Treść opublikowana przez kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
fajne łamańce językowe [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:36_________________________________________________ a co sie stalo z Twoim Audi???? sorki nie jestem nabieząco
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciemne szybki to by mi się teraz przydały :gwizdanie: hi zapraszamy do dyskusjii i oczywiście na piątkowe spoty kudłaty66 gratki wielkie dzieki, teraz moge byc bezrobotnym inżynierem
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich, nie było mnie dwa dni a tu juz 30 stron postów, niezli jesteście, może mi ktoś streści o czym tak pisaliscie :gwizdanie: a tak nawiasem , obroniłem inżyniera transportu dzisiaj :drinks:
-
SPOTY RADOMSKIE
ok do zobaczenia :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
u mnie tez zlało, ale to chyba nie przeszkadza zeby sie zpotkac na spocie????
-
[B5 AKN] Dymi na biało
tak jak napisano wyżej, trzeba sprawdzic VAGiem, moze to byc rowniez przeplywka, jest na forum temat jak ja wyczyscic czytaj zregenerowac, ja swoj przeplywomierz czyscilem znacznie poprawila sie praca silnika, u mnie tez leci para z rury ale tylko gdy rano jest chlodno i jeszcze sie silnik nie do konca zagrzal a co za tym idzie tłumik tez. pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich, pytanko mam, jaki sklad na jutrzejszego spota mamy??? czy bedzie ktos z VAGiem??? Jak wszystko dobrze pojdzie równiez będe. pozdrawiam, milego dnia
-
[B5 AKN] Skąd dokąd kabel ?
spoko
-
[B5 AKN] Skąd dokąd kabel ?
u mnie wyglada to tak : na to wszystko idzie jeszcze plastikowa pokrywka przykrywajaca i usztywniajaca wszystkie ze złączki,.: mam nadzieje ze zdjecie pomoze, pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe zdzrzenie w 'rosyjskim mam talent' :kwasny: http://www.milanos.pl/film.php?cat=2&id=60039
-
[B5 AKN] Skąd dokąd kabel ?
postaram ci jutro fotke wstawic, pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
http://kudlatyrob.mybrute.com zabijacz czasu, pozdrawiam i do jutra
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.autokrata.pl/ogien/6464/gdy_ktos_chce_umyc_ci_szyby/ pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
na poprawe humoru, [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:20_________________________________________________ kup lioton 1000 nie inny żel ok[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:07_________________________________________________mozna go stosowac 3 razy na dobę [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:10_________________________________________________fajny spocik wczoraj był stalismy tak do 2230 albo pozniej , adrian troche zdjec porobil gdzie mozna obejrzec te zdjecia???
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki również no własnie, ,,nowy człowiek" nam się ujawnił, a mnie nie było ;( bede następnym razem
-
SPOTY RADOMSKIE
dokladnie, mi prawie cały czas sie zapala, czasem na 4tym biegu
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki, również
-
SPOTY RADOMSKIE
aaaaaa i jeszcze jedno pytanko, potrzebuje namiary na zaufane miejsce gdzie moge kupic oryginalny olej w dobrej cenie???
-
[B5 AFN] Ile bezpiecznie można wyciągnąć z tego silnika w automacie i jak ?
z AFNa, okolo 135 kucy da sie zrobic po samym programie, jak zmienicie turbo na AWX wersja 130 konna +wtryski 216 i wiekszy intercooler da sie zrobic 160/165 koni bez krzywdy dla silnika, znam ludzi co po takich przerobkach nalatali ponad 50 tys km i wszystko gitara,. pozdrawiam,
-
SPOTY RADOMSKIE
jak stoicie z jutrzejszym spotem, kto bedzie??? ja najprawdopodobniej podjade,,.
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.joemonster.org/filmy/15648/Test_trzezwosci
-
[B6 AKE] Dziwne dzwieki przy niskich obrotach
mi cos stukalo jak mialem slabsze paliwko, wydawalo mi sie ze to wtrysk sterujacy, teraz na innym paliwie jest troszke ciszej ale i tak uwazam ze ten oglos to wtrysk sterujacy,, czy obie glowice wydaja te same dzwieki???
-
[ALL] Regeneracja turbosprężarki (Wrocław i okolice)
http://turbo-tec.eu/pl/ ja robilem tu, wysylka kurierem wszystko sprawnie i szybko, jezdze juz ponad rok, a gwarancja pisemna na dwa lata daja, pozdawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich tak na poprawe humoru: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 14:02_________________________________________________a to juz w ogole , to sie nazywa wykorzystac material do konca http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/
-
SPOTY RADOMSKIE
ok, ja spadam, do uslyszenia jutro, dajcie znac kto bedzie w piatek i czy bedzie ??? pozdro