Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Tymek nie nadużywasz trochę jednej z emotek??
  2. wiesz normalnie podać to można i 100kg (w końcu na martwy wyciąga się wiecej niż na klate)
  3. o ile po drodze właściciel nie zmieni zdania, bo ten samochód po kilka razy do roku jest wystawiany :gwizdanie:
  4. jeszcze gość sobie ściągnął więc myślałem że to rozgrzewka, a jakiś koleś szczelił komenta: Zdobył brąz w wyciskaniu
  5. Komentarz gościa najlepszy: Zdobył brąz w wyciskaniu
  6. Nie jego tylko sąsiadów
  7. Pełna wersja wizyty księdza po kolędzie u Dresa z zażaleniem od matki ministranta: Ksiądz po kolędzie u Dresa
  8. To jeszcze się nie przeniósł??
  9. Motywacja do chodzenia na siłownię http://www.smog.pl/wideo/41973/kawal_na_silowni_sexy/
  10. nie aż tak dobrze nie było (byłem w Białce Tatrzańskiej) No jak to który ten w stroju pingwina [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 00:04_________________________________________________ widziałem to w gazecie ale nie myślałem, że to Syśka
  11. od niedzieli do wtorku był sztuczny, czyli zmrożony i w ogóle nie był mokry - taki powiedzmy sypki cukier, a potem był już świeży bo od środy cały czas padał śnieg, to jest porządny stok a nie tam jakieś imitacje typu np. Bełchatów
  12. witam po tygodniowej przerwie, dla tych co się śmiali że śniegu nie będzie to na około zero śniegu a na stoku ok. 1m a jak wyjeżdżałem to już pod 1,3m , oczywiście dzięki temu ludzi bardzo mało i się można było wyszaleć do woli
  13. w sam raz do posadzenia pelargonii
  14. jakie talenty: Got to Dance - Happiness audition Arabskie wesele - Americano[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 17:03_________________________________________________wiele osób by zabiło za taką herbatkę: Green Tea - Boobs
  15. no no gratulacje piękny wynik
  16. Ja używałem krem dla kobiet w ciąży (Fissan), niedrogie, wydajne i można kupić w aptece słyszałem też że bardzo dobre są kremy na bazie mocznika, ale to już są robione leki więc trzeba by było się wybrać do lekarza po to
  17. wiesz co w sumie taki plan jest tylko że chyba za późno zaczeliśmy się nad tym zastanawiać bo lista jest już kompletna
  18. Trzeba było dzwonić byliśmy na 2 piętrze do 17.20 a potem pojechaliśmy na tesco
  19. nawet Tymka ze spamem jest trochę mniej, pewnie jak wszyscy dużo roboty
  20. widziałem wywiad z jednym z Policjantów bodajże na onecie i wypowiadał się na temat likwidacji atrap fotoradarów. No i już sobie to fajnie interpretują mówiąc że jeśli w środku nie ma sprzętu do robienia zdjęć, ale słupek jest podłączony to urządzenie nie jest atrapą bo w każdej chwili mogą tam włożyć aparat i będzie mógł robić zdjęcia, czyli takiego fotoradaru nie zlikwidują
  21. dla nas to się zawsze znajdą [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:33_________________________________________________to co wpisujemy się na listę rezerwową??
  22. jarko w temacie napisał że około 15-go stycznia
  23. widzę na razie: - tomasz13 - ja - snake - piotrek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.