Treść opublikowana przez kudalty66
-
Światła przeciwmgielne jako dzienne
a jak to jest ze sprawami policyjnymi, jak mamy włączone przeciwmgielne jako niby dzienne?? np w skodzie octavii są podwójne klosze???
-
Kontrolka minimum oleju sensor na Fisie
no to jednak obstawiam czujnik, tylko zastanawiające jest ze czasem sie zapala czasem znika, . trzeba będzie sprawdzić, zrobię to przy wymianie oleju,.
-
czy to są identyczne felgi jak łopaty standardowe z modelu B5
to sa takie same tyle że od a8 i 17'', et jest inne bo szersza jest felga
-
Olej cieknie + fotki
wytrzeć do sucha odpalić, bądź przejechać trochę i sprawdzać skąd cieknie
-
Kontrolka minimum oleju sensor na Fisie
Witam od jakiegoś czasu zapala mi się na fisie, żółte minimum z dopiskiem sensor, błąd jest że nie łaczy czujnik, pytanie moje takie czy od razu wymieniać czujnik czy szukać przetartych przewodów?? Silnik AKN v6, temperatura oleju jest wskazywana bez problemu, a to przecież ten sam czujnik??? może miał ktoś tą przypadłość, dzięki za odpowiedzi, pozdr
-
Listwy dolne drzwi - TAK czy NIE?
Wygląda dużo lepiej, schludniej i nowocześniej. Jak kto woli, rzecz gustu. żeby usunac listwu trzeba wyciąć bolce mocujące, potem szpachla malowanie, czy to długo pożyje???
-
Gaśnie, podwiesza zawory,dymi
filtr paliwa, odpowietrzanie zbiornika???
-
Sprawdzone tanie zamienniki kompletnego zawieszenia przod na czym jezdzicie ??
topran, 3 miesiące wytrzymał, dolny tylny banan ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ---------- febi górny, 3 lata, Lemfoldery od wymiany, niektóre już ponad 4 lata są O.K.
-
Czy tak wygląda padniety popychacz zaworów zdjęcia
nie lepiej wymienić na nowe wszystkie i mieć spokój, przecież jest ich tylko 8, kup INA i problemu nie będzie
-
Listwy dolne drzwi - TAK czy NIE?
listwy zabezpieczaja przed błotem wnetrza, żeby spodni nie brudzic podczas wsiadania,. jak kupi nowe, na pewno pożyją kilka lat, pewnie te co ma są ori
-
Pompa Vp44
w klubie???? co do wymiany pompy dodam że trzeba jeszcze właściwie pasek naciagnąc
-
SPOTY RADOMSKIE
dokładnie, ale Rosjanie też nic ciekawego nie pokazali, miała wejść Polska i Rosja, a tu zonk, ja stawiam na Hiszpanię,. Z innej beczki, byłem pod fregatą chwilkę w piątek, ok 19.40, był ktoś?? pozdro
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
tak z nowości, wymieniłem jeden z górnych wahaczy, był to febi, wytrzymał u mnie 4 lata, teraz założyłem Lemfoldera, zamontowałem również prawe duże lusterko,
-
Pompa Vp44
przed zabraniem się za robotę, ostawić silnik na znaki, GMP 3go cylindra, wtedy stara pompa powinna byc ''na zero'' bedziesz w stanie ja zablokować trzpieniem, punkt zero, jak masz ori wałki, to we wlewie oleju na wałku jest napisz OT, jak ustawisz żeby był na srodku wlewu powinno byc ok, najlepiej jest zablokować silnik na wale, ale trzeba mieć specjalną blokadę. potem montujesz nową, też zablokowana na zero, fasolki regulacyjne ustawiasz na środku, odpowietrzasz i odpalasz, grzejesz do 85 stopni sprawdzasz i regulujesz kąt wtrysku, grupa 004 w Engine, BS, late 2 stopnie zaGMP
-
Pompa Vp44
ciekawe pytanie???, odkręcić śruby, wyjąć starą i poskładać w odwrotnej kolejności, pozdr
-
Jaki polecacie płyn do układu chłodzenia?
TOTAL odpowiednik g12, Febi, lub ori,
-
Wycieraczki Aero do b5, numery części potrzebne do przeróbki, + ZDJĘCIA
spoko, pozdrawiam
-
Wycieraczki Aero do b5, numery części potrzebne do przeróbki, + ZDJĘCIA
dokładnie gdzie tu bezpieczeństwo stara b5 200 w deszczu dajcie spokój ktoś chce wycieraczki za 500zł w aucie wartym 10000 ma i już ja jak chce w deszczu widzieć to kupuje wycieraczki za 30zł do tego niewidzialną wycieraczkę autolandu i im mocniej leje tym mniej wycieraczek używam przecież nikt Cię nie zmusza do kupowania, więc po co te komentarze, ja jestem zadowolony, Artur też, jak ktoś będzie miał kasę i chęć to sobie zakupi,. koniec O.T.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
ale lapy masz fabrycznie przyspawane do budy no właśnie też się zdziwiłem, nawet nie wiedziałem że mam rozpórkę, nigdy się tam nie przyglądałem, a tu taka niespodzianka, że już jest i do tego oryginalna
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
po prawej obok akumulatora, dwie śruby zabarwione na zielono mocują ją
-
vw passat b6, 2.0 tdi BKP, pytanie
dzięki
-
Wycieraczki Aero do b5, numery części potrzebne do przeróbki, + ZDJĘCIA
masakra nie szkoda wam kasy ? nie rozumiem o co pytasz, ??? o gustach się rozmawia, jeden wydaje na samochód, drugi na alkohol, trzeci na kobiety itd.. widzieć podczas deszczu i szybkiej jazdy bezcenne!!!
-
vw passat b6, 2.0 tdi BKP, pytanie
to chyba najgorzej jak można było trafić?? No wlasnie... najlepiej to nie wyglada... sorry. to właśnie chciałem usłyszeć, kumpel nie będzie zadowolony, znaczy napęd pompy, wtryskiwacze mogą się kończyć, albo wtryski już się kończą bo dymi na czarno
-
vw passat b6, 2.0 tdi BKP, pytanie
to chyba najgorzej jak można było trafić??
-
SPOTY RADOMSKIE
też racja, teraz jest powtórka na jedynce