Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
Jak bedzie pare aut to i ja podjade z panna bo bede w okolicy przejeżdżał a i musze ja uswiadomic w bledzie bo mysli ze bmw jest lepsze
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
To ja sie chyba przebranzowie bo wlasnie wrocilem ze sluzby a juz o 5 rani musze wstac...- Spociki Łódzkie
Co z tego ze piatunio jak i tak czlowiek siedzi w robocie do 21 a pogem nic sie nie chce a jutro na 7 i to z przygodami- Spociki Łódzkie
Jakas czesc odszkodowania juz mi PZU na konto przelalo a dzwonilem do prawnikow to krzykneli sobie 31% co po przeliczeniu wychodzi na to ze i tak zostaje z tymi pieniedzmi ktore teraz dostalem. Wolal bym jakies odwolanie skrobnac.- Spociki Łódzkie
To zeby nie naprawiac w ASO to wiem, chodzi mi tylko o zrobienie kosztorysu naprawy. A potem bede szukal kogos kto pomoze mi napisac odwoloanie do PZU. Jak ktos sie zna to z flaszka i ogorkami moge podjechac z prosba o pomoc- Spociki Łódzkie
No wlasnie blacharka plus lampa prawa przod. To dzwonie jutro na przybyszewskiego sie umawiac- Spociki Łódzkie
no bez jaj ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- Seba... bo zadzwonie do Ciebie- Spociki Łódzkie
Gdzie w Łodzi jest autoryzowany serwis AUDI gdzie mogę zrobić kosztorys naprawy?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
No jak sie wd40 nawciagali to nie sadze zeby kiedykolwiek zlapala- Spociki Łódzkie
Zyjecie czy korozja?- Spociki Łódzkie
W tym tygodniu to chyba zapomnijcie ze wzgledu na to ze wiekszosc w bukowinie sie resetuje- [B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Do lipca powinienem cos wiecej porobic to chetnie podjade z samego Lowicza jestes?- [B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Ładny AFN może jakiś spot sie ogarnie jak sam poprawie swoją czarną bude. Do Łowicza mam ze 20 km- [B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
Pies bezpański czy właściciel ustalony? Jak znasz typa to sprawa na policje, facet dostanie kwita bądź do sądu jak nie przyjmie za niedopilnowanie zwierzaka a z jego ubezpieczenia poleci kaska na konto do Ciebie- Spociki Łódzkie
Kurfa tyle wolnych miejsc na Bukowine a tu trzeba przeglad, ubezpieczenie, studia oplacic Seba, wezwanie miales na termin 27.03.2014r. Jak cos ktos podobnie trafi to co nieco moge podpowiedziec Tak są takie opcje. Jak nie przymniesz kwita policjant kieruje wniosek o ukaranie do sadu. Chyba że udostepniles auto innej osobie ale nie pamietasz komu wtedy mozesz dostac kwita za niepodanie danych osoby i bez PKT karnych czyli czasami lepiej niz za zatrzymanie sie na zakazie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ĐннОваŃиОннŃĐľ двОŃники - YouTube klaskal ktos kiedys wycieraczkami?- Spociki Łódzkie
Seba, co sie nie chwaliles zes raper? Autograf bym wzial juz od razu- Spociki Łódzkie
Kurna z seria nie ma co sie tam nawet pokazywac a co dopiero z popekanym zderzakiem- Spociki Łódzkie
okolo 18 sie zlatuje banda- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
To mnie przekonuje aby na nastepny rok sie zastawic i pojechac- Spociki Łódzkie
Zadna praca ani zaden weekend przyznac sie ze juz w Bukowinie wode chlejecie i zodyn sily nie ma aby cos naskrobac na forum - Spociki Łódzkie