Treść opublikowana przez yahoo
-
A ty ile jeździsz po mieście?
Hmmm srednio 60 w centrum, na 2-3 pasmowych na ladnej drodze to mamy ograniczenie do 70 ale jade tak z 90 bo stoja radarki Ogolnie staram sie jezdzic bezpiecznie i z wyobraznia (kazdy tak mowi)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Nosz cholera a ja się nie moge ciagle zlapac na spot teraz mam wyjazd do Szczecinka na weekend
-
[B5 AFN] Niebieski Avancik :) marzenie spełnione
Jak niedługo będzie troche czasu to się wybiore w końcu na spocik Co do relingów to mi akurat pasuja, przynajmniej na parkingu mam punkt odniesienia w szukaniu auta
-
Konto w banku
Ja mam PKO BP i nie mam problemów.
-
Sterowniki PLC - czy ma ktoś z nimi styczność ?
Możesz spróbować LADSIM ja na nim pracowałem na uczelni. Było to kilka lat temu dlatego nie pamiętam dokładnie jakie miał funkcje ale pamiętam że coś tam kleciliśmy. A potem się bawiliśmy na sterownikach PLC fajna sprawa.
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy B5 AFN
Mi pali około 7 litrów czasem troszke mniej przy wlaczonej klimie w jezdzie po miescie. Natomiast w trasie jadac spokojnie pali 4.5 litra.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
heh powiem tyle I takim czymś Barca chciała wygrać ?
-
[B5 AFN] Cykanie, świerszczenie na zimnym- nowy filmik
ok. jutro podjade do mechanikow i postaram sie sprwdzic wszystkie rzeczy jakie moga byc ehh.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 12:26_________________________________________________Tak sobie teraz jeszcze pomyślałem, że może to jest wentylator a raczej może jego łożysko. W końcu przy wymianie napinacza musieli go wyjąć więc dlatego może przez tydzień był spokój i teraz wróciło.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 12:38_________________________________________________Auto znów stało u mechaników. Sciagnelismy pasek PK, pasek od klimy, sprawdzili i wyglada ze wszystkie koła pasowe napinacze wszystko ok. nie ma luzów z zewnatrz wszystko wyglada ok. Rano auto odpalilismy bez pasków i cykania nie było. Zatem założyliśmy paski no i nadal cykania nie było. Ehhh powtarza się pewnie znów będzie tydzień spokój. Czyli coś po drodze pasków jest nie tak i przy zdjęciu dokręceniu jest ok. Ale stwierdziliśmy iż pojeżdże aż nie zacznie to cykać częściej albo nie zacznie coś innego się dziać bo tak jest jak szukanie ducha.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Ale gadanie. Były 2 mecze w których podsumowując lepszy był Inter i tyle. wczoraj mieli się bronic i to robili. Trzeba jeszcze ich mega pochwalić bo się taktyka posypała przed samym meczem bo pandev wypadl, zanetti poszedl do pomocy i wstawiony zostal chivu wiec juz formacja legła. Do tego czerwień dla Motty i co mieli robic w 10 zawodnikow ? Atakowac i narażać się ? heh sorry ale nikt by nie chcial stracic szansy gry o final. Inter zrobil to co mial i sie z tego bardzo ciesze.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
JEEEST !!! Mieli się bronić i zrobili to jak trzeba ))) W końcu po 38 latach beda w finale.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Widze tylko ja jestem za Interem zreszta niezmiennie od 10 lat
-
[B5 AFN] Cykanie, świerszczenie na zimnym- nowy filmik
szlak by trafił. Przez tydzień po wymianie napinacza był spokój i znów zaczęło cykać. Narazie po odpaleniu zimnego silnika cyka nie całe 10 sekund i przestaje. Wcześniej cykało dłużej przez nawet kilka minut. Kurde nie mam sił. Co to jest ? Wątpie w takim razie aby to był ten wymieniony napinacz(który podobno był przyczyną), bo raczej po tygodniu by sie nie rozwalił i wątpie aby wydawał identyczne cykanie jak poprzedni. Cholera może to coś w okolicy napinacza nie wiem jakaś osłona cokolwiek hmmm. Poczekam kilka dni i zobacze czy będzie to zaczynało cykać coraz dłużej, narazie wróciło i cyka przez chwile na zimnym. Masakra, w takim razie podejżewam ze przy wymianie napinacza albo szukaniu przyczyny coś zostało poruszone albo dokręcone co jest przyczyną cykania. Macie jakiś pomysł ?[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 19:22_________________________________________________dziś się wsłuchałem i ewidentnie cykanie słychać z prawej strony stojac na przeciwko auta. Gdzieś okolice alternatora i w dół. Koło pasowe wymienione, pasek też więc hmm coż tam jeszcze zostało.
