Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek nie nadużywasz trochę jednej z emotek??
-
Siłownia
wiesz normalnie podać to można i 100kg (w końcu na martwy wyciąga się wiecej niż na klate)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o ile po drodze właściciel nie zmieni zdania, bo ten samochód po kilka razy do roku jest wystawiany :gwizdanie:
-
Siłownia
jeszcze gość sobie ściągnął więc myślałem że to rozgrzewka, a jakiś koleś szczelił komenta: Zdobył brąz w wyciskaniu
-
Strefa Śmiechu
Komentarz gościa najlepszy: Zdobył brąz w wyciskaniu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie jego tylko sąsiadów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pełna wersja wizyty księdza po kolędzie u Dresa z zażaleniem od matki ministranta: Ksiądz po kolędzie u Dresa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To jeszcze się nie przeniósł??
-
Siłownia
Motywacja do chodzenia na siłownię http://www.smog.pl/wideo/41973/kawal_na_silowni_sexy/
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie aż tak dobrze nie było (byłem w Białce Tatrzańskiej) No jak to który ten w stroju pingwina [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 00:04_________________________________________________ widziałem to w gazecie ale nie myślałem, że to Syśka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
od niedzieli do wtorku był sztuczny, czyli zmrożony i w ogóle nie był mokry - taki powiedzmy sypki cukier, a potem był już świeży bo od środy cały czas padał śnieg, to jest porządny stok a nie tam jakieś imitacje typu np. Bełchatów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam po tygodniowej przerwie, dla tych co się śmiali że śniegu nie będzie to na około zero śniegu a na stoku ok. 1m a jak wyjeżdżałem to już pod 1,3m , oczywiście dzięki temu ludzi bardzo mało i się można było wyszaleć do woli
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w sam raz do posadzenia pelargonii
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
jakie talenty: Got to Dance - Happiness audition Arabskie wesele - Americano[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 17:03_________________________________________________wiele osób by zabiło za taką herbatkę: Green Tea - Boobs- [B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
no no gratulacje piękny wynik- Siłownia
Ja używałem krem dla kobiet w ciąży (Fissan), niedrogie, wydajne i można kupić w aptece słyszałem też że bardzo dobre są kremy na bazie mocznika, ale to już są robione leki więc trzeba by było się wybrać do lekarza po to- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiesz co w sumie taki plan jest tylko że chyba za późno zaczeliśmy się nad tym zastanawiać bo lista jest już kompletna- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Trzeba było dzwonić byliśmy na 2 piętrze do 17.20 a potem pojechaliśmy na tesco- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nawet Tymka ze spamem jest trochę mniej, pewnie jak wszyscy dużo roboty- Strefa Śmiechu
- Uwaga dzisiaj o 19:50 - fotoradary
widziałem wywiad z jednym z Policjantów bodajże na onecie i wypowiadał się na temat likwidacji atrap fotoradarów. No i już sobie to fajnie interpretują mówiąc że jeśli w środku nie ma sprzętu do robienia zdjęć, ale słupek jest podłączony to urządzenie nie jest atrapą bo w każdej chwili mogą tam włożyć aparat i będzie mógł robić zdjęcia, czyli takiego fotoradaru nie zlikwidują- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dla nas to się zawsze znajdą [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:33_________________________________________________to co wpisujemy się na listę rezerwową??- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jarko w temacie napisał że około 15-go stycznia- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widzę na razie: - tomasz13 - ja - snake - piotrek - Strefa Śmiechu