Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
dzięki, modzić cos trzeba, ciekawe ile u mnie by teraz na hamowni pokazało, od czasu wizyty u Witka zmieniłem wtryski od AKE i wywaliłem kata, korekta może by się przydała, ale niestety sa ważniejsze wydatki,. dom się buduje, rodzina sie powieksza,. chociaż pomimo tego BIXy za mną chodzą, hehe:wink:
-
Wycięty klin na dolnym kole rozrządu,
witam jak w temacie, 1.9 1Z, czy ktos się spotkał, z prawie do końca zużytym klinem, na szczęście nie rozwaliło silnika, objawy,: problem z przestawiającym się rozrządem, , krzywo pracujące koło paska wieloklinowego,. czy możliwe jest też że czop wału jest krzywy, może wcześniej miał wypadek,. jakiej firmy koło pasowe kupić, cena od 30 do 130 PLN dzieki za odpowiedzi
-
SPOTY RADOMSKIE
siema wszystkim, nie spać, był ktoś w piątek na spocie???
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
cześć nie chce zakłądać nowego tematu wiec podepnę sie pod ten, pacjentem jest silnik AVF, przed rozrządem kąt był na +2.7, auto chodziło tak sobie,. wymieniłem rozrząd na blokadach, wyszło -1, potem ustawienie na 0, udało się idealnie na zero, czasem na chwilke wskoczy -0,6, także uważam że super,. problemem jest spalanie, na kompie pokładowym teraz pokazuje dużo wiecej niż wcześniej, pytanie jaki wpływ na spalanie ma zmiana kąta synchronizacji???turbo ok, pompki maja znikome korekcje, przepływka też ok. :wink:dzięki za podpowiedzi.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
dwie, żeby były tak samo zgrabne, ja grubej nie zabieram, hehe:decayed: wkrótce się zmierzymy
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
taki mam plan, hehe:decayed: ---------- Post dopisany 19-10-2012 at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 11:58 ---------- takie tam, wczorajsza jazda klekotem:banan: konie narazie biegną w jednym kierunku,.czujnik poziomu będzie wymieniony przy wymianie oleju,.
-
[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau
tu masz temat co i jak modzic ze 110tką http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c5-avg-srebrny-klekot-a6-c5-avant-1-9-tdi-avg-247461/
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
sper esa, kolor, zawias i fele wszystko na duży plus,. ---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- masz wykres auta po programie, jakie wrażenia przed i po???
-
[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau
popłakałem sie jak to zobaczyłem, ale w sumie dobrze prawisz, ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- mam nadzieję że wahacze to coś porzadnego montujesz???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
dzięki, tak jak już pisałem, ciekawy jestem jak bedzie teraz wyglądać rolka z tym kumplem od a6, małe są różnice w mocy, masy samochodów podobne, tylko moc rozwijana inaczej, cóż niedługo sie przekonamy,.
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
fajne mody jak najbardziej na PLUS, zerknij w ten watek: http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c5-avg-srebrny-klekot-a6-c5-avant-1-9-tdi-avg-247461/ z kumplem modzilismy a6 AVG, zobacz co wyszło, mam nadzieję że FMIC ci się spodoba, tylko że tam jest wiecej miejsca:, zerknij też w mój wątek, też mam film jak moje jedzie, link w podpisie,. pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
Mógł paść moduł centralnej elektryki... Ostatnio wymieniałem, bo przestały działać spryskiwacze reflektorów, podobno częsty problem w B6... Jak coś się zaczyna się psuć z wycieraczkami, spryskiwaczami, czy lampami to często to właśnie MCE Jak nie to, to może jakiś czujnik w kole... Miałem kiedyś tak u żony w aucie... u mnie xenon opuścił sie na max do dołu jak padł jeden z czujników poziomu przy kołach, około 250 PLN nowy w serwisie, ale błąd czujnika był na vagu
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
super auto, środek jeszcze ładniejszy, pozazdrościć,
-
SPOTY RADOMSKIE
1000??? czy 600??? jak ta pierwsza to Gratki:kox: ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- a tak nawiasem mały spocik dziś był pod Fregatą były dwie
-
A6 C6 3.0 tdi, Q + Tiptronic, wymiana oleju w skrzyni
dzięki
-
A6 C6 3.0 tdi, Q + Tiptronic, wymiana oleju w skrzyni
tez już wiem że musi być ZF 8, znalazłem sprzedawcę na klubie bmw, przedstawiciel ZF, cena ok 140 zł za litr ZF8
-
SPOTY RADOMSKIE
zapraszamy na spota, może wreszcie bedzie kilka
-
SPOTY RADOMSKIE
to ja mam tego kolegę z olejami, ale niestety ten olej do Tipa tylko ori z serwisu lub od producenta skrzyń biegów,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, potrzebuje kupic olej do Tiptronica, A6 C6, olej ZF lifeguard 8 (zielony), ma ktoś gdzies dobre rabaty w serwisach??? Ster zaporową cenę krzyczy, 140 PLN za litr
-
SPOTY RADOMSKIE
siema wuju:wink: ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ---------- Kwinto 69, w escortach akurat zderzak w kolorze to podstawa, hehe fajnie sie wam na wspomnienia zebrało,. zaraz ja jakąś fote poszukam mojego starego wozidła,. ---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- pierwsze moje auto byłio takie: <br /><br /> tylko miałem zderzaki w kolorze, i koła od trójki rekina stalowe z rantem, rocznik 94 w 2000 roku silnik 1.5 i 5ka skrzynia:banan:, w sumie już nigdy nie miałem 6cio letniego auta hehe
-
Wyłącza się radio, pokazuje sie napis: transport
To spróbuj podłączyć do swojego auta i tam je przekodować. Od razu zrobisz mini-diagnozę: jak u Ciebie będzie działać, to znaczy, że coś jest z kablami, jak nie - coś z radiem. w b5 sie podłączy radio od b6?? myslałem o innym radiu od b6, ale w sumie można też tak zrobić, spróbuje,.
-
Wyłącza się radio, pokazuje sie napis: transport
Na pewno nic nie zepsujesz, jak spróbujesz najwyżej nie przyjmie Ci kodowania, a jak nie poskutkuje, to zmienisz z powrotem... ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- Nie musisz włączać radia - wystarczy, że się podłaczysz do niego przez VCDSa. niestety się nie łaczy, brak mozliwosci połaczenia ze sterownikiem, nawet jak radio dzis było właczone sie nie dało,.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
jedno i drugie auto super, gratulacje, zresztą każde poprzednie było modzone ze smakiem,.
-
Wyłącza się radio, pokazuje sie napis: transport
spóbuję, jak uda mi sie radio włączyć,.
-
Wyłącza się radio, pokazuje sie napis: transport
witam jak w temacie, kolega ma B6 z 2003 roku, ostatnio czesto zaczęło mu sie wyłączać radio pojawia się napis transport, wczoraj podpiołem vaga, raio juz w ogóle nie daje się włączyć ani zdiagnozować, na innym radiu jest tak samo, błędy jakie w ogóle były w całym aucie to: zacisk B+, brak napięcia sporadyczny w centralnej elektryce,. może ktos spotkał sie z czymś podobnym, podswietlenia radia działa jak sie włączy światła