-
[B5 ADR] Buczenie wydechu
ja wymieniłem, tłumik środkowy wszystkie obejmy, tłumik końcowy ok. Efekt ? tak samo mi buczało wcześniej i nadal buczy a żeby było lepiej dziś mi zaczął dzwonić wydech na postoju. Potem przestał i czasami wpada w dziwny rezonans. Zatem stawiam na plecionke bo tylko to zostało ehhh. Zatem proponowałbym od niej zacząć.
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza paska wielorowkowego
ja mam włożony jakiś zamiennik za 280 zł i jak narazie śmiga, ale ma dopiero tydzień heh więc wypowiadać się nie mogę. Ale raczej czymś w cenie 90 zł bym się nawet nie interesował.
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
Hmmm to znaczy tak. Nie wiem jak wygladala umowa, ale wraz z oddaniem auta zgadzamy się na jazdę próbną. Samochód zostały zniszczony przez kierowce KIA więc ubezpieczyciel powinien wypłacić właścicielowi kase. V-tech natomiast nie może raczej zapłacić z wlasnej kieszeni gdyż to nie ich wina i gdyby tak zrobili to mieliby ogromny problem aby otrzymac kase od ubezpieczyciela poniewaz nie sa wlascicielami auta. Ale to nie zmienia faktu ze V-tech i tak podchodzi do sprawy fatalnie i ich zachowanie faktycznie zasluguje na krytycyzm Nie chce zebyscie zrozumieli ze proboje bronic V-tech bo tego nie robie. Tylko chce wyjasnic ze skoro auto zostalo uszkodzone nie z ich winy to nie maja obowiazku placic. Dlatego sprawa jest ciezka i z tego co wiem chlopak ostatecznie zgodzil sie na otrzymanie pieniedzy od ubezpieczyciela. Ale faktycznie V-tech mogl bardziej sie przejac sprawą i wziasc chociaz zalatwianie tego wszystkiego na swoj koszt oraz znalezienie dobrego warsztatu itd. A skoro tego nie zrobili to faktycznie zachowują się nie za dobrze.
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
Koleś ze Szczecina ale czy od nas nie mam pojęcia A to V-tech coś takiego zrobił. Aczkolwiek rozumiem tutaj 2 strony. W końcu to nie V-tech tylko inny kierowca spowodował wypadek.
-
[B5 AFN] Niebieski Avancik :) marzenie spełnione
W pierwszym poście wrzuciłem troche nowych zdjęć auta
-
Prośba o pomoc - naprawa w serwisie audi
Przeciez to jest jakaś masakra. W ASO tną na grubą kase. Niech szwagier pojedzie do jakiegoś porządnego mechanika (serwisu), niech się dowie po prostu po ile mógłby zrobić te rzeczy. W sumie sporo do zrobienia w silniku ale za taką kase ??? W sumie zapewne mogą się pojawić popularne ostatnio słowa, jak sie kupuje takie auto to i stać na naprawe no ale bez przesady.
-
[ALL] Mrugająca kontrolka od świec co to może znaczyć ???
Ale mówimy o B5 a nie o B6
-
[ALL] Mrugająca kontrolka od świec co to może znaczyć ???
