Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN] Głośniejsza praca jednej z głowic
witam mam pytanko moze ktos spotkal sie z takim zjawiskiem, w moim V6 po wymianie oleju prawa głowica, to ta z wtryskiem sterujacym(siedzac w srodku) zaczeła troche głosniej pracowac, niewiem czy to wina oleju,??? autko chodzi ok, tylko zastanawia mnie to cykanie tej glowicy na wolnych obrotach, przy otwartej masce jedna ladnie mruczy a druga delikatnie 'cyka', jezeli chodzi o wałki to juz temat przerabiany jakies 50 tys km temy robiona byla cala góra lacznie z hydraulika i nowymi ori walkami,. Moje podejrzenia że jeden z wtryskiwaczy glosniej pracuje badz uszczelka pod nim puszcza???? dzieki za wypowiedzi, pozdrawiam
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
super fura, pozazdroscic!!!, az milo sie czyta i oglada fotki
-
SPOTY RADOMSKIE
witam, przejezdzałem dziś koło Billi ok godz 19.20, widziałem mnóstwo BMW, niestety nie mogłem wstapic, ale waszych Aczworeczek tez nie widziałem, byliście?? pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
pewnie to ja, wiesz Witek z mineralnej strasznie wkurzył moje koniki, tak sie wyrywaja, pozdrawiam Z antena od CB na dachu jeździsz? Leciałem za Toba ok godz. 10 ej od Lukoil do swiateł ...niebawem dłubne u Witka swoja to sznse się wyrównaja teraz pamietam, tak to ja, polecam Witka, ja juz jezdze na takim setupie ponad rok i nadal daje rade
-
SPOTY RADOMSKIE
pewnie to ja, wiesz Witek z mineralnej strasznie wkurzył moje koniki, tak sie wyrywaja, pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak tylko będe miał wolny piatek podjade, bądz do zobaczenia na drodze. pozdrawiam, miłego dnia
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich, dostalem zaproszenie na spocik or uzytkownika Tomaszu, jak znajde chwilke podjade, pozdrawiam
-
[ALL B6] Wycięcie katalizatora
bo powoduje zawirowania w wydechu, niw wspomnę o dziwnym dżwieku z pod spodu Analizator AVL Di Gas 465 może dokonac pomiarów steżenia: tlenku wegla, dwutlenku wegla , węglowodorów oraz zadymienie!!! pozdrawiam
-
[ALL B6] Wycięcie katalizatora
mi kiedys w golfie 1.9 kat sie wysypal to wiem ze wiecej palil, pusty kat w srodku powoduje zawirowania o oddaje dziwny dzwiek z pod spodu, polecalbym strumiennice obudowaną, co z zewnatrz wyglada jak katalizator a nie ma zawiriowan w srodku, z tego co wiem koszt ok 150 zeta, tylko pytanko czy na przegladzie nie beda spalin badac?? :gwizdanie: pozdrawiam
-
[B6 AMB] Regeneracja turbiny - jaki warsztat wybrać ?
ja polecam turbo-tec.pl , sam tam robilem, szybka obsluga i gwarancja na 2 lata
-
[B5 AFN] Nowa turbina padła po 25 tyś
ja robilem turbinke w turbo-tec, to jest kolo katoic, wszystko znajdziesz na ich stronce, przelatalem juz na turbince ponad 50k km, a gwarancje daja na dwa lata, pozdrawiam, szybkiej naprawy zycze
-
[ALL] Co sądzicie o dolewaniu niewielkich ilości MIXOLU do paliwa ?
widze ze autor postu ma 131 kucy, to wydaje mi sie ze przy pompowtruskach napewno ten mixol nie pomoże, wydaje mi sie ze w tym przypadku dolewanie oleju niema sensu, a szczegolnie mixolu, jezeli juz ktos sie uprze cos dolac to powienien kupic olej syntetyczny ktory stosuje sie do wisilonych dwusuwów husqvarny bądz Sthilla, ja osobiscie nic nie dolewam, tankuje najczesciej na shellu no i staram sie mieszac paliwo żeby nie miec w baku tylko tego samego z jednego zródła. pozdrawiam
-
BMW 527eta E28 mojego staruszka;)
super fura,
-
[B5 AFB] Padła pompa paliwa VP44
jaki przebieg autka jest u ciebie???? czy jest jakies rozgraniczenie przy jakim te pompki padaja???? jakie byly objawy???
