Treść opublikowana przez kudalty66
-
Kody climatronika Audi A4 B5
kudłaty nie da rady, tylko VAG Vagiem sprawdzałem i jest spoko, tylko myslalem ze bedzie mozna bez laptopa , pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
widzieliscie takie cuuuuudo???? może ktos kto ma b5 sie skusi http://moto.allegro.pl/item903233787_audi_a4_s4_b5_stylizacja_na_b7_tuning_slonsk.html
-
Kody climatronika Audi A4 B5
witam, mam pytanko czy na klimatroniku w B5 po lifcie mozna sprawdzic temereaturke w dolocie dla silnika????
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu, w sam raz auto dla Ciebie http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300387601971&ssPageName=STRK:MEWAX:IT chociaz sam bym, takie przygarnał
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka, kto jutro bedzie????
-
[B5 AKN] Wyciek oleju
u mnie tez sie lało najbardziej z tyłu, powodem były dekle, wymieniłem uszczelki i cisza, teraz juz plam nie zostawiam, znajomy załatwił mi dobre zamienniki nie z serwisu po 50 zeta za sztuke, do tego podkładki pod wtryski i pod przelewy i nowe rureczki przelewów, narazie jest sucho,. Tylko nie wspomne jak mnie plecy nawlały po 12 godzinach nachylania sie nad jedna potem druga głowicą,. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
bo snieg topnieje
-
SPOTY RADOMSKIE
siemaneczko, haha, teraz to widze Tomaszu co miałes na mysli zapraszam do garażu, trzebabyło od razu mówic że masz hangar :> pozdro, nastapnym razem przyjade polatać [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:32_________________________________________________kurde, jak wreszcie przysiadłem do kompa to tu cisza, szkoda
-
SPOTY RADOMSKIE
zobaczcie jaka klasyka http://cgi.ebay.co.uk/1987-ALPINA-B6-2-7-E30-LHD-ALPINE-WEISS-BMW-B3-C2_W0QQitemZ200435993013QQcmdZViewItemQQptZAutomobiles_UK?hash=item2eaaea89b5
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tez własnie browarka otwieram
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzim, ok mi sie własnie robota na nast tydz. szykuje wiec jest git, nie będe jej odkładał na za tydzien,. spoko, tylko przypomnij sie troche wczesniej
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka z wieczorka
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich znów mam zaległosci w czytaniu no i w spocie, może jednak w tym tyg dam rade, Cos czytałem że jest konkurent dla mnie na sciganko???? Jak bedzie trakcja dlaczego nie,. Pozdrawiam wszystkich
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich, jakos nasze dziecko zajmuje tyle czasu że nawet przy kompie nie ma kiedy usiąśc,. MCM dlaczego sprzedajesz autko??? nie mów że planujesz RWD??? pozdrawiam, mam nadzieje ze w piatek bede na spocie, i że grupa bedzie całkiem liczna
- SPOTY RADOMSKIE
-
Szaraczek 2.5TDI /-30mm/17"
ja na moich zdjeciach mam 18tki ale długo na nich nie pojezdziłem uzywalem tylko jak bylem za granicą, ale jako że wzór mi sie bardzo podobał kupiłem okazyjnie na E-bayu takie same 17tki 225/45 i jakoś łaczę wyglad z komfortem i zawieszeniem 1BE, no i dziurami, jak narazie opon nie rozwaliłem a nie jedna dziure juz spotkałem,. pozdro
-
Szaraczek 2.5TDI /-30mm/17"
z checią zobacze jak bedzie na tych springach stała, a jakie fele do niskiego zawiasu????
-
Szaraczek 2.5TDI /-30mm/17"
witam, calkiem ładny polifcik, zastanawia mnie sprawa z tymi sprezynami czy do 2.5 podejda te od 4'ro cylindrowego???? żeby nie było za nisko, bo wiem z autopsjii jak byłem na rolkach na badaniu hamulców to przód ma nacisk 1100 kg a tył w avancie 700 wiec zeby nie było za nisko, ja mam ori 1be i na kołach 16'' 205/55 nie jest za wysoko, juz przez te sniegi dwa razy osłone urwałem,. pozdro
-
[B5 AKN] A4 Avant by Sysiek ;) Kilka nowych fotek i filmikow ;)
fajna furka, teraz po zciemnianiu szyb to blizniak mojej tylko te fele jakoś nie pasuja, ale o gustach sie nie dyskutuje, pozdro
-
[B5 AFB] Nowe turbo -gdzie szukac
ciekawy wątek, ja robiłem swoją turbinke w Turbo-tec, byłem wtedy za granicą, sprawy załatwiałem mailowo i pocztowo i byłem zadowolony z czasu i fachowosci podejscia do klienta, no i wtedy cena jaka zaprponowali była naprawde konkurencyjna, od 1.5 roku smigam na tym turbo, autko mam po programie i wszystko jest ok, pozdrawiam
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:15_________________________________________________MCM bedziesz dzis na spocie???, moze wezme VAGa to bysmy logi u mnie zrobili?????
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka, ja tylko na chwike do roboty, miłego dnia wszystkim życzę,. wczoraj łatałem osłonę pod silnikiem, troche niemiła sytuacja taki kawał lodu spod tira zgarnąłem, troche bałaganu narobiło,. p.s. potrzebuje do B5 sedan, oska tylna belke zawieszenia, jakby ktos miał to chetne przygarnę,. pozdro
- SPOTY RADOMSKIE