Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B6 AKE] Cieknące przelewy
ale czy jest sens???? skoro nowe kosztuja grosze??
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka stało sie jak zawsze, nie było mnie troche a tu tyle stron do nadrobienia :wallbash: mam nadzieje że w tym tyg uda mi sie na spota dotrzeć pozdrawiam, i smacznego browarka życzę,.
-
SPOTY RADOMSKIE
zależy kto jak rozumie piecowanie ja po "piecowaniu" miałem 9.5 na kompie siemka, a mi chwilowe to nawet 40L/100 :gwizdanie: pije browarka, jak ktos sie dołączy życze 'na zdrowie'. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka, troche dawno mnie nie było, niestety mam zapierdol w robocie i nie mam jak kompa odwiedzać,. w kazdym razie pozdro dla wszystkich MCM trzymasz dla mnie jeszcze tego bananka???
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
wuju przecież mówiłem że bedzie za***iście jakby nie patrzeć jeżdząca reklama,. p.s. tylko bedziesz musiał codziennie myć[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 08:55_________________________________________________a i jeszcze jedno pytanko jak ta czerń wyglada teraz na swietle dziennym, widze że nawet chmurki sie odbijają?????
-
SPOTY RADOMSKIE
siema nie bylo mnie niecałe 24 godziny a tu znów 10 stron nabite na forum, niezli jestescie,. pozdrawiam miłego dnia
-
SPOTY RADOMSKIE
siema własnie wszytko przeczytałem, latwo nie było,. tomaszu, zdjecie 'przez okno jest konkret' pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
halo dzien dobry z poniedziałku,. To ja Wam powiem tekst z malowania Wuja ,. pytam sie jaki to jest kolor, on idzie w zaparte że perła, a tu zonk, po polerowaniu wyszło że czarna, bardzo czarna gładka, a efekt perły to rysy po myjniach robiły,. w kazdym rfazie w sobote mieliśmy rekordowego spota od rana do wieczora,. polecam, i miłego tygodnia zyczę,.
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka, no Własnie nie możecie sie dogadać ''live'' tylko prze forum??? pozdrawiam wariaci,.
-
[B5 AKN] Wyciek oleju
No też słyszałem że taki urok mają te V6 tdi kolego a jaki to ma zwiazek z tematem??? ze złyszenia to sie plotki robią, ja swoim V6 machnałem ostatnio 4300 km przez 3 dni, i jakos oleju nie ubywa i nie cieknie,.
-
SPOTY RADOMSKIE
halo, wpadłem śie przywitac i uciekam, miłego tygodnia zyczę, zaczynam rzezanie Wuja plastików, także Made in black bedzie soon pozdrawiam a no i okazało sie że jestem troche daltonista, próbuje od dwóch dni dobrac kolor na granatową astrę, i nie daje rady, znając życie jakis kolo w glinicach zajumał jakiś pigment i dlatego ten kolor pomimo że ori wcale do tego z numeru nie jest podobny,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema miłego dnia wszystkim życzę, ide szurać pozdro
-
[B5 AKN] Ubywa płynu chłodzacego
kolego mkat jezeli masz racje co do tej sztangi to na wolnych obrotach ona w ogóle sie nie podnosiła co znaczy że było za mało cisnienia i to powodowało dym, dzis smigałem dość sporo po miescie, dymu nadal niema, a płyn jest jak powinien, jak tylko wjadę na kanał, bede szukał od spodu wycieków,. dzieki za odpwoiedzi, pozdro
-
[B5 AKN] Ubywa płynu chłodzacego
witam mam nowe fakty, znaczy z płynem to narazie jest spokój, dolałem jakiegoś uszczelniacza, a zresztą mało jezdziłem wiec nie ubyło,. co do dymku, to wydaje mi sie że winna jest turbina. Otóż zauważyłem że zacinała mi sie sztanga, zdjałem osłone i widze że na wyłączonym silniku jest nie do konca do dołu, poruszałem żeby sie na maxa cofnęła, odpalłem silnik i widzę że chce sie sztanaga podnesc do góry ale nie moze bo sie przycina,. Po długich staraniach udało mi sie rozruszać, no i teraz na wolnych obrotach sztanga podnosi sie na maxa do góry, jak zgasze motor opada na dół,. co za tym idzie dzis nie dymi, nic a nic, wychodzi na to że w momencie gdy sie zacieła na pozycjii dolnej, a powinna byc na gorze (niewiem która pozycja to wyższe cisnienie) cisnienie było nie takie jak trzeba co za tym idzie skład mieszanki zły i powodowało to ten gryzący szary dym,. a tak nawiasem moż ktoś wie które położenie sztangi jest max cisnienie a które min,.?? jak terazz turbo sie zatnie, wyciągam i czyszczę, a płyn to sie zobaczy jak troche jeszcze posmigam,. pozdro
-
[B5 AKN] Ubywa płynu chłodzacego
:polew: no własnie, dobry sprzęt nie czyni od razu dobrym mechanikiem,
-
[B5 AKN] Ubywa płynu chłodzacego
znasz takiego w R-miu???znaczy takiego co ma takie urzadzenia i w dodatku jest dobry???
