Treść opublikowana przez michal_g84
-
[ALL] Podwyżki ubezpieczeń
pewnie się da tylko pytanie po co, gotówkę można zainwestować a nie mrozić ją do lipca, ja kiedyś zapłaciłem z miesięcznym wyprzedzeniem bo miałem taką potrzebę ale nie wiem czy da się aż tak dużo wcześniej wykupić
-
[ALL] Podwyżki ubezpieczeń
mówili o tym pod koniec ubiegłego roku, co do miesiąca nic się nie wypowiadali: http://forsal.pl/artykuly/474988,w_2011_roku_oc_bedzie_drozsze_nawet_o_30_proc.html a tu wypowiadają się że od lutego, a nawet precyzują u kogo co: http://www.rp.pl/artykul/612852.html ja swoje kupiłem już 2 dni temu także do przyszłego roku się tym już nie będę przejmował
-
[ALL B5] Felgi 17
odpowiednik 16 205 to 225/45/17 ewentualnie możesz dać 215/50/17 ale to zależy jaką będziesz miał szerokość felgi
-
W jakim banku konto osobiste ?
W Getin Banku jest 4,45% i tam się to nazywa TOP (odpowiednik OKO w ING), a w ING jest tak jak piszesz 3,25%
-
Siłownia
ja w treningu siłowym pierwsza seria ciężar z ostatniej serii treningu na masę (zwykle jest to 6 powtórzeń), a następne serie - 4, 2 powtórzenia, na następnym treningu obowiązkowo zwiększa się ciężar (z 1 treningu z 2 i 3 serii a na 3 trzeba dołożyć coś kolejnego), co siłownię dokładamy chociaż miałby być to jedynki na stronę, trening siłowy to tak 4-5 tygodni, ale odradzam taki trening osobom które dopiero zaczynają przygodę z siłownią.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to niezła kupa, a mogłeś mieć od AWX albo BRD i święty spokój
-
[ALL] Z 16 na 17 cali ?
przy przejściu z 205/55/16 najkorzystniej przejść na 225/45/17
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja bym podjechał a jak reszta?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek Wszystkiego Najlepszego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a wcześniej postawić stację, wybudować linię itd. Ta opłata od kW to wszystko uwzględnia, reszta zwraca się im w rachunkach Dzo Dzo akurat z takich projektów przyłączy to jest za przeproszeniem gówniana kasa, dlatego połączyli to z wykonawstwem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba za 50 lat
-
Jest jakaś mądra głowa od laptopów na forum??
to ostatnie to obstawiałbym grafikę, wcześniejsze zachowanie dysk
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
okazało się że tylko jedna była niesprawna, ta od której wywalało błąd
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie zrezygnował z niektórych modów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale to jest dalej w fazie prac oni jeszcze tego nie skończyli
-
Siłownia
ja korzystam z tego przy układaniu planu treningu: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ opisane wszystko dokładnie co na co wchodzi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to A7 to na częstochowskich blachach? Bo jeśli tak to widziałem go z miesiąc temu na Shellu, kosmicznie wygląda
-
[B5 AFN] Data ważności Air Bag
co nie oznacza wcale, że poduchy masz też 97 możesz mieć je wyprodukowane w 96. A tak poza tym zmień ten błąd ort. w temacie bo bardzo razi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a Ty co kombinujesz przecież masz 17-stki?? czyżby miała zajść jakaś zmiana??
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
ok problem z sondą opanowany, dodatkowo mam rozwiązanie jak ktoś nie będzie wiedział która niesprawna, na VAG-u u mnie na kanale 33 w silniku są przedstawiane odczyty w procentach z sond jak i napięcie na sondzie, wystarczy odpiąć wtyczkę i widać po wskazaniu która przestała pracować.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to jak Ty będziesz ministrantem to nie tylko na turbo zbierzecie :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i co jest dziś spocik o 16??
-
Strefa Śmiechu
hehe od razu mi się skojarzyło z innym już starym filmikiem:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no c.uje jedne, na podróby już widzę też się rzucają, pod blokiem??, z tego co wiem to Piotrek nie miał na trytytki mocowanych, chyba dołoże do swoich po dwie trytytki na koło, przynajmniej zanim je zdejmie to się najeb.ie z ich przecinaniem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i od razu inaczej