Treść opublikowana przez michal_g84
-
[ALL] Żarówki LED H7/H4??
i o to chodzi, czekam na przesyłkę, jak dotrze to zamontuję i wrzuce jakieś foto jak świecą
-
[B5 APT] wysokie obroty po odpaleniu na zimnym i ciepłym
na zimnym to norma, bo załącza się ssanie, silnik trochę się zagrzeje więc obroty spadają. P.S. nie używaj dużych liter bo to oznacza krzyk
-
[ALL] Żarówki LED H7/H4??
dokładnie te zamówiłem, cena jak na 68 led-ów jest dość atrakcyjna, zaryzykuję w końcu mają robić tylko jako dzienne. Co do B6 to wydaje mi się że jeśli zrobisz to jako dzienne to błąd na fisie się nie wyświetli, co innego jakbyś bez przeróbki instalacji wsadził te ledy w któreś gniazdo.
-
Ceny paliwa marzec 2026
raczej Unia obsesyjnie dba o nasze portfele nie tylko na paliwach to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz straszą tą podwyżką LPG. Przecież nie przeforsują tego za naszej prezydencji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na tej ćwiartce nie ma szpachli [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:18_________________________________________________ nowy właściciel sam musi odkrywać tajemnice tej furki
-
Strefa Śmiechu
to jest gość z tego starego filmiku , widać że niczego się nie nauczył:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek wie co mówi
-
[ALL] Żarówki LED H7/H4??
nie będę zakładał nowego tematu, mam pytanie jakie h7 wyposażone w ledy polecacie jako dzienne? Na co zwracać uwagę?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Biker Touches Head On Asphalt During Turn
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja akurat teraz czasu nie miałem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a Ty żyjesz? będziesz kiedyś na spocie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiedział że go zkilujesz a wtedy pupa by go rzuciła a tak tylko powiedziała że jest daltonista
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jest dzisiaj spot o 16?
-
[ALL B6] Modyfikator +
kolejny specyfik, tak zwane chytry dwa razy płaci Tak na marginesie do tej klasy samochodu nawet bym nie zaryzykował wlewania takiego czegoś
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a o której to było, bo jak jechałem o 18 to widziałem jak 3 karetki na sygnale jechały w tamtą stronę?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Odpisałeś nie tej osobie Ja mam VCDS'a i do 8 lipca jestem dostępny- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Myślę że możemy się dogadać, ale ja jestem z Cz-wy- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To najlepszego Snejku :drunk:, mnie na spocie dziś nie będzie, niestety czasu brak, może za tydzień się uda, milego spotowania- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dźwięk jest mega v10 robi robotę- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie widziałem dzisiaj w Cz-wie czarne R8 jakie to bydle szerokie- Strefa Śmiechu
Panowie i Panie tylko odstawić jedzenie przed oglądaniem tego, bo inaczej http://www.cda.pl/video/1823741/Zrzuc-to-sadlo- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja się wstydzę- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakieś cuda się dzieją mój post znikł- Siłownia
dla rozluźnienia atmosfery "trening pod okiem instruktora" :polew:: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]