-
[B5 AKN] Ubywa płynu chłodzacego
no ok, a co z tym dymem, bo wszyscy piszą w innych tematach że jak biały dym to uszczelka pod głowicą, no ale nie daje ze zbiorniczka, wiec tez troche wyklucza???
-
[B5 AKN] Ubywa płynu chłodzacego
witam gdyby mój problem był typowy nie wrzucałbym tego watku do forum, otóż jak w temacie ubywa mi płynu ale bardzo powoli bez zauważalnych wycieków, natomiast zauważyłem że na wolnych obrotach kopci troche na biało-niebiesko, wiem że to może oznaczac uszczelke pod głowicą, ale: -olej czysty na własciwym poziomie -moc silnika bez zmian -w zbiorniczku wyrównawczym na ciepłym silniku po otworzeniu korka nic sie nie dzieje, z tego co wiem jakby to była uszczelka to cisnienie by ładowało do środka??? także może kos ma jakies propozycje, dodam że tego płynu ubywa juz od jakiegos czasu, teraz zrobiłem długa trasę, no i go dużo wiecej ubyło, tak ok 1.5-2 litrów na 1tys km??? pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
musiałem uczyc sie od nowa chodzic , śmiga, nawet spalanie małe, tylko zaczeła brac płyn chłodniczy co nie wróży dobrze,.
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, juz jestem w PL 4.2 tys km w trzy doby, to chyba bedzie niezły rekord do pobicia, tak sobie mysle ze chyba bym na syberie dojechał P.s. gdzie był ten spocik z serniczkiem????, a mnie nie było pozdrawiam
-
[B5 AFB] Sporadyczne problemy z uruchomieniem silnika.
oprocz tego co koledzy napisali, mialbym pytanie kiedy wymianiales filtr paliwa ? (czas, przebieg) ... troche dziwne, ze zapomniales ze to tymczasowe rozwiazanie. Bo chyba Rogal uprzedzil Cie o tym ? skoro działa i wszystko ok przez ten czas to nie mam sie nad czym zastanawiac, niestety witek nic o tym nie mówił, dawka w ECU jest zmieniaona na stałe, jedynie przy rozruchu jest bączek z wydechu,. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
Serwisować. no to sie odezwij jak wróce, powienieniem byc pod koniec tyg, da sie zrobić,. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
no ale co konkretenie chcesz zrobic??[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:20_________________________________________________ten mój kumpel co był na spocie e36 wczesniej mial e30, no i tez zna sie na mechanice, moze pomoże???
-
SPOTY RADOMSKIE
a co ja takiego robię nic :polew: :polew: posty piszesz :polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 16:38_________________________________________________3 maj sie Kudłaty i wracaj do nas szybko :> dzieki, mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu , jak to sie mówi : I'll be back
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka wszystkim MCM usterka zlokalizowana, tak mysle, sztanga sie przycina, rozruszałem, a reszte rozruszania zrobi AUTOBAHN w DE, pozdro, niedługo wyjezdzam takze do usłyszenia za jakis czas