało, zacznijmy od tego że 288mm do 2.5 tdi po chipie o o wiele za mało i dlatego zakładam 312, ajkie tam bedą klocki jeszcze nie wiem, ale pewnie znów rozważe te same,.
-
[ALL B5] Jak przywrócić hamulce do dawnej sprawności?
skąd masz takie opinie jezdziłeś na nich?????ja jestem zadowolony, jak na przebieg który robie mało ich ubywa, i dobrze hamuja i cicho
-
Mój Wehikuł 2,5TDI 150KM
lampy naprawde nie pasuja, a tak nawiasem to bliżniak mojego i dodam żezmatowiałe lampy sie da wypolerować, wiele razy juz takie robiłem, czy to passaty omegi czy A6, pozdro
-
[B5 AKN] 2.5 TDI w Avancie. Modów i inwestycji ciąg dalszy :P 1-szy post :)
fajne autko, kolorek tez taki zywy, tylko czy mi sie wydaje że niemasz sprysków w zderzaku??? zapraszam do mnie pozdro
-
[ALL B5] Jak przywrócić hamulce do dawnej sprawności?
Jakie masz klocki? jakiej firmy? teraz załozyłem REMSA do tych nawiercanych tarcz, sa twarde i nie zużywaja sie szybko
-
[ALL B5] Jak przywrócić hamulce do dawnej sprawności?
no bo niestety nasze zwykłe zaciski w Audi maja tenedencje do korodowania pod gumowymi osłonkami na łoadzi, gdy tam juz jest nie za ciekawie to zaciski sie blokuja i jest słabo,., nie wspomne juz o czyszczeniu prowacnic od klocków i smarowaniu sworzni odpowiednim wysokotemperaturowym najlepiej miedzianym smarem,. chyba wazne sa jeszcze jaie mamy klocki i jak zostały dotarte, bo jak je ktos na poczatku po wymianie spalił, to bedą twarde i nie beda sie kleiły do tarczy. ja niestety zrobiłem to wszystko i tak nie pomagało, nawet załozyłem nawiercane tarcze, troche lepiej ale i tak mało, teraz zmieniam na 312, zobaczymy jak bedzie,,. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
ODZIM nawet na alllegro niema tego numeru oleju??? a w sterze mówili że na zamowienie[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 23:57_________________________________________________ chetnie przygarnę [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 23:58_________________________________________________spadam spac, jestesmy w kontakcie
-
SPOTY RADOMSKIE
też chce taką etke
-
[B5 AKN] Ile obrotów
wiem że jest, tylko że i tak nie zdrowo na postoju, lepszym sprawdzianem jest zawsze podczas jazdy, pozdro
-
[B5 AKN] Ile obrotów
z jednej strony to powinien do czerwonego pola , a z drugiej to chyba nie powinno sie tak piłować TDI na postoju?????
-
SPOTY RADOMSKIE
do skrzyni tak do jakiego auta, do skrzyni???
-
[ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro
tez uważam że jak na cztery cylindry to mnóstwo ropki wypija???
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
dzieki dzieki, narazie zaczynam budowe domu, wiec i tak ostatnio rozrząd teraz skrzynia dają mi popalic,.
-
SPOTY RADOMSKIE
do czego wlewałeś???[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 23:05_________________________________________________siema wuju, nie rdzewieje w tym wieku :gwizdanie:??
-
SPOTY RADOMSKIE
3 razy :polew: :polew: :polew: :polew: po dwa razy;P kolejka obowiązuje jesteś po mnie;P jutro mam chwile, i tak do konca tygodnia a potem to nie obiecuje??? znowu bedą obsuwy w terminach, jak juz Audi zrobie to po przesiadce z 60 konnego opla mojej żony nie bede mógł sie oderwać, to bedzie coś takiego jak po wyjechaniu od Witka [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________Może i Wy cos wiecie jaki olej mam wlać do skrzyni???? bo juz sie gubie, ile osób tyle opinii??? juz kupiłem Total 75/90 gl4/5 ale sa opinie że lepiej ori, tyle że ok 100 zeta za litr????
-
SPOTY RADOMSKIE
siema jaką??? :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
niezła LOCHA, ciekawe jak ja tam zmieścić??? z dołu nic ale jak juz wstanie to...