Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. na jakie turbo zmieniłeś i jaki kolektor???? każdy diesel troche oleju wypluwa przez odme, a może tzw separator mgły olejowej juz nie daje rady, wymien ten filtr i wtedy zobacz??? czesto tez przyczyna leży w oleju, bo jak bardzo paruje to przy dużym bucie lubi przez odme wyleciec, ja tak miałem na ELFie,. pozdro
  2. jak zawsze po powrocie od Witka :gwizdanie: przyjemnej jazdy zyczę
  3. moj w ogóle nie jechał, ciezko było 2.5 tys obr osiągnąć, i w dodatku sie grzał silnik
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a felgi to takie same bedziemy mieć,. :naughty:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 09:39_________________________________________________ postaram sie byc, ale nie moge na 100% obiecac,.
  5. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    MCM ile za te oponki dałeś, 225/45 ????
  6. fajnie że do przodu, i i jaka satysfakcja sak cos samemu sie naprawi, pozdro
  7. są szanse że sie nie zapowietrzy, ale jezeli tak bedzie to możesz poluzować sruby od jednego badz dwoch wtryskiwaczy i wtedy niech ktos kreci, jak nie bedzie bardzo zapowietrzony to za chwilke odpali, potem skrecasz,. pozdro
  8. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka, jakie pochwal sie???? pozdrawiam miłego dnia życzę,.
  9. kolego na golfie masz liste otwartą dzieki
  10. mam w planach podjechac do Rogala na hamownie i sprawdzic jaka moc mam teraz, przejechalem juz ponad 50 tys km na tym setupie, miałem małe niedomagania z powodu przepływki ale pozazz tym wszystko jest ok,., ciekawe ?????[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 22:53_________________________________________________ostatnio zapchał mi sie katalizator, teraz wywaliłem i jest pusty, zauważam że autko dużo lepiej sie zbiera 'z dołu' no i w moim odczuciu wogóle jest mocniejsze, jak sądzicie czy przybyło mocy bez kata????
  11. ładny wykresik, no i najważniejsze że trzyma serię, gratki takie pytanko czy kat jeszcze jest????
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemanko
  13. witam, kumpel chciałby sie zapisać, czy sa jeszcze wolne terminy???
  14. spokojnie sam zrobisz, dobry kluczyk 10 płasko-oczkowy szesciokątny, nowe podkładeczki, i rureczki do przelewów, stare zciagasz po kolei nowe docinasz na wymiar, potem musisz przygotowac sie na mozliwośc zapowietrzenia układu, także przed zbraniem sie do pracy zatankuj do pełna bo potem łatwiej odpowietrzyc,. pozdro
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zdjecia z Goodwood car show 2009
  16. a jaki masz olej, u mnie zapalało sie na magnatecu??? teraz mam inny olej i od dłuzszego czasu nic sie nie dzieje, kiedys tez na autostradzie zapalało mi sie min i pomimo tego że olej był co jakieś 100 km, wystarczyło otworzyc maske i wyjac i włożyc miarkę,. pozdro
  17. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cudo ciesze sie ze sie podoba a tu cos dla Tomka [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:55_________________________________________________jak ktos może wrzuccie tą fote w wiekszym rozmiarze
  18. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    sorry nie zdążyłem, zdzwonimy sie
  19. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kilka fajnych foteczek
  20. no to teraz autko powinno smigac, a ten czujniczek założyłes nowy czy uzywany??? ile taka imprezka???
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam/sprzedam_nowa_gre_guitar_hero_metallica_ps2_fabrycznie_nowa-t131745.0.html;new#new
  22. witaj, poczytaj mój post w technicznym jakie miałem przypadłosci i przyczyny,. wtłukłem kata i nic nie wspawałem bo jest mi szkoda takiej pieknej kwasowej rurki rozcinac, a potem bedzie sie urywało i bedzie problem,. proszek ze środka sprzedałem za 250 zeta,. u mnie głosniej jest na zewnatrz, bardziej świszcze turbina, ale to jest miły dzwiek,. i juz ja wyrażnie słychac od 1.4 tys obr, autko super lepiej ciagnie, a zrobiłem juz po wycieciu trase to przy mocnej jezdzie pali jak zawsze, tylko troche czasem bączka puszcza, ale tylko baczka nie zeby kopcił cały czas,. dodam że auto po programie,.
  23. a wiesz jak sprawdzic podcisnienie w układzie zaworka N75??? jak zgasisz silnik zciągnij wężyk ten najcieńszy od zaworka, powinien wtedy ostro syknąć wciagajac powietrze, jezeli tego niema jest jakas nieszczelność,. a jak sie zapiekła sztanga to tylko czyszczenie pomoże, ok 10 godzin to zajmuje, ale musisz miec dobre klucze cement i nowe uszczelki,. sztanga jak jest silnik zgaszony powinna byc na dole patrząc na silnik, jak sie uruchomi to po chwili powinna byc na gorze,. a tak nawiasem, poczytaj mój ostatni temat w technicznym i może poprostu wywal kata, lub chociaż sprawdz czy nie jest zapchany odkrecajac tłumik zaraz za flanszą od turbo,. pozdro i powoedzenia,
  24. ?????? jak??
  25. mam zamiar jechać do Witka i sprawdzić, a no i ten odgłos w srodku cisza a z zewnatrz jakbym miał turbo od Tira,. jedyne co zauważyłem to małe bączki przy butowaniu,. pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.