Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B6 AWX] Spalona przetwornica
witam wszystkich, u mojego kumpla spaliła sie przetwornica od ori xenonów, mam pytanko moze ktos ma namiery gdzie za rozsadne pieniadze dostac nową, badz czy moze ktos zamiast ori montował zestaw ''made in china", palnik i przetwornica???? dzieki za podpowiedzi
-
SPOTY RADOMSKIE
a tu mój nowy winter setup, + oponki 205/55/16, Bridgestone Blizzak [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 18:34_________________________________________________ nie koniecznie moze ma juz przedmuchy i z odmy mu leci w dolot i dalej , turbo jakmowi papato IC jest zaklejony olejem z tego co wiem to koles nie za bardzo szanuje to auto, ma juz ponad rok i odkąd kupił nawet oleju nie wymienił, tylko cały czas tak jezdzi, a filtr powietrza to jak worek odkurzacza
-
SPOTY RADOMSKIE
mam pytanko, jak wkleic zdjecie zeby było widoczne na forum??? a i drugie dla tych co maja 130tki PD, kumpel do mnie podjechał swoim A4 i mówi ze mu cos sie poci koło EGRa, zciagam węża a tam kupa oleju, w całym dolocie, czy wy tez tak macie, czy turbo mówi mu dowidzenia???
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka wszystkim, widze ze troche sie działo bo stronek przybyło
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
a po co chcesz miske zciagać, ???? Odma sie zapycha z powodu troche złej konstrukcji i złej jakosci oleju, im lepszy olej tym wieksze szanse ze sie nie zapcha, w nowszych 2.5 tdi odma została poprawiona i niema juz siteczka które może sie zapychac
-
[B5 AHU] Ciężko odpala po wymianie filtra
A może zaworek zwrotny dostał jakis smiecik i nie trzyma??? wyczyść jeszcze raz wszelkie powierzchnie styku wezyków i filtra,.
-
[B6 AKE] Czy wtryskiwacz może cykać
trzeba rozbierac, dopiero pod deklami sa sruby mocujace wtryskiwacz, nowa uszczelka pod dekiel jest konieczna
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
mnie też mój szarpnał i to dużo, ale po remoncie pojechałem do Rogala na mineralną, zrobiłem program i teraz na zwykłe 1.9 bym sie nie zazmienił, chyba że ARL +soft pozdrawiam i dobrych mechaników ci życze,.
-
[B5 AFB] Nierówne obroty biegu jałowego
ya ya ya :decayed: też tak mom - 2-3 minuty i się uspokaja :kox: dokładnie ja tez tak mam , moze nie dwie minuty ale przez chwile napewno
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
jak to nie trzeba odpowietrzać, a probowałes kiedyś odpalic V6 tke, chocby po wymianie przelewów???? lub filtra paliwa???[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 00:40_________________________________________________ silniki wbrew pozorom nie sa takie złe, są tylko i wyłacznie bardziej wrażliwe na slabe paliwo filtry i oleje, jak bedziesz dbal to bedziesz miał!!! P.S. a dlaczego nie 5% jest dobra, lub np nie 3%???? skad takie dane??? pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:25_________________________________________________polecam jeszcze jeden filmik z stolicy
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
jak duzo tego oleju ci ubywa, na jakim oleju jezdzisz??? popatrz na moje wątki zobaczysz jakie mozna miec przejscia z tym silnikiem, skoro odma wymieniona nie powinno juz tak puszczać, pytanie na jaka odmę wymieniłeś czy była ori z serwisu, a moze znów sie zapchała???
-
SPOTY RADOMSKIE
fajna reklama :gwizdanie: http://www.joemonster.org/filmy/16618/Audi_Quattro_vs._pies [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:45_________________________________________________a tu dalej, piesek sie zdenerwował http://www.joemonster.org/filmy/16618/Audi_Quattro_vs._pies
-
SPOTY RADOMSKIE
czy ktos wie, i zna historie, tego dzwona, bo to naprawde mocno wyglada?????
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich, pochwale sie, byłem wczoraj z zona złapac troche kultury w Radomskim teatrze, ogladalismy 'MAYDAY', super sztuka, usmiałem sie do łez, goraco wszystkim polecam
-
SPOTY RADOMSKIE
troche klasyki
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.sadistic.pl/szalony-kierowca-vt23948.htm mam angielskiego, ale nie moge znależć
-
[B6 BKE] Dziwna przypadłość z poziomem oleju!!!
ja miałem tak samo, i wyszło że był walniety czujnik otwarcia maski, wystarczyło po zapaleniu sie kontrolki na żółtto otworzyc i zamknać maske i problem znikał, pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
witam, jak mi sie uda to tez dzis wreszcie podjade, pozdrawiam RFS
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam RFS, miłego wieczorka życzę,.
-
[B5 AKN] brak mocy i dymienie na biało
ja też ostatnio miałem problem z orelenem, najlepszą opcja jest zciągnąć to paliwo ze zbiornika i wlać innego a potem szukać przyczyny,. ja jak wlałem tego słabego z orlena to auto nawet na bigu jałowym nie chciało 3.5 tys obr przekroczyc pozdro
-
[B5 AKN] Ciężko pali na rozgrzanym silniku
dokladnie tak jak mowia poprzednicy, trzeba podjechac do jakiegos dobrego magika, znaczy chiptunera zeby podkreciłdawke rozruchową na ciepłym silniku, ja tez tak mialem, Rogal na mineralnej w Wawie zrobił co potrzeba, od prawie dwoch lat wszystko jest ok, jedyne co sie zmienilo to to ze na cieplo bąka przy rozruchu puszcza,. pozdrawiam
-
[B6 AKE] Kiedy wymieniać wałki rozrządu
ja miałem mniejszy przebieg i jak sie posypaly walki, to po rozebraniu tylko 19 dzwigienek było na swoim miejscu, jedna nawet w misce sie znalazła,.
-
[B5 AJM] Min poziom oleju na fis - na bagnecie ok???
u mnie czasami tez tak sie zapalalo, byl to jakis błąd, wystarczylo otworzyc i zamknąc maske co i znow odpalic i bylo ok,.
-
[B5 AKN] Słabo ciągnie powyżej 3 tys obr
nie wierze we wróżki :gwizdanie: a tak na poważnie dziś jezdzi troche lepiej i ciagnie normalnie , tylko słabiej niz zwykle. jak tylko bede miał mozliwośc logów zrobic to je zrobie,. pozdro