Treść opublikowana przez michal_g84
-
Prośba o oddanie głosu!!!
poszło
-
Uprzejmie proszę o oddanie głosu i popracie projektu
poszedł głosik (5gwiazdek), trzeba sobie pomagać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to macie tydzień żeby się zmobilizować
-
Siłownia
podlane to żadna sztuka, oczywiście że kable na wierzchu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
1. Magik 2. Malinowski szanse 50/50 3. Michał + Ania (ok. godz. 18)
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
Tymek u nas się nie da, ale nie wierzę że przy przetargach typu wywóz śmieci, odśnieżanie, sprzątanie, zamawianie autobusów (stawiają takie wymagania aby spełnił je ten co ma wygrać, ma odpowiedni sprzęt zaplecze itp.) nie ma wajchy
-
[B5 AGB] VIAGRA
olej Ci gdzieś puszcza??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jedna z tych fot to z forum, a druga komuś się spodobała i trafiła na jakiegoś bloga
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/17090/zamosc,poszedl,na,spacer,z,3,metrowym,pytonem/ Snake-u Ty też tak sobie spacerujesz?
-
Czy mozna kupić RS4 za 20tyś złotych ? Na to by wychodziło
a w opisie najlepsze perełki: ABS, Alufelgi, Filtr czastek stalych, Immobilizer, Naped na cztery kola, Reflektory ksenonowe, Uklad ESP , 8 poduszek powietrznych. 4 ksenonowych. Audio Bose. Nawigacja. Sport rs4 lether miejsc.
-
Czy mozna kupić RS4 za 20tyś złotych ? Na to by wychodziło
ja sądzę że to może być zwykłe s4 po jakimś koksie (wątpię żeby w 2002 roku wychodziła jeszcze s4 b5)
-
Pomysł na złodzieja ?
może i dobry i piszą że nikt jeszcze nie ukradł samochodu z tym zabezpieczeniem no chyba że na lawecie, a tutaj taki filmik dający do myślenia: http://www.aeonbox.com/video/ZDOcFTyO-jE/Zeder-2007-mpg.html lub
-
Siłownia
podobno tak
-
Strefa Śmiechu
http://www.cda.pl/grafika/26444a3?p=712 http://www.cda.pl/grafika/2638783?p=711 http://www.cda.pl/grafika/2632160?p=709
-
Siłownia
napalm ma trzy związki kreatyn: glukonian kreatyny, orotan kreatyny, alfaketoglutaran kreatyny. Shotów nie próbowałem ale wątpie że mają inny skład od tego w proszku[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 22:43_________________________________________________właśnie sprawdziłem na stronce i rzeczywiście w Shotach nie ma kretki, no ale ja mówiąc o napalmie miałem na myśli stary sprawdzony w proszku
-
Siłownia
a coś konkretnego polecasz? na mnie najlepiej podziałał Napalm z FA (z kreatyną) i White Flood z Controlled Labs (bez kreatyny), niektórzy chwalą NO-xplode z BSN ale mnie to słabo ruszało
-
Siłownia
dobra przedtreningówka, żeby skupienie i pompa była podczas ćwiczeń
-
Siłownia
najbardziej optymalnie robisz (ja też teraz właśnie mam taki schemat tylko mniej serii), można jeszcze zamienić dniami biceps z tricepsem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niezły karawan :polew:
-
Siłownia
poczytałem że ten nowy mesomorph to jest jakaś kiszka (o wiele gorszy skład) a starego już nie produkują, więc pytanie mam czy próbował ktoś assault muscle pharm lub muscle marinade?
-
Siłownia
np. white flood z Controlled Labs (aktualnie to spożywam i całkiem fajne) z kreatyną polecam Napalm (FA), próbowałem też np. no xplode ale na mnie słabo działało w następnej kolejności chyba spróbuje mesomorph
-
Siłownia
gwarantuje Ci że jak weźmiesz dobrą przedtreningówkę to masz powera większego niż ze swoim dobrym nastawieniem. A to że Cię po tym głowa bolała itp. to znaczy że Twój organizm nie radził sobie z tą dawką, często jest tak u osób które nie używają żadnych pobudzaczy, ale jak organizm się przyzwyczai to jest niezła pompa
-
[ALL B5] Zalecany akumulator 44ah 220A ???
ja w swoim mam 70Ah i jeszcze mnie nie zawiódł, więc uważam że do naszych A4 to co najmniej 60Ah no chyba że autko to istny golas
-
Siłownia
dresem nie, ale dresiarzem tak
-
Strefa Śmiechu