Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Paczajta jaka octavia szybka przekroczenie prędkości o 277km/h na 90 km/h [emoji14]olew: http://m.onet.pl/moto/aktualnosci,qd6y4 Naciapane z Zetki
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Szerokiej Dzięki Dojechałem do Myślenic [emoji1] nawet fajnie się jechało, ale szerokie to w uj :-P ale powoli się ogarnie Naciapane z Zetki Powróciłem z podróży, wrażenia na tak :-D trasa ok, ale gdzieś gdzie są wąskie drogi np. z Radziejowic do Błonia i to w nocy to jakaś masakra... :-/ wąsko drogi z każdej strony brakuje :-P ale się pojeździ i człowiek się przyzwyczai :-D pozdrowienia i do zobaczenia na drodze Naciapane z Zetki
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziewiczy rejs ciężarówką do Krk zaliczony teraz tylko trzeba wrócić :-P Naciapane z Zetki
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany dziś dziewicza trasa z wawy do Krk, pod okiem starszego ;-) jak dobrze pójdzie to w styczniu siadam na zestaw :-D Naciapane z Zetki
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na 8 klucz :-) Naciapane z Zetki
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie EPC świeci się po przekreceniu na zapłon, a po odpaleniu gaśnie jaki chcesz kabelek mam cała wiązkę to coś znajdę Naciapane z Zetki Do poduchy masz?Mam [emoji1] dawaj na whats apss Naciapane z Zetki
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie EPC świeci się po przekreceniu na zapłon, a po odpaleniu gaśnie jaki chcesz kabelek mam cała wiązkę to coś znajdę Naciapane z Zetki
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki też nie miałem motywacji ale gdy szukałem po znajomych roboty i się okazało że potrzebują kierowcy na już a ja z kwalifikacją w lesie to zrobiłem i jestem teraz o krok przed chlebodowcami Naciapane z Zetki
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz w jego podpisie. 662677497Dzięki [emoji1] na tqpalku ujowo szukać :-/ Naciapane z Zetki
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podrzucie numer do Qwerty ego. Naciapane z Zetki
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie wczoraj zdałem kurs kwalifikacji zawodowych i jak dobre pójdzie to w styczniu będę należał do tej zajebistej elity wszystko poszło za pierwszym razem :dumny: Naciapane z Zetki
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hi five mordo:kox:Darek melduje się w weekend z vcdsem:kox: Tapnięte z SGS5 Zapraszam Naciapane z Zetki
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Święta idą uspokojenie sie:decayed: musze dać prawa lampę jednak trochę w gore:wink:Tapnięte z SGS5 Tym bardziej pod choinkę sobie kupisz :-) za nisko ale i tak pewnie trawę wczoraj popaliłeś w rowach może w weekend się ogarnie ten samopoziom :-P Naciapane z Zetki
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej coś dla Ciebie cały komplet http://allegro.pl/el...4898116394.html<br/> Kupuj a kable się ogarnie Naciapane z Zetki
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki zadowolony niech Ci służy Wandej ma moduł kogiel sd-2Naciapane z Zetki
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Naciapane z Zetki
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chce ktoś moduł świateł z końcówką E do b6? Naciapane z Zetki
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wysyłałem DPD (http://www.strefapaczki.pl/) i chyba 23 zł płaciłem. Była na drugi dzień u Gwertego. Dzięki nitroo Naciapane z Zetki
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czym najlepiej wysłać dwie przednie lampy? I jaka jest mniej więcej cena? Naciapane z Zetki
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooo ja pierdziele ale poleciał ciekawe jak jego japa wyglądała po takim locie Naciapane z Zetki
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oddałem przetwornice do regeneracji. Gościu stwierdził że ja oczyścil i działa. Podpinam i c**j nie odpala. Nie chce mi się juz jej stronami zamieniać bo została tylko wiązka w lampie.Darek kiedy działamy to mi polutujesz od nowa wiązkę do przetwornicy może zagada. Dobrze ze mam soczewki z B8 to na jednej lampie można śmiało jeździćTapnięte z SGS5 Wandej będziesz miał czas w następną sobotę? Ogarniesz pomieszczenie? Ja ogarnę browar Naciapane z Zetki
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co tu dużo gadać :slina: :slina: :slina: Naciapane z Zetki
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierowniczka fajna sprawa, polecam! tylko ludzie dziwnie patrzą jak pasażerke dostrzegają w ostatniej chwili :polew: Naciapane z Zetki
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak człowiek zabaluje i trafi na tylną kanapę to tam też musi się czuć komfortowo :whistling :Naciapane z Zetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.