Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN] Słabo ciągnie powyżej 3 tys obr
witam wszystkich wiem ze podobnych tematów było wiele, jednakże kazdy przypadek jest inny, wiec opisze co dzieje sie z moim autkiem, Dzis jade sobie normalnie, zabieram sie do wyprzedzania i czyje ze autko nie jedzie jak powinno, zwolnilem potem jeszcze raz, na trojce przyspiesza ale powyzej 3,5 tys obr coraz slabiej, jak wrzucilem 4ke i gaz do dechy obrotomierz nie minal 3.5 tys, wyrzycilem na luz silnik chodzi normalnie, po chili jeszcze raz proba i to samo chwilke przyspiesza potem slabnie. jak dojechalem do domu na postoju pedal w podloge a tu zonk, silnik nie mija 3.2tys obr jak zgasilem i odpalilem od nowa to troche lepiej sie krecil ale nie tak jak powinien??? stad moje pytania??? niemam jeszcze VAGa, wiec logowanie odpada, moze to przeplywka lub zaworek n75, dodam ze przeplywke mam jeszzce oryginalna z 2000 roku, moze to czas na nia???? dzieki za info, pozdrawiam
-
[B5 AKN] Naprawa tylnego zacisku
witam ostatnimi dniami osłabł mi reczny hamulec na jedno kolo, po rozebraniu okazalo sie ze oszczelka tłoczka zacisku jest uszkodzona i pewnie tam gdzies sie rudy zagniezdził i to jest przyczyną,. Jest dostepny komplet naprawczy cylinderka, czy ktos to juz rozbierał i jakie sa trudnosci???? dzieki za info, pozdrawiam
-
[B5 AKN] Łożyska na półosiach
tak to tam, na wałku z kołnierzem co wychodzi ze skrzyni biegów, pytanie czy taki luz nie przyczyni sie do powstania nieszczelnosci i wycieku oleju????
-
[B5 AKN] Łożyska na półosiach
witam mam pytanko czy ktos spotkał sie z luzem na łozyskach od półosii od strony skrzyni biegów, dodam ze jak poruszam półosia to wyraznie odczuwalny jest luz góra- dół, dadam ze mam jakeis dziwne wibracje w aucie i huczenia jak jade jakies 90 km/h, kola sprawdzalem i od nowa wywazylem ale nic sie nie zmienilo????? moze ktos wymienial juz takie lozyska i zna koszty i trudnosci z wymiania??? dzieki za odpowiedzi pozdro
-
[B5 AKN] Samopoziomowanie ori ksenonów
na amortyzatorze????? którym, z tylu napewno niema, bo je wymienialem jakies pol roku temu??? a tak nawiasem to kiedys wjechałem w duza dziure może to mialo jakis wplyw???[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 22:27_________________________________________________usterka zlokalizowana, czujnik który jest posrodku auta przy tylnej belce urwał sie z mocowania, trzeba przymocowac, pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
nie nic sie nie pokazuje, spadam spac, jak dam rade to podjade jutro, pozdro, dobrej nocy wszystkim życze
-
SPOTY RADOMSKIE
jakbym miał VAGa to bym go podłączył, i bym wiedział, dlatego pytam????
-
SPOTY RADOMSKIE
może ktoś pomoże??? http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_akn_samopoziomowanie_ori_ksenonow-t90677.0.html;new#new dzieki
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam wszystkich po dłuzszej nieobecności, jakos mam zawał pracy i wogóle, co słychać w RFS???? cos ciekawego sie wydarzyło???? kiedy szykujecie sie na spota??? a czym bedziesz śmigał prywatnie, no i na spoty????