Może to być jakieś zwarcie, może być problem z silnikiem np. właśnie pompa często powoduje taki błąd. Obowiązkowo podepnij pod Vaga bo dam sobie rękę uciąć, że wywali jakiś błąd.
-
[B5 AFN] Cykanie, świerszczenie na zimnym- nowy filmik
już raczej za późno bo mechanicy stwierdzili że to napinacz i właśnie go wymieniają. Natomiast pompa wody była wymieniana nie cały rok temu. A cykanie ewidentnie było słychać z przodu auta przed silnikiem. Czyli właśnie z okolic rozrządu, pasków itd może alternatora. Dziś odbiore i oby to było ten napinacz. Licze na kompetencje mechaników.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 12:55_________________________________________________OK. Problem rozwiązany. Wymieniony został napinacz PK. To on z rana na zimnym silniku cykał. Został on uszkodzony poprzez koło pasowe alternatora, które 2 miesiące temu się rozleciało i musiało uszkodzić napinacz, który się teraz odezwał. Po wymianie napinacza wszystko ładnie działa.
-
[B5 AFN] Cykanie na rozgrzanym silniku a kat ,dawka wtrysku
Hmmmm cykanie to pojęcie względne. Popychacze klekoczą, cykają na zimnym i mogą potem klekotać już cały czas bądź też nie. Ja miałem teraz cykanie na zimnym potem mijało i dziś stwierdzono że to napinacz PK. Zrób logi, sprawdź błędy to już będzie można coś powiedzieć.
-
[B5 AFN] Cykanie, świerszczenie na zimnym- nowy filmik
Mam pytanie, bo 2 miesiące temu spadło mi koło pasowe alternatora i zostało wymienione razem z tym sprzęgiełkiem i teraz zaczął cykać mi napinacz PK. Czy to może być powiązane ? Bo podobno alternator może na to mieć wpływ. Bo jutro mi ten napinacz wymienią i mam nadzieje że to było problemem cykania i nie wiem czy gnębić dalej auto pod kątem dlaczego się tak działo ostatnio.
-
[B5 AFN] Cykanie, świerszczenie na zimnym- nowy filmik
ehh zatem jutro podjade do mechanika bo widze sam tego raczej nie ogarne [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________Więc tak, auto stoi w serwisie, mechanicy walczą ale nie mogą zlokalizować cykania po dosłownie po kilku minutach cykanie mija bo się silnik nagrzewa. Ciągle czekają aż się schłodzi i szukają. Mam pytanie bo podejżewam, że się skończy na tym, że nie będzie wiadomo co to jest. I teraz szukać dalej ? czy sobie odpuścić. Bo cyka tylko na zimnym jakby właśnie jakieś łożysko czy coś latało. Może odpuścić i poczekać aż będzie ciągle cykało, wtedy może sie to znajdzie ale czy nie będzie za późno. Niby napinacze, koła wszystkie i paski wymienione więc raczej to nie powinno paść. Po prostu nie wiem czy takie coś może być groźne czy nie.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:37_________________________________________________Ok w końcu znaleziono obiekt cykania Podobno jest to napinacz PK. Zatem jutro auto odbiore i się okaże czy znaleźli przyczyne czy może to coś innego.
-
[B5 AFN] Wielka prośba o analizę logów, po sporym remoncie.
rozumiem, że patrzymy na drugą pozycję w 000BS tak ? Mam około 38 a powinno być koło 50 ? dobrze rozumiem ? Dorzuciłem reszte logów i czy reszta jest ok ? turbawka, egr itd ? Aha i czy od tego kąta wtrysku mogą rano popychacze klekotać ? (chodzi o to że podobno były 2 miesiące temu robione a już klekotają z rana) [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 18:40_________________________________________________Aha i jeszcze jedno. Grupa 013 coś mi nie pasuje, nie wiem jakie mają być wartości i co dokładnie oznaczają ale na innych logach są zupełnie inne wartości.