-
[B5 1Z] Regeneracja turbiny
]cena zalezy od turbiny, napisz do nich maila, szybko odpisuja, napisz info o autku jakim masz a najlepiej jaki rodzaj turbiny i wtedy otrzymasz wyszystkie informcje. Ja płacilem powyżej tysiaka gdyz to bylo gt20, w momencie odboiu miałem wszystkie potrzebne uszczelki i srubeczki nowe gratis pozdrawiam
-
[B5 1Z] Regeneracja turbiny
tylko i wylcznie firma : http://turbo-tec.eu/pl sam tam robiłem, profesjonalna obsluga, wysylasz stara dostajesz nowa kurierem i gwarancje na 24 miesiace, a i cena przystepna, pozdrawiam
-
[B6 AKE] Najprawdopodobniej padł wtrysk sterujący po 5 miesiącach od wymiany
wydaje mi sie za na taką czesc to conajmniej rok gwarancjii powinno byc, szkoda ze nie zapytałeś sie jak wyglada gwarancja przed zakupem w tymże ASO, poprostu jedż do nich z reklamacja wtedy zobaczysz co ci powiedzą, jednak wydaje mi sie że musisz byc pewny ze to ta czesc sie zepsuła bo jak nie to podlicza Cie za diagnoze,. pozdrawiam
-
[B6 AKE] Czy warto wymieniać wałki rozrządu, czy one mogą być powodem klepania
nie, nic takiego nie zauwazyłem, a nawet na poczatku tak jakby glowice glosniej pracowaly, teraz jakby sie wszystko ułożyło i jest ciszej pozdro
-
[B6 AKE] Czy warto wymieniać wałki rozrządu, czy one mogą być powodem klepania
znaczy ze po tych wszystkich remontach autko jezdzi dobrze i bezawaryjnie, po wymianie waleczkow i turbinki pojechalem do Rogala na program, wyszlo ze seria bardzo zdrowa bo 155 kucy a po programie w ogole inne auto, od tego czasu przejechalem 50kkm, i wylacznie leje paliwo i zmieniam olej, dlatego twierdze ze jestem zadowolony pozdrawiam
-
[B6 AKE] Czy warto wymieniać wałki rozrządu, czy one mogą być powodem klepania
zużyte wałki wygladaja tak: mi aż 5 krzywek wypadło, jedna była w misce olejowej : http://img247.imageshack.us/my.php?image=22122007247kn5.jpg http://img247.imageshack.us/my.php?image=22122007248ek8.jpg ja kupiłem wszystko ori z serwisu teraz jestem zadowolony, pozdro
-
[B5 AKN] moja dwu i półlitrówka ;)
fajna furka, tylko niutek jakis słaby po programie i w bardzo krótkim przedziale???????? zapraszam do mnie http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_akn_b5_srebrny_avancik-t26070.0.html;msg311388#msg311388 pozdro
-
[B5 AKN] Problem z uruchomieniem silnika - zapala się kontrolka oleju
jak sie kreci dlugo na zapowietrzonym ukladzie to kontrolka sie zapala, ja stawiam na zapowietrzony badz zamarzniety uklad paliwowy pozdrawiam
-
[B5 AKN] olej na silniku
ogolnie duzego problemu nie powinno byc, ale pytanko czy ten olej leci czy z pod czujnika czy z czujnika???, jezeli ze srodka to czujnik do wymiany, a moze to cieknie zupelnie z innego miejsca???? sprawdz dokladnie jak teraz chwilke posmigasz zajrzyj od nowa??? ogolnie sie przyjelo ze 2.5 v6 do najszczelniejszych nie naleza, ja nawet zakladalem nowe uszczelki po dekle zaworowe itd a i tak jakies male ilosci oleju sie tam zauwaza,. pozdrawiam
-
[B5 AKN] Falowanie obrotów na zimno
sprawdzalismy wszystko razem z Witkiem 'Rogalem' przed zrobieniem wirusa, za tydzien wracam do kraju wiec pewnie na pewno podjade zeby zdjagnozowac jeszcze raz, w kazdym razie dzieki za info pozdrawiam
-
[B5 AKN] Falowanie obrotów na zimno
u mnie kąt wtrysku byl juz kilka razy sprawdzany, jest ok pozdrawiam