-
[B5 AKN] Samopoziomowanie ori ksenonów
witam wszystkich wczoraj podnosiłem autko na lewarku i po postawieniu na ziemie i włączeniu świateł moje ksenony opusciły sie jak najdalej mozna a teraz swieca tuz przed zderzak, jezdzic w nocy sie nie da!!!! Domyslam sie ze to czujnik poziomu zawieszenia padł??? stąd moje pytanie gdzie on sie znajduje i jak go zdiagnozować???? Dzieki za info, pozdro
-
[B5 AKN] Temperatura oleju w 2,5 TDI
no tak, rozumiem ale przy jakiej jezdzie??? spokojnej czy butowaniu autka od swiateł do swiateł, dodam że mam auto po programie wiec dostaje czasem po tyłku, dla mnie taki skok temperatury przy butowaniu do 120 stopni to nic strasznego, w końcu nawet inzynierowie z AUDI nie na darmo zrobili skalę wskaznika od 170stopni na czerwono,. pozdro
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
naprawde gratuluje wykresu, teraz przydałby sie jakiś filmik jak to lata pozdrawiam
-
[B5 AFB] Problem z układem paliwowym
witam, sprawdż w temacie odpowietrzanie pompy VP44 który to bezpiecznik żeby go podłaczyc na krótko i posłuchaj czy w baku pompka swiszcze, jeżeli nie to znaczy ze pompka w zbiorniku padła, może tez byc wina zaworka zwrotnego który nie trzyma paliwka w układzie i pozwala na jego powót do zbiornika,. pozdrawiam
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja kupiłem moje 2.5 V6 z małym potwierdzonym przebiegiem 110kkm, i po miesiacu wałeczki sie wysypały, teraz mam nalatane 170tys, caly czas bezproblemowo od remontu, jak zaglądałem do zawieszenia to też mam wszystkie wahacze ori z roku produkcjii auta. A tak z cekawości moge dodac ze wczesniej mialem golfa 3 z 1.9 D, i mial 540 tys i chodzil na pólłsyntetyku i nie brał ani grama oleju.
-
[B5 BDG] Brak mocy i duże dymienie.
wydaje mi sie ze najlepiej podjechac do dobrego mechanika. jakby padł dół to by nie dymił tylko by cos waliło w srodku, na poczatku zajrzłbym do węży od turbiny czy tam niema oleju,. aswoją drogą, jaki masz oznaczenia silnika, bo to co masz w opisie jakos mi nie pasuje????
-
[B5 AKN] Mój 2.5 V6 po wizycie u Witka ,,Rogalottiego''
witam wszystkich, juz dosyc długo jeżdze na tym setupie, jakies 50kkm, jak narazie jestem mega zadowolony, pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to jestem pijany, więc nie wiem. spoko zlocik, pozdrawiam
-
[B7 BPW] Podnoszący się stan oleju
na TVN turbo był taki przypadek z chevroletem z dieslem i filtrem czastek stałych, wyszlo na jaw ze taki filtr musi sie poprostu wypalic jak sie uprawia PSJ badz dużo jezdzi w korkach nie pozwalajac mu osiagnac wlasciwej temperatury pracy on sie zapycha, a wtedy komputer dodaje dawke paliwa zeby utrzymac parametry pracy, a paliwko nie spalone spada po tlokach do oleju,. W przypadku tego chevroleta był nowy zadna gwaranacja tego nie obejmowała, kazali wlasciceilowi bardziej agresywnie jezdzic i co jakis czas wyjezdzac poza miasto zeby go 'przegonic' pozdrawiam
-
[B5 AKN] Problem z mocą po wymianie turbosprężarki
polecam, jakiegos dobrego magika co ladny program zrobi i wszystko sie unormuje,. badż ewentualnie trzeba wszystko posprawdzac szczelnosci podcisnien itd.. pozdrawiam
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
fajne autko, no i po chipie nie bedzie problemów z trakcja tak jak u mnie,. pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich, niewiem czy ktos widział??
-
SPOTY RADOMSKIE
kudełku nie jesteś na bieżąco to już było jezeli tak to przepraszam, niestety nie mam mozliwosci byc na bieżąco, zbyt szybko posty nabijacie pozdawiam[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 19:20_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/11821/Odjazdowy_wyjazd_blondynki_z_parkingu
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich, w ten sloneczny dzien dla kogos o mocnych nerwach mam krótki filmik. http://www.liveleak.com/view?i=fc0_1243424473 pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
http://fishki.net/comment.php?id=53072 i jeszcze to na poprawe humoru [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:53_________________________________________________ Pyt??: Jaka jest najczęściej spotykana Wada postawy u żonatych facetów? Odp:: niuńka na boku. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i trochę czarniejszy humor Pogrzeb- wdowa chowa swego męża. Grabarz pyta: - Ile lat miał mąż? - 98. - A pani ile ma? - 97. - To opłaca się pani wracać do domu?[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:56_________________________________________________i jeszcze to: http://www.milanos.pl/film.php?cat=11&id=10540
-
SPOTY RADOMSKIE
a to odnosnie popularnej tematyki :gwizdanie: :gwizdanie: