Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajne łamańce językowe [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:36_________________________________________________ a co sie stalo z Twoim Audi???? sorki nie jestem nabieząco
  2. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ciemne szybki to by mi się teraz przydały :gwizdanie: hi zapraszamy do dyskusjii i oczywiście na piątkowe spoty kudłaty66 gratki wielkie dzieki, teraz moge byc bezrobotnym inżynierem
  3. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam wszystkich, nie było mnie dwa dni a tu juz 30 stron postów, niezli jesteście, może mi ktoś streści o czym tak pisaliscie :gwizdanie: a tak nawiasem , obroniłem inżyniera transportu dzisiaj :drinks:
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok do zobaczenia :gwizdanie:
  5. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u mnie tez zlało, ale to chyba nie przeszkadza zeby sie zpotkac na spocie????
  6. kudalty66 odpowiedział(a) na kubson temat w 2.5TDI
    tak jak napisano wyżej, trzeba sprawdzic VAGiem, moze to byc rowniez przeplywka, jest na forum temat jak ja wyczyscic czytaj zregenerowac, ja swoj przeplywomierz czyscilem znacznie poprawila sie praca silnika, u mnie tez leci para z rury ale tylko gdy rano jest chlodno i jeszcze sie silnik nie do konca zagrzal a co za tym idzie tłumik tez. pozdr
  7. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam wszystkich, pytanko mam, jaki sklad na jutrzejszego spota mamy??? czy bedzie ktos z VAGiem??? Jak wszystko dobrze pojdzie równiez będe. pozdrawiam, milego dnia
  8. spoko
  9. u mnie wyglada to tak : na to wszystko idzie jeszcze plastikowa pokrywka przykrywajaca i usztywniajaca wszystkie ze złączki,.: mam nadzieje ze zdjecie pomoze, pozdrawiam
  10. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawe zdzrzenie w 'rosyjskim mam talent' :kwasny: http://www.milanos.pl/film.php?cat=2&id=60039
  11. postaram ci jutro fotke wstawic, pozdrawiam
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://kudlatyrob.mybrute.com zabijacz czasu, pozdrawiam i do jutra
  13. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.autokrata.pl/ogien/6464/gdy_ktos_chce_umyc_ci_szyby/ pozdrawiam
  14. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na poprawe humoru, [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:20_________________________________________________ kup lioton 1000 nie inny żel ok[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:07_________________________________________________mozna go stosowac 3 razy na dobę [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:10_________________________________________________fajny spocik wczoraj był stalismy tak do 2230 albo pozniej , adrian troche zdjec porobil gdzie mozna obejrzec te zdjecia???
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzieki również no własnie, ,,nowy człowiek" nam się ujawnił, a mnie nie było ;( bede następnym razem
  16. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dokladnie, mi prawie cały czas sie zapala, czasem na 4tym biegu
  17. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzieki, również
  18. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    aaaaaa i jeszcze jedno pytanko, potrzebuje namiary na zaufane miejsce gdzie moge kupic oryginalny olej w dobrej cenie???
  19. z AFNa, okolo 135 kucy da sie zrobic po samym programie, jak zmienicie turbo na AWX wersja 130 konna +wtryski 216 i wiekszy intercooler da sie zrobic 160/165 koni bez krzywdy dla silnika, znam ludzi co po takich przerobkach nalatali ponad 50 tys km i wszystko gitara,. pozdrawiam,
  20. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak stoicie z jutrzejszym spotem, kto bedzie??? ja najprawdopodobniej podjade,,.
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.joemonster.org/filmy/15648/Test_trzezwosci
  22. mi cos stukalo jak mialem slabsze paliwko, wydawalo mi sie ze to wtrysk sterujacy, teraz na innym paliwie jest troszke ciszej ale i tak uwazam ze ten oglos to wtrysk sterujacy,, czy obie glowice wydaja te same dzwieki???
  23. http://turbo-tec.eu/pl/ ja robilem tu, wysylka kurierem wszystko sprawnie i szybko, jezdze juz ponad rok, a gwarancja pisemna na dwa lata daja, pozdawiam
  24. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam wszystkich tak na poprawe humoru: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 14:02_________________________________________________a to juz w ogole , to sie nazywa wykorzystac material do konca http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/
  25. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok, ja spadam, do uslyszenia jutro, dajcie znac kto bedzie w piatek i czy bedzie ??? pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.