Treść opublikowana przez kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.autokrata.pl/ogien/6430/land_rover_wjedzie_wszedzie/
-
SPOTY RADOMSKIE
do mnie zawsze przyjezdzali do domu, bylem zadowolony, szybko i czysto
-
SPOTY RADOMSKIE
witoj,co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?: znam osobiscie wlasciciela??? cos potrzebujesz??? szybkę przód do mojej niedługo będę musiał zmienić jak bede w poblizu zapytam o cene, badz zadzwonie a potem porownamy oferty???
-
SPOTY RADOMSKIE
witoj,co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?: drogo mają :gwizdanie: mam tez maly rabacik moge sie zapytac co i za ile??
-
SPOTY RADOMSKIE
witoj,co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?: znam osobiscie wlasciciela??? cos potrzebujesz???
-
SPOTY RADOMSKIE
niestety nie na dlugo, rano do pracy nie narzekaj, ja codziennie wstaję o 6 rano :> ale ja lubie dobrze sie wyspac,. A tak nawiasem kto bedzie w piatek pod billa, ?? postaram sie przyjechac??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wieczór wieczór. Jak w robocie? jak to w pracy, poczatki nie sa latwe, i szczerze niewiem jak dlugo tam zabaluje , zobaczymy
-
SPOTY RADOMSKIE
_________________________________________________21:50 ekypa się zbiera ;P niestety nie na dlugo, rano do pracy
-
SPOTY RADOMSKIE
dobry wieczór
-
[B5 AKN] Głośniejsza praca jednej z głowic
dzieki, bedziemy w kontakcie, dobranoc
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich , niestety tylko na chwilke,. zaraz spac i jutro do pracy, pierwszy dzien jakos zlecial :gwizdanie: moze zna ktos dobrego magika do mojego autka najlepiej z VAGiem>>>??? oto problem: http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/b5_akn_glosniejsza_praca_jednej_z_glowic-t83144.0.html;new#new pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 22:20_________________________________________________ Najkrótsza droga. :th: i dobra, mój ojciec tamtędy lata na zgorzelec cały czas a moze RAdom-CZestochowa-Opole-Wrocław????
-
[B5 AKN] Głośniejsza praca jednej z głowic
dzieki za podpowiedzi, jak juz pisalem walki i hydraulika byla wyminiana jakies okolo 50 tys temu. niestety vaga niemam jak , podpiac. pozdro[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 22:06_________________________________________________ Zerknij tutaj --> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_akn_metaliczne_stukanie_wtryskiwacz_czy_popychacz_filmik-t76327.0.html , u Ciebie jest podobnie? Tak jest u mnie i to na 100% wtryskiwacz, ponieważ jak popuszczę przewód to stukanie ustaje. Bardzo mnie interesuje wskazanie statycznego kąta wtrysku u Ciebie na letnim i na w pełni nagrzanym silniku. Masz możliwość zrobienia 004statycznie i wrzucenia na forum? Byś może mamy ten sam problem. Czy głośniejsza praca występuje dopiero jak silnik złapie temperaturę? Pozdrawiam wydaje mi sie ze odglos mamy taki sam, jutro sprawdze co sie dzieje jak odkrece przewodzik od wtrysku, wydaje mi sie ze stuka zawsze na zimnym tez ale tylko na wolnych obrotach,.
-
SPOTY RADOMSKIE
to trzymamy kciuki za nowe wyzwania :> dzieki, zobaczymy jak bedzie,. pozdrawiam i dobranoc
-
SPOTY RADOMSKIE
na poprawe humoru i niestety musze Was za chwilke pożegnac, iz jutto pierwszy dzien w nowej pracy i poprostu musze troche sie wyspac,. :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Głośniejsza praca jednej z głowic
chyba pierwsze co zrobie to wywale ten olej co mam, zalatwil mi go kumpel ktory pracuje wlasnie w sklepie motoryzacyjnym, jedakże to olej 'z pod lady' wiec pewnosci niemam.
-
SPOTY RADOMSKIE
ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu to to w plastyku? tak to to , z gwintu to jakbym cole pil, trzeba uzywac szklanki, kupilem to pierwszy raz, i wiecj sie nie skusze, trzeba wypic cale bo gaz ucieka
-
SPOTY RADOMSKIE
ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiem wiem, widzę Twój profil.. Oczywiście mam nadzieję, że Ty też wkrótce zajedziesz. :th: PS. Jest ryzyko, że w najbliższy piątek nie przyjadę na spota. zawsze jest szansa że spotkamy sie na drodze
-
SPOTY RADOMSKIE
jezeli to o mnie to mam Avanta przyjade, wkrótce,
-
SPOTY RADOMSKIE
i wpadaj wreszcie na spota :> Dzieki przyjade jak bede mial wolny wieczor w piatek, chwilowo naprawde BUSY jestem, zmieniam prace i takie tam, ale dzeki za zaproszenie no to zdrówko
-
SPOTY RADOMSKIE
niestety ja nie wiem nic odnosnie tego A4, u mnie też blachy zmieniły sie na WRA XXXXXX.Ale to wciaż ja
-
SPOTY RADOMSKIE
witam też mam browar także zdrówka życze wszystkim, niestety w tym tygodniu nie dałem rady przyjechac zeby sie z Wami spotkac, ale napewno wkrótce sie pojawie,
-
[B5 AKN] A4 2,5 V6 AKN - AVANT
witam, fajne autko w powanym motorze , co do zaslepek na spryski ja zamawialem w serwisie VW/Audi, cena 40 zeta za sztuke, sa w podkladzie do malowania, ale ori i to jest ważne,. P.s. te lampki naprawde nie pasuja pozdrawiam
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
juz wczesniej pisalem ze jezdzielm na Shellu V-power badz normalnym bedac za granica, teraz po powrocie w PL tankujac VP u mnie w miescie nie czuje róznicy w stosunku do normalnego, wczoraj lalem Verve z Orlenu i tez zadnych zmian, dodam ze tankowalem na prawie pusty zbiornik, a z drugiej strony kilka tygodni temu mialem mozliwosc zatankowania paliwka bezposrednio z rafinerii Gdanskiej, bez posrednikow tj. nie chrzczone no i w zwiazku ze to byl normalny ON to autko chodzilo jak szalone a i spalanie spadlo, jak wlalem potem v-power to jakbym mial spadochron za soba, taka byla roznica, jak dla mnie Shell jest przereklamowany,. pozdrawiam
-
[B5 AKN] Głośniejsza praca jednej z głowic
to moze wina oleju????, moze jakis rozlewany kupilem i jest do d*py, moze lepiej go wywalic i kupic cos lepszego, wczesniej mialem castrola GTX????? a co do wtryskow czy da sie je sprawdzic VAGiem???? czy dopiero po wyciągnieciu????