Treść opublikowana przez OficeR
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Czyzby boczki o kumulatora? sam ciagle zbieram i dozbierac nie moge wszystkiego na 4 el Mowisz w koncu zderzak do malowania... zobaczymy PS: gratuluje pociechy, niech rosnie zdrowa i z korba na Audi ^^
-
Spociki Łódzkie
Pewno PDC sie zajme szybciej niz uzbieram calosc gratow do 4 el i grzanych d*p Ja na jednym psssssssst musze sie zatrzymac bo rano do szkoly
-
Spociki Łódzkie
Jak uda mi sie znalezc jakis opis dla lemingow to moze mi sie i uda a jak nie to bede szukal kogos kto pomoze
-
Spociki Łódzkie
Z ori wieksze problemy? Chcialbym to zalozyc a potem zespawac zderzak i do malowania + zderzak przod i inne poprawki lakieru
-
Spociki Łódzkie
DeeJay, zajmowales sie moze montazem PDC do b5?
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Mi u nas w Glownie ostatnio zapieprzyli dekielki z 15" sloneczek z quattro. Roznicy co do miast nie ma, byle by cholota byla Mowisz flaty tymczasowe, daj znac kiedy bedziesz chcial sprzedawac to moze odkupie
-
Spociki Łódzkie
Kto to widzial aby w samo poludnie droge naprawiac... od ronda w strykowie do lodzi pol godz. Masakra
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
U mnie wszystko normalnie się wyświetla, może po prostu do Łowicza net nie dociera Pisałeś o dużym angielskim, tak się składa że przypadkiem kupiłem przedliftowe duże czarne ze złamaną cienką cześcią obudowy ale z ładnym lustrem. Jak coś to PW
-
Spociki Łódzkie
totalna korozja...
-
[B5 APS] by czorny
Auto pociska na kazdym zdjeciu dluga droga z nim przebyta i to widac graty fury
-
Spociki Łódzkie
Pany nie ma ktoś na zbyciu climatronika do B5 pod 2DIN polift do grzanego dupska, wiazki do el szyb tył i boczki na 4 el szyby w czarnej skórze i ciemnej tapicerce? ---------- Post dopisany 19-04-2014 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 13:29 ---------- Wesołego jajka i mocno zakrapianego dyngusa wszystkim
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Chce takie cos w swoim pokoju... ---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ---------- Facet mial za***isty pomysl... czemu ja poszedlem do LO a nie do zawodowki, nie nudzil bym sie teraz w domu czasami
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Głowno wita Widziana pare razy na miescie, ładnie siadła na flatach
-
Spociki Łódzkie
Spoko, w swojej profesji mam pare przepisow ktore mnie do tego uprawniaja
-
Spociki Łódzkie
I od razu czlowiek sie szybciej budzi jak takie widoki podziwia ^^
-
Spociki Łódzkie
Stara od razu... grzmocilby jak podczas burzy piorun male drzewko
-
Spociki Łódzkie
Shakiera, Shakiera
-
Spociki Łódzkie
Co on jakis rusek ze ciagle te dywany zbiera? ---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ---------- Bartek, dzieki za PW. Sorry ze dopiero teraz ale jakos tak wyszlo raczej bede dzialal na wlasna reke bo tak sie bardziej oplacac mi bedzie
-
Spociki Łódzkie
Niestety nie dam rady dzis podjechac. Sprawy rodzinne
-
Spociki Łódzkie
Ostatnio szuklem grilla po marketach to ciezko bylo o niego. Niestety ktos bedzie musial swoj ofiarowac. Co do jedzenia i picia to wiadomo ze kazdy swoje a potem i tak wszystko wspolne chyba
-
Spociki Łódzkie
na 15 to i ja chetnie bym podjechal tylko podajcie gdzie
-
Spociki Łódzkie
Kurna czemu ja sie zamienilem na sluzby na jutro...
-
Spociki Łódzkie
Byle gdzie, byle kiedy, byle sie najebac Dostalem kosztorys naprawy, jest "troche" roznicy. Teraz tylko tworzyc odwolanie. Ktos to gdzies napisal na forum ze dzwon matka modow czy jakos tak
-
Spociki Łódzkie
:hi:a ja się pisze chętnie na grilla. Karczki, kielbasa, szaszlyki, piwo, kaszanka, piwo i moglbym tak jeszcze piwo wymieniac w nieskonczonosc