Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. kudłaty nie da rady, tylko VAG Vagiem sprawdzałem i jest spoko, tylko myslalem ze bedzie mozna bez laptopa , pozdrawiam
  2. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widzieliscie takie cuuuuudo???? może ktos kto ma b5 sie skusi http://moto.allegro.pl/item903233787_audi_a4_s4_b5_stylizacja_na_b7_tuning_slonsk.html
  3. witam, mam pytanko czy na klimatroniku w B5 po lifcie mozna sprawdzic temereaturke w dolocie dla silnika????
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu, w sam raz auto dla Ciebie http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300387601971&ssPageName=STRK:MEWAX:IT chociaz sam bym, takie przygarnał
  5. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka, kto jutro bedzie????
  6. kudalty66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    u mnie tez sie lało najbardziej z tyłu, powodem były dekle, wymieniłem uszczelki i cisza, teraz juz plam nie zostawiam, znajomy załatwił mi dobre zamienniki nie z serwisu po 50 zeta za sztuke, do tego podkładki pod wtryski i pod przelewy i nowe rureczki przelewów, narazie jest sucho,. Tylko nie wspomne jak mnie plecy nawlały po 12 godzinach nachylania sie nad jedna potem druga głowicą,. pozdro
  7. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo snieg topnieje
  8. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemaneczko, haha, teraz to widze Tomaszu co miałes na mysli zapraszam do garażu, trzebabyło od razu mówic że masz hangar :> pozdro, nastapnym razem przyjade polatać [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:32_________________________________________________kurde, jak wreszcie przysiadłem do kompa to tu cisza, szkoda
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zobaczcie jaka klasyka http://cgi.ebay.co.uk/1987-ALPINA-B6-2-7-E30-LHD-ALPINE-WEISS-BMW-B3-C2_W0QQitemZ200435993013QQcmdZViewItemQQptZAutomobiles_UK?hash=item2eaaea89b5
  10. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja tez własnie browarka otwieram
  11. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Odzim, ok mi sie własnie robota na nast tydz. szykuje wiec jest git, nie będe jej odkładał na za tydzien,. spoko, tylko przypomnij sie troche wczesniej
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka z wieczorka
  13. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wieczór
  14. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam wszystkich znów mam zaległosci w czytaniu no i w spocie, może jednak w tym tyg dam rade, Cos czytałem że jest konkurent dla mnie na sciganko???? Jak bedzie trakcja dlaczego nie,. Pozdrawiam wszystkich
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam wszystkich, jakos nasze dziecko zajmuje tyle czasu że nawet przy kompie nie ma kiedy usiąśc,. MCM dlaczego sprzedajesz autko??? nie mów że planujesz RWD??? pozdrawiam, mam nadzieje ze w piatek bede na spocie, i że grupa bedzie całkiem liczna
  16. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka
  17. ja na moich zdjeciach mam 18tki ale długo na nich nie pojezdziłem uzywalem tylko jak bylem za granicą, ale jako że wzór mi sie bardzo podobał kupiłem okazyjnie na E-bayu takie same 17tki 225/45 i jakoś łaczę wyglad z komfortem i zawieszeniem 1BE, no i dziurami, jak narazie opon nie rozwaliłem a nie jedna dziure juz spotkałem,. pozdro
  18. z checią zobacze jak bedzie na tych springach stała, a jakie fele do niskiego zawiasu????
  19. witam, calkiem ładny polifcik, zastanawia mnie sprawa z tymi sprezynami czy do 2.5 podejda te od 4'ro cylindrowego???? żeby nie było za nisko, bo wiem z autopsjii jak byłem na rolkach na badaniu hamulców to przód ma nacisk 1100 kg a tył w avancie 700 wiec zeby nie było za nisko, ja mam ori 1be i na kołach 16'' 205/55 nie jest za wysoko, juz przez te sniegi dwa razy osłone urwałem,. pozdro
  20. fajna furka, teraz po zciemnianiu szyb to blizniak mojej tylko te fele jakoś nie pasuja, ale o gustach sie nie dyskutuje, pozdro
  21. ciekawy wątek, ja robiłem swoją turbinke w Turbo-tec, byłem wtedy za granicą, sprawy załatwiałem mailowo i pocztowo i byłem zadowolony z czasu i fachowosci podejscia do klienta, no i wtedy cena jaka zaprponowali była naprawde konkurencyjna, od 1.5 roku smigam na tym turbo, autko mam po programie i wszystko jest ok, pozdrawiam
  22. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka
  23. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:15_________________________________________________MCM bedziesz dzis na spocie???, moze wezme VAGa to bysmy logi u mnie zrobili?????
  24. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka, ja tylko na chwike do roboty, miłego dnia wszystkim życzę,. wczoraj łatałem osłonę pod silnikiem, troche niemiła sytuacja taki kawał lodu spod tira zgarnąłem, troche bałaganu narobiło,. p.s. potrzebuje do B5 sedan, oska tylna belke zawieszenia, jakby ktos miał to chetne przygarnę,. pozdro
  25. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.