Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. trochę sie gubie, znaczy juz wczesniej były wymieniane napinacze tylko w aso??? znaczy wzieli kasę i ich nie wymienili, ??? teraz wymieniałeś jeszcze raz??? jaki przebieg tej pierwszej i teraz wymiany??? jaki olej był lany do tego auta przez cały czas, z tego co wiem to olej LL nie słuzy tym mechanizmom, szcególnie jak sie na nich robi 30 tys km?.
  2. mam ten wydruk, także dzieki za odpowiedzi, wydruk prawde mówi, pozdro
  3. witam jak w temacie, wczoraj nabiłem klimę, moja słabo ale jeszcze działała, maszynka w warsztacie od klimy zciągnęła 180g, oleju zero,. nabijając weszło 700 i tyle ma być + olej,. moje pytanie czy możliwe jest żeby przy 180 gramach z 700 jeszcze klima działała, czy warsztat nabijając klime nabija klientów w butelkę??? dzięki za odpowiedzi
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cześć panowie,. dwa dni temu ok 11 na ul okulickiego dwukrotnie widziana Esa B6, czyja to , Kali Twoja??? a tak nawiasem kolega poskładał, bo kupił lekko puknięte E63 AMG 503PS, 2005, powiem wam że miazge robi, a brzmienie tej V8, radia nie trzeba,. jak bedę miał fotki to wrzuce
  5. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pracuje 7 dni w tygodniu zmianowo, po 12 godz, a na czas euro pewnie cały czas hehe
  6. ważny jest nr Bosch 0 432 133 802 059130202E DSLA142P925 VW/AUDI A6 2.5 TDI 0 432 133 803 059130202E kiedys miałem taki:0 432 133 834 059130202 DSLA142P683 i miał też E, a on był od AFB 150 PS ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- sprawdź miernikiem rezystancję cewki wtrysku sterujacego powinna być ok 100 ohm, a najlepiej sprawdzić vagiem grupę 004 w Engine
  7. jak to się nie da, ??? zależy od koloru i ręki lakiernika, pozdr
  8. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema będzie ktoś dziś, ja mam na 20 do pracy, jak będe jechał ok 19.30 to podjade na chwilę
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czyli CarGlass, tak? Ja też muszę wymienić szybę w cytronecie. chyba polna 60, od wernera, 100 metrów po lewej, ja zawsze zamawiam do siebie do garażu, u nich tez mozna wymieniac ale lepiej u siebie, auto dłuzej postoi bez ruchu z nowa szybą, napewno mu to nie zaszkodzi
  10. jaki kolor?? jak dobry lakiernik to poradzi sobie bez malowania całego dachu, mozna tez reszte dachu przecieniowac, i połozyc sam bezbarwny
  11. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    polna, tel 483830527 ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Wuju, gratki pomysłu, pozdr
  12. niestety w b5 z przednim napedzie konstrukcja łozysk jest rodem z golfa 3, a nawet 2, sa tam dwa łozyska stożkowe, wciskane w tarczę naprzeciw siebie, w momencie montazu łozysk w tarczy mocuje sie same bieżnie, potem koszyki z wałkami, luz reguluje sie siła dokrecenia nakrętki,. każdy mechanik majacy troche pojęcia sobie poradzi,. konstrukcja prosta, tania, ale i mało żywotna. pozdr
  13. odnośnie przeróbek hamulcy tył w ośce b5,. kiedys miałem taki pomysł żeby spróbowac dopasować piasty razem z trzpieniami tył od a6 c5, ośka, tam jest piasta i tarcza, nie tarczopiasta jak w b5,. jeżeli piasta pasuje od a6, wtedy mamy mozliwosć zmiany rozmiaru tarczy, i jarzma??? mam starą belkę tylną od b5 od innej b5tki, kumpel ma a6 na cześci, piastę moge pożyczyć, ktoś cos takiego próbował???
  14. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzwoń
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tomasz, wrzuć jeszcze kilka tych fotek co wtedy Brynia i wujo byli, chyba wtedy to był nasz ostatnio rekord, bo ponad 10 aut było, i wiekszość to A4ki,. pozdro:a4fan:
  16. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    C U next time
  17. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    akurat nie ciebie miałem na mysli, tych co się pisali, a tak nawiasem był Jacek ze mna na spocie, poprzedni właściciel MV6, pozdrowienia
  18. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o której byłeś, ja podjechałem z kumplem srebrnym a4 i a6, ok 19.35, potem był tomasz berlingo,. odjechaliśmy ok 20.40 także my byliśmy a gdzie reszta chetnych???
  19. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja też jestem w mieście i nawet w piątek mam wolne, więc może dam radę podjechać, pozdro 4 All
  20. kiedy u ciebie bedzie nowa???
  21. witajcie kupiłem ferodo, poszukałem dojść u mnie do hurtowników, i nawet podbiłem tą cenę z allegro,. już założone, wczoraj przejechałem 400 km, także juz dotarte,,. Devastation, dzieki za rady, naprawdę dobrze hamuja, wystarczy nogę na pedale położyć i już, i nawet fele nie są bardzo brudne po tych 400 km pozdro
  22. http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-przod-audi-a4-a6-passat-312mm-i2267609180.html o tej firmie pierwszy raz słyszę??? http://allegro.pl/tarcze-rotinger-audi-a4-a6-vw-passat-skoda-312mm-i2268403868.html wiadomo jest jeszcze bosch i ate,,.??? zastanawia mnie pochodzenie tego ferrodo, może ktoś z forumowych sklepów ma dobrą ofertę na zestaw przód 312 do B5??? wiem wiem wiele tematów juz było, ja też wiele firm już przerabiałem, potrzebuje najnowszych opinii,,. dzieki
  23. odświeżając temat, tylne tarcze zmienione, na nawiecane mikody prawe lusterko duże zamontowane, oryginalnym niebieskim szkłem, kombinuje co tu z wydechem zrobic, może od 2.8 z prostymi rurami??? ---------- Post dopisany 22-04-2012 at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 21:20 ----------
  24. dokładnie, wina lakieru bezbarwnego jego składu, w sensie proprcjii lub jakosci,
  25. to wszystko zależy od konkretnego auta, jak duzo stoi pod chmurka, jak jest myte, czy pod tą rynienką nie zbiera sie brud,. spotkałem sie z takim problemem i w a4 B5, i B6, równiez i w a3 z 2001 roku, jednak najwieksza rdza była w B6, z 2002 rokiu W b5 i a3, pod bąblami jest zdrowy metal,.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.