Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. poszedł głosik (5gwiazdek), trzeba sobie pomagać
  2. to macie tydzień żeby się zmobilizować
  3. podlane to żadna sztuka, oczywiście że kable na wierzchu
  4. 1. Magik 2. Malinowski szanse 50/50 3. Michał + Ania (ok. godz. 18)
  5. Tymek u nas się nie da, ale nie wierzę że przy przetargach typu wywóz śmieci, odśnieżanie, sprzątanie, zamawianie autobusów (stawiają takie wymagania aby spełnił je ten co ma wygrać, ma odpowiedni sprzęt zaplecze itp.) nie ma wajchy
  6. olej Ci gdzieś puszcza??
  7. jedna z tych fot to z forum, a druga komuś się spodobała i trafiła na jakiegoś bloga
  8. http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/17090/zamosc,poszedl,na,spacer,z,3,metrowym,pytonem/ Snake-u Ty też tak sobie spacerujesz?
  9. a w opisie najlepsze perełki: ABS, Alufelgi, Filtr czastek stalych, Immobilizer, Naped na cztery kola, Reflektory ksenonowe, Uklad ESP , 8 poduszek powietrznych. 4 ksenonowych. Audio Bose. Nawigacja. Sport rs4 lether miejsc.
  10. ja sądzę że to może być zwykłe s4 po jakimś koksie (wątpię żeby w 2002 roku wychodziła jeszcze s4 b5)
  11. może i dobry i piszą że nikt jeszcze nie ukradł samochodu z tym zabezpieczeniem no chyba że na lawecie, a tutaj taki filmik dający do myślenia: http://www.aeonbox.com/video/ZDOcFTyO-jE/Zeder-2007-mpg.html lub
  12. podobno tak
  13. http://www.cda.pl/grafika/26444a3?p=712 http://www.cda.pl/grafika/2638783?p=711 http://www.cda.pl/grafika/2632160?p=709
  14. napalm ma trzy związki kreatyn: glukonian kreatyny, orotan kreatyny, alfaketoglutaran kreatyny. Shotów nie próbowałem ale wątpie że mają inny skład od tego w proszku[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 22:43_________________________________________________właśnie sprawdziłem na stronce i rzeczywiście w Shotach nie ma kretki, no ale ja mówiąc o napalmie miałem na myśli stary sprawdzony w proszku
  15. a coś konkretnego polecasz? na mnie najlepiej podziałał Napalm z FA (z kreatyną) i White Flood z Controlled Labs (bez kreatyny), niektórzy chwalą NO-xplode z BSN ale mnie to słabo ruszało
  16. dobra przedtreningówka, żeby skupienie i pompa była podczas ćwiczeń
  17. najbardziej optymalnie robisz (ja też teraz właśnie mam taki schemat tylko mniej serii), można jeszcze zamienić dniami biceps z tricepsem
  18. niezły karawan :polew:
  19. poczytałem że ten nowy mesomorph to jest jakaś kiszka (o wiele gorszy skład) a starego już nie produkują, więc pytanie mam czy próbował ktoś assault muscle pharm lub muscle marinade?
  20. np. white flood z Controlled Labs (aktualnie to spożywam i całkiem fajne) z kreatyną polecam Napalm (FA), próbowałem też np. no xplode ale na mnie słabo działało w następnej kolejności chyba spróbuje mesomorph
  21. gwarantuje Ci że jak weźmiesz dobrą przedtreningówkę to masz powera większego niż ze swoim dobrym nastawieniem. A to że Cię po tym głowa bolała itp. to znaczy że Twój organizm nie radził sobie z tą dawką, często jest tak u osób które nie używają żadnych pobudzaczy, ale jak organizm się przyzwyczai to jest niezła pompa
  22. ja w swoim mam 70Ah i jeszcze mnie nie zawiódł, więc uważam że do naszych A4 to co najmniej 60Ah no chyba że autko to istny golas
  23. dresem nie, ale dresiarzem tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.