Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. i o to chodzi, czekam na przesyłkę, jak dotrze to zamontuję i wrzuce jakieś foto jak świecą
  2. na zimnym to norma, bo załącza się ssanie, silnik trochę się zagrzeje więc obroty spadają. P.S. nie używaj dużych liter bo to oznacza krzyk
  3. dokładnie te zamówiłem, cena jak na 68 led-ów jest dość atrakcyjna, zaryzykuję w końcu mają robić tylko jako dzienne. Co do B6 to wydaje mi się że jeśli zrobisz to jako dzienne to błąd na fisie się nie wyświetli, co innego jakbyś bez przeróbki instalacji wsadził te ledy w któreś gniazdo.
  4. raczej Unia obsesyjnie dba o nasze portfele nie tylko na paliwach to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz straszą tą podwyżką LPG. Przecież nie przeforsują tego za naszej prezydencji
  5. na tej ćwiartce nie ma szpachli [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:18_________________________________________________ nowy właściciel sam musi odkrywać tajemnice tej furki
  6. to jest gość z tego starego filmiku , widać że niczego się nie nauczył:
  7. nie będę zakładał nowego tematu, mam pytanie jakie h7 wyposażone w ledy polecacie jako dzienne? Na co zwracać uwagę?
  8. Biker Touches Head On Asphalt During Turn
  9. ja akurat teraz czasu nie miałem
  10. a Ty żyjesz? będziesz kiedyś na spocie?
  11. wiedział że go zkilujesz a wtedy pupa by go rzuciła a tak tylko powiedziała że jest daltonista
  12. jest dzisiaj spot o 16?
  13. kolejny specyfik, tak zwane chytry dwa razy płaci Tak na marginesie do tej klasy samochodu nawet bym nie zaryzykował wlewania takiego czegoś
  14. a o której to było, bo jak jechałem o 18 to widziałem jak 3 karetki na sygnale jechały w tamtą stronę?
  15. Odpisałeś nie tej osobie Ja mam VCDS'a i do 8 lipca jestem dostępny
  16. Myślę że możemy się dogadać, ale ja jestem z Cz-wy
  17. To najlepszego Snejku :drunk:, mnie na spocie dziś nie będzie, niestety czasu brak, może za tydzień się uda, milego spotowania
  18. dźwięk jest mega v10 robi robotę
  19. Panowie widziałem dzisiaj w Cz-wie czarne R8 jakie to bydle szerokie
  20. Panowie i Panie tylko odstawić jedzenie przed oglądaniem tego, bo inaczej http://www.cda.pl/video/1823741/Zrzuc-to-sadlo
  21. jakieś cuda się dzieją mój post znikł
  22. dla rozluźnienia atmosfery "trening pod okiem instruktora" :polew::

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.