Treść opublikowana przez kudalty66
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
a może chłopca:D??Kto chce mi przetłumaczyć jedną strone na ang:D? siemka ja ci moge przetłumaczyc, pisz PW jak bedziesz chciał, pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
dokładnie o cos takiego mi chodzi, gdzie dokładnie jest ten sklep???? jadąc od borek czy od centrum???[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 20:43_________________________________________________ też tam byłem kilka razy obok P.S. na porodówce i widziełem że jezdzić to za bardzo nie było jak w tym scisku, ''gdyby nie kobiety nie byłoby gdzie palca włożyć'' pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich, mam takie małe pytanko gdzie w Radomiu jest ciekawy sklep z elektronika motoryzacyjną, poza wałową oczywiscie, szukam czujnikow parkowania dla znajomego, dzieki za info pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiedziałem że Ty taki małolat jestes
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
mój nowy winter setup, + oponki 205/55/16 bridgestone blizzak [br]
-
B5 99. 2,5 TDI Quatro-Srebrne
Ładnne autko normalnie blizniak mojego, tyle ze ja mam ośke, bezawaryjnej jazdy życze, zapraszam do mnie poczytasz sobie, pozdawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu również życze sto lat, no i owocnego latania Trójeczką
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:49_________________________________________________ja tu tylko na chwilke, do roboty trzeba jeszcze isc,. jak wyglada skład na jutro, kto bedzie na spocie, może i mi wreszcie uda sie dotrzeć,. pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka widze że nie było mnie chwilke a tu takie awantury, nieżle MCM dzieki za fele juz umalowane, pozdro[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:31_________________________________________________ ok bedziemy w kontakcie :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
znajomy sprzedaje, polecam !!! http://moto.allegro.pl/item833502746_bmw_e30_325i_m_technic_ii_bialy_kruk.html
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka moze ktos ma pojecie, co oznacza błąd 00575, przekroczony cisnienie doładowania??? nie mam zadnych no Laufów wiec sie zastanawiam????
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka szukam stalówek 15'' do Audi A4 dla znajomego, najlepiej z zimowkami, potrzebuje iz te co miał stracił na kraweznikach łącznie z wahaczami
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko czekam z niecierpliwością
-
SPOTY RADOMSKIE
Zrób dokładne zdjęcia, żeby później pokazać co było..[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 07:46_________________________________________________Znacie jakiegoś dobrego lakiernika, który mi przyjmie busa do pomalowania? jak wysokii ten bus, jaki model????
-
[ALL] Bridgestone Blizzak LM25 czy DM-V1
ja mam drugi sezon LM25, 205/55/16 rzezcywiscie są głośne ale za to na duzym sniegu i błocie nigdy nie mailem problemów a i lepsza trakcja jest tearz w porównaniu z letnimi,. pozdro
-
[B5 AKN] Sprawdzenia EGR
witam jestem nowincjuszem jezeli chodzi o VAG, zauwazylem ze u mnie w aucie nie działa EGr od jakiegos czasu, dlugo sie nagrzewa itd, mam vaga jak moge to sprawdzic co sie z tym dzieje, błedow zadnych nie pokazuje,. dzieki za odpowiedz
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
mam nadzieje ze nie :> po prostu pedal do podlogi na A2 i licznik pokazal 240 a navi 234 (jechalem sam; male obciazenie) na tym samym odcinku zaladowany 5 osob i pokazny bagarz pokazal 225km/h (navi220km/h) tez mnie to zdziwilo bo w papierach ma 212km/h max raz robilem taki test i juz raczej nie bede cos mi mechnik mowil ze normalnie to ma jakis ograniacznik a u mnie moze byc zdjety pozdro ps: avant , manual 6 , fwd n w Polsce koło Konina, sam na pokładzie, ale auto załadowane róznymi cieżkimi rzeczami, był moment ze miałem rowne 240 na liczniku,. fajne jest chwilowe spalanie na FISie pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
szkoda mnie nie mogło być, robote miałem, moze nast tygodniu bede wolniejszy pozdro co do zdjecia licznika to tak sam robiłem, zdjecie na autostradzie koło Konina, był moment że mialem 240 licznikowe ale to przez chwile, co najfajniejsze to chwilowe spalanie
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka, taka mała ciekawostka, kto powiedział że diesel musi byc wolny :oklaski:
-
SPOTY RADOMSKIE
witam chwilke mnie nie było a tu jakas awantura sie z Johnnym wytworzyła, teraz nie moge wszystkiego doczytac bo posty pousuwane, o co chodziło, kto to jest ten Johnny???? pozdo dla RFS
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
jak jest dobry olej i czesto zmieniany to i ta starego typu sie nie zapycha, ja u siebie dwa lata temu zmieniałem jak narazie spokój, a juz 60 KKm nalatałem,. pozdro