Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. witaj, a co spowodowało te dziurki, korozja???? czy mechaniczne uszkodzenie,.
  2. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Uuu, widzę, że się wczoraj działo.. A gdzie ty wtedy byłeś????
  3. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trzeba było tyle nie pić no chyba że tort Wam zaszkodził :gwizdanie: tort był bardzo smaczny
  4. trzeba tez Vagiem sprawdzic wskazania czujnika temp cieczy, sprawdz jak odpali po odłaczeniu tego czujnika, wtedy ECU dostanie informacje że jest -30 na dworze i da duża dawkę rozruchową,. p.s. mój nie chciał palic na ciepło, Rogal zmienił dawke rozruchową w ECU i teraz pali na dodtyk od dwóch lat,. pozdro
  5. kolego nie chce kłamac, ale chyba 5mm, muszą ciasno wchodzic, nie kupuj najtańszych bo jak dostana ciepła to sie robia twarde i beda pękały,. ja zmieniałem i zakładałem bez dodatkowych zacików i wszytko jest ok, ważne zeby tez wymienic podkładeczki miedziane co mocuja przelewy do wtrysków, jezeli było coś ruszone,. pozdro
  6. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka, no widzę że pobalowaliscie, domyslam sie że dalej to sie dopiero działo,.
  7. Ladne auto, prawie blizniak mojej, :gwizdanie: ta skórka równiez mi sie nie podoba, widziałęm lepiej zrobione, no i ta antena nie pasuje do takiego auta,. bezawarynej jazdy zycze,.
  8. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    halo
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    w 1.9 odma to rura która idzie od komory korbowej do góry dekla od głowicy a potem do rury wchodzacej do turbawki, po drodze na tych rurkach jest filtr odmy tzw separator mgły olejowej,. pozdro
  10. przeciez w tym silniku przebieg mozna sprawdzic VAGiem,. a co do castrola to sam byłem z niego niezadowolony,., Jeżeli autko wczesniej smigało na Longlife i na dodatek ktos nie wymieniał na czas to moze byc przyczyna, sam tak miałem, tyle ze inny silnik,. pozdro
  11. kudalty66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a jaki masz silnik bo w profilu masz 1.9???
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kolego ADAMSDH zakładałes dekle na silikon??? a dlaczego nie pokusiłes sie o nowe uszczelki, przecież wiadomo że te uszczelki sa jednorazowe??? Ja ostatnio robiłem w passacie 1.8T , ktos na silikon założył miske olejową, silikon odpadł od bloku i wpadł do oleju a nastepnie zapchał smok oleju, takze ja nikomu nie polecam silikonu tylko nowe uszczelki, do swojego AKNa uszczelki pod dekle kupiłem za ok 70 zeta za sztuke, do tego podkładki pod wtryski, i pod przelewy, no i nowe rureczki do przelewów, poskładałem i nawet kropli wyckeu nie zauważułem,. Odmę, wymieniałem dwa lata temu, leje dobry olej i dość czesto go wymieniam i problemu niema,. pozdrawiam
  13. kudalty66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no ale łatwo jest spawdzic zapchana odmę, wystarczy po dłuzszej jezdzie otworzyc maske i odkrecic korek wlewu oleju, jak tam bedzie zauwazalne ujscie cisnienia to na 100 % zapchana odma,.
  14. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka znów mnie nie było kilka dni a tu tyle stron napisane!!!! pozdro
  15. dzis zagladałem zciagnałem osłony i z lewej ten pasek widać, kumpel odpalał i gasił a ja słuchałem i patrzyłem i prawie na pewno to jest to, pasek sam w sobie nie jest za mocno nasiągniety a jak sie odpala to trzepie sie na boki i równoczesnie z tym trzepaniem wystepuje ten dzwięk. pytanie czy ten napinacz może sie rozwalic do konca i spowodowac spadniecie paska???? może ma ktos zdjecie tego usrojstwa???? dzieki za info i odpowiedzi
  16. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka, marny był dziś ten nasz spocik no ale 3 były także spoko,.
  17. manual kolego, wiem czytałem troche o poduszkach ale i tak ten dzwiek ma na to nie pasuje, no chyba ze dobiego ze środka poduszki????[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:09_________________________________________________ o o to mi chodziło jakaś konkretna mysl, sprawdze napewno juz jutro, mówisz że trzeba rozwalac cały przód???? ale do sprawdzenia naciagu tego paska wystarczy tam rekę włożyć???? no a z innej beczki co z tymi przewodami do poduszek po co to tam jest?????
  18. Witam wszstkich otóż od jakiegos czasu podczas odpalania i gaszenia silnika wystepuje u mnie takie dziwne ''chrząkniecie'', nie jest to metaliczny odgłos tylko taki troche głuchy, dodam że na zimno słychac to mniej na ciepło bardziej ale nie za kazdym razem, tak samo z gaszeniam to sam ale troche mniej znaczy az silnik sie zatrzyma,. Na pewno nie jest to klapa gasząca itd, dodam ze silnik jak odpali pracuje równiutko i cicho tak jak powienien,. Myslałem nawet juz obsłuchiwałem silnik z kazdej strony a kumpel odpalał, i pytanie czy to możliwe zeby to była poduszka pod silnikiem od strony kierowcy??? a tak nawiasem po co w poduszkach sa czujniki z przewodami podłaczonymi do całej wiazki elektrycznej???? dzzieki za info pozdo
  19. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  20. uważam że te wężyki to trzeba kupic porządnej firmy, ja wczesniej kupiłem tandetne i po kilku misiącach zrobiły sie twarde i popekały, także niema co oszczędzac, teraz mam firmy GATES i sa git ciasno wchodzą i nie starzeja sie pozdro
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co konkretnie, może ten SHMITT w Zakrzewie????
  22. ładny avant, polecałbym do białego te fele na jakis grafit machnąć lub czarno ogólnie spoko auto no i niesmiertelny AFN pozdrawiam
  23. kudalty66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    odma kolego jest na srodku silnika pomiedzy pompa paliwa a turbiną, od niej idzie wąż wychodzacy do weza przed wlotem do turbo,. poszukaj na forum, jest fotostory wymiany pozdro
  24. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka dokładnie im dłużej tym mokrzej [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:43_________________________________________________ Tomaszu wal do mnie na tel,. [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:45_________________________________________________ też mam takze dzwoń
  25. kudalty66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zgadzam sie w 100 % z przedmówcą, uzytkownicy zwykłych starszych silników przyzwyczaili sie że tylko sie leje i nic nie robi, niestety takie silniki juz sie skonczyły, a z tego co mówią o padajacych napinaczach rozrzadu w 3.0 tdi i padajacych napedach pomp olejowych w 2.0 16v tdi ( ciekawe jak te nowe motory bede sie sparawowały po 300 tys km, szczególnie że kazdy serwis nagina na Longlife) w porównaniu nasze 2.5 v6 to naprade dobre motory o niecodziennej kulturze pracy,. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.