Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Wandej ile Cię kosztował tył 288?
-
B6 DIVISION
460zł musisz dać za tarcze + klocki:kwasny: noooo i jeszcze ze 300 na zaciski z jarzmami i się robi spora sumka:whistling: narazie muszą zostać 312:wink: za taką sumkę to wolę dystanse i ulterki sobie kupić i jeszcze parę groszy zostanie:kox:
-
B6 DIVISION
Myślałem że tylko wystarczy zmienić zaciski a tarcze mogłyby zostać 312... a tak to na razie za duży wydatek:whistling: Ok, jak będziesz miał chwile to ogarnij, ważne żebyś pamiętał o mnie:wink:
-
B6 DIVISION
Czy ze zmiany hebli z przodu z 312 na 320 wystarczy zmienić tylko zaciski?
-
Przerobka pojedynczego tłumika na podwojny jak w 1.8T
Tak to jest taki właśnie tłumik, kupujesz to wszystko co jest na zdjęciu i pasi:wink:żeby zdjąć dokładke musisz zdemontować cały zderzak ale to trudne nie jest:wink: Uchwyt jest przykręcany na dwie śrubki, bodajże 8 na klucz 13. Ja osłony nie przykręcałem i nic się nie dzieję nawet w bardzo ciepłe dni:hi: ---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ---------- A na tym zdjęciu nawet masz uchwyty gratis:decayed: ale tylko jeden potrzebny bo resztę pasi:wink:
-
B6 DIVISION
Oszukista będzie brał cały bagażnik żeby dla mnie starczyło:naughty:
-
B6 DIVISION
Niech lepiej komplet wałków kupi bo nie dojedzie :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jak mi starczy oliwy to pojadę heh Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wandej a Ty lecisz swoim truposzem? :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dzięki Truskawa i Wandej, muszę poczytać i może się skuszę :-P podjadę swoim padlem heh Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A gdzie to będzie? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Przerobka pojedynczego tłumika na podwojny jak w 1.8T
przerabiałem ten temat niedawno, więc się mogę wypowiedzieć... potrzebne będą Ci takie części: Wydech kupiłem od 1.8T za 80zł na alledrogo:grin: wchodzi bez żadnych przeróbek. Dokładka na dwie rurki kupiona na forum za 70zł narazie zwykła:whistling: na alle można do 100zł wyrwać nawey w kolorze:wink: Uchwyt, wieszak prawy końcowy na alle 29zł Wszystko wchodzi p&p bez żadnego druciarstwa a czas założenia tego to jakieś 2h, efekt końcowy bezcenny:slina: Nie musisz jechać do żadnego speca wystarczy Ci kawałek jakiegoś kanału albo wykopana dziura w ziemi żeby tłumik zdjąć i założyć na uchwyty:grin: a resztę zrobisz bez kanału:wink: Jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj:cool: ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- Tak to wygląda u mnie ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie i Panie jest niedługo jakaś impreza Vag ów?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Ok jak coś to pisz do mnie PW Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Mam na jeden komin jak by co.. A cena ile dasz to Ci wyślę :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
miały. bodajże w s6 pchali z et30. Ta Domin ma z a6:good: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- miały. bodajże w s6 pchali z et30. Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- miały. bodajże w s6 pchali z et30. W Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- miały. bodajże w s6 pchali z et30. W Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Wandej nie pij więcej:polew:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Bieniek potrzebujesz jeszcze dokładki na tył?
-
Ile pali Wam gazu?
Przecież jak jest zablokowany pływak to i tak wam nie wejdzie 100% gazu, wiec nic się nie stanie i nie wybuchnie. Ja mam zablokowany na full i na pierwszym tankowaniu w butle 59 weszło 57 l wiec jakiś malutki zapas jest. A poza tym jak się tankuje to odrazu się odjezdza i gaz odrazu ubywa :-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Andrzeju zrezygnowałem z wywalenia kata. Jak go wyciągnołem to jak i z przodu i z tyłu jak czyściutki i nie miałem serca go wywalić może jak znajdę coś na alledrogo zapchanego lub w opłakanym stanie to kupię wywalę i wstawię ale na tą chwilę szkoda mi go było:whistling: Rozmawiałem z takim jednym gościem który ma wywalonego kata. Powiedział że jak zostawił puchę to buczy mu jak uj w środku:kwasny: I szuka strumiennicy. Powiedziałem debilowi żeby założył downpipe i zobaczy efekty:naughty: ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ---------- Mordziaki leje u nas ktoś do auto olej LM(liuqi moly)? Ale jak włożysz downpipe to chyba będzie problemo z przeglądem? A Ty swojego wywalasz? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Narazie nie mam czasu nawet o tym pomyslec:wink: pk za tym nigdy jeszcze mi na przeglądzie alalizy spalin nie robili:wink: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 No fakt ale jak się trafi jakiś dobry wujek i luknie ze nie ma kata to się przyczepi.. Musze pomyśleć co z tym zrobić ;-) olej połyka to i tak analiza pewnie dobra by nie wyszła :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Andrzeju zrezygnowałem z wywalenia kata. Jak go wyciągnołem to jak i z przodu i z tyłu jak czyściutki i nie miałem serca go wywalić może jak znajdę coś na alledrogo zapchanego lub w opłakanym stanie to kupię wywalę i wstawię ale na tą chwilę szkoda mi go było:whistling: Rozmawiałem z takim jednym gościem który ma wywalonego kata. Powiedział że jak zostawił puchę to buczy mu jak uj w środku:kwasny: I szuka strumiennicy. Powiedziałem debilowi żeby założył downpipe i zobaczy efekty:naughty: ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ---------- Mordziaki leje u nas ktoś do auto olej LM(liuqi moly)? Ale jak włożysz downpipe to chyba będzie problemo z przeglądem? A Ty swojego wywalasz? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jadąc na gazie, ubywa paliwa na wskaźniku paliwa
W 100 % potwierdzam i zgadzam się z kolegą! nie szukajcie dziury w całym, nalać paliwa do połowy i po problemie:hi:
-
B6 DIVISION
Andrzeju zrezygnowałem z wywalenia kata. Jak go wyciągnołem to jak i z przodu i z tyłu jak czyściutki i nie miałem serca go wywalić może jak znajdę coś na alledrogo zapchanego lub w opłakanym stanie to kupię wywalę i wstawię ale na tą chwilę szkoda mi go było:whistling:
-
Jadąc na gazie, ubywa paliwa na wskaźniku paliwa
Musisz mieć paliwa powyżej pierwszej białej kreski, a najlepiej okolice połowy wtedy nic nie będzie ubywać Jeżeli zasięg na Fisie spadnie do 70km to automatycznie wskazówka będzie opadać do zera ale paliwo w baku będzie. Myślę, że zrozumiałeś
-
B6 DIVISION
:buhaha::buhaha::buhaha:
-
B6 DIVISION
Taaa weź i go wyjmnij w całości.. Tam jest takie dojście ze by to uj upalil :-/ żeby odkręcić kat od kolektora musiałem cały kolektor wydechowy odkręcić i dopiero po wielkich bólach jedna śrubę od kata z tyłu odkrecilem. A żeby wyjąć kata z samochodu to trzeba odkręcić jeszcze trzy śrubki za katem a tam to wogule nie ma miejsca a i jeszcze nakrętki mówią same "zostaw mnie bo i tak nie odkrecisz ":-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Albo młotek i przecinak albo zostaje... Musze się z tym przespac :